Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

a może za szybko skoro spodziewasz sie w sobote @ ?? czapus napisałam do ciebie na fb moze ty szybciej dziewczyny znajdziesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po zabiegu wszystko wyglada dobrze. Endometrium czyste bez zadnych zmian. Jajniki czyste, zadnych torbieli ufffff. Widac jeszcze cialko zolte, ktore jeszcze wydziela progesteron. Zapytalam, czy nie widac, zeby cos chcialo sie zagniezdzic? Na co dostalam odpowiedz, ze jest taka malenka biala kropeczka, wokol ktorej jest jasna otoczka i moze, ale nie musi wskazywac, ze cos tam sie dzieje - w sensie zadomawia sie jajo plodowe. Ale zeby cos powiedziec i zobaczyc jest o wiele za wczesnie. Co mi pozostalo? Czekac az przyjdzie @, a w zasadzie lepiej zeby nie przychodzila :) A w razie czego kolejna IUI za jakies dwa tygodnie i znowu bez stymulacji :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak myślałam że chyba za wcześnie ten test :-D kochanie żeby tam wszystko ładnie poszło to teraz nie wysilaj się zwolnij tempo odpusc sobie niewiadomo jakie sprzątanie spróbuj więcej odpoczywać nie napinaj brzucha i nie dzwigaj to takie moje skromne rady ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jej Griszanka bo ja juz zaczelam pisac tutaj mega dlugi elaborat zebys nie popadala w panike i nie uprawiala czarnowidztwa! A tu prosze taka dobra wiadomosc! :)))) Super!! Ciesze sie bardzo ze wszystko jest ok. Widzisz bedzie dobrze!!! Tylko nie zamartwiaj sie jesli przyszlaby @. Masz jeszcze IUI i po niej na pewno sie uda! Teraz to juz z gorki :) A ja znowu przeziebiona wiec leze, cieknie z nosa i nic nie moge wziasc zeby sobie pomoc :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no griszanko , trzymam kciuki :) kurde musi sie w końcu udać, ja dziś mam wziąć tą witaminke z neta i szczerze powiem że nie wiem czy nic mi po nich nie będzie kurde a jak to jakieś paskudstwo oszukane ? czapus a ja mam ciebie ? małpko napisz że jesteś małpką zebym wiedziała :) michelinko 5 kg to chyba mocno sie kontrolujesz i odmawiasz sobie czasem pyszności czy to tak samo z siebie wyszło ? biore sie za robote , miłego dnia kobietki m dbajcie o siebie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszak biedna się namęczysz wiem coś o tym :( leż kuruj się i wracaj szybko do zdrowia :) bezik myślę że to chyba samo z siebie bo jem normalnie jak przed ciążą no po za rybami bo wcześniej ich nie jadłam i nie mogłam na nie patrzeć a teraz rybkę to jakoś zjem i nawet mi smakuje ze słodyczami też czasem coś wciągnę tylko muszę więcej insuliny sobie zaaplikować :P nie mam apetytu jak za dwoje całe szczęście i nie podjadam w nocy nie czuje takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
girszanka wspaniale, że masz dla nas same dobr wieśći tylko się cieszyc :) duszak a tobie życzę dużo zdrówka mimo tego ze pogoda nie dopisuje :) a ja wybrałam się dziś na takie kontrolne wyniki :) i na mocz i posiew, bo normalnie dziewczynki sikam jak najęta pewnie znów jakieś bakterie. Prawie wcale nic nie pije a siku chce mi się cały czas, załatwie się i znów mi się chce i czuje parcie na pęcherz :( znów będzie trzeba coś łykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzicie moj dr zawsze poprawia nastruj, nawet jak ma do przekazania zle wiadomosci, to stara sie zrobic cos, aby wywolac pozytywne nastawienie :D Michelinka, ja przez ostatnie dwa m-ce nie za wiele robie poza "nieprzemeczaniem sie" :) Nie nastawiam sie na pozytywny wynik, bardziej na druga IUI. W sumie jak zobaczylam dzisiaj jedna kreske, to zrobilo mi sie troche przykro, ale nie wywolalo to u mnie jakiegos wielkiego smutku. Duszak to sie wygrzewaj kochana 😘. Ja ostatnio ciagle marzne moj m. Na mnie krzyczy i kaze zakladac welniane skarpety - grzeczna jestem i go slucham ;) Juz wrocilam z Wroclawia, jestem zmeczona i glowa mnie strasznie boli. Zawsze tak mam, jak pokrece sie po Wroclawiu. A do tego jeszcze ta pogoda okropna, siapi ciagle brrrrr. Musze zgotowac mezulkowi jakis obiadek jeszcze. Chyba zrobie jakiegos gotowca zrobie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelinka co do rozmiarow, to sie nie zgodze, w koncu w ciazy jestes. A ja bez ciazy waze jakies 80 kg z okladem. Co prawda przy tych wszystkich lekach i wlaczeniu wiekszej ilosci tluszczow do diety, waga powoli leci w dol - ale niestety powoli. Reszta, jak patrze po zdjeciach to same chuderlaczki ;) A ty Bezik to cienia nie zostawiasz hihihi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny zwariowałam... kupiłam 5 par spiochow dla Małego :) bezik wyslalam zaproszenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isia a robiłaś test? kiedy powinnaś dostać @ ? griszanka ale zdjęcia na fb mam sprzed ciąży i same za siebie mówią:P miałam więcej niż 80+ aż wstyd pisać ile, teraz to wam by koparki opadły jak wyglądam :O mam nadzieję że jak karmić będę to waga mi trochę zjedzie no i po karmieniu dieta i wracam na siłownię bez dwóch zdań!! lekarza masz wspaniałego :) w sumie jakaś mała nadzieja jest że coś się tam u ciebie tworzy :D w każdym razie na twoim miejscu też juz bym się nie załamywała na @ tylko juz ze spokojem czekała na iui :) będzie dobrze napewno :) czapus zwariowałaś ale pozytywnie :D ja to miałam dekla na tym punkcie:D na twoim etapie miałam juz wózek wanienkę łóżeczko sporo ciuszków bo i troche sama coś kupiłam i wielkie paki od koleżanki dostałam co już jej dzieciaczek wyrósł z tych ciuchów śpiworów kombinezonów ,a to dywanik disneya kupiłam bo mi sie spodobał i akurat były w promocji :D powiem szczerze że wszyscy mnie wyzywali że za wcześnie ja wiedziałam swoje nawet mąż trochę mnie stopował , ale kurde ja nie jestem zabobonna że wszystko sie kupuje po porodzie bo gdzie w październiku latać z noworodkiem na zakupy przy ciulowej pogodzie??i wydałabym dwa razy więcej pieniędzy bo wiem mniej więcej ile co kosztuje a co można taniej na tablicy kupić a tak na chula hop to juz wogóle . pampersy kupiłam w 7 miesiącu 1 paczke najmniejszych i 2 paczki tych rozmiar 2 bo były akurat w promocji dość dużej a mąż tak kupiłby ciuchy że wole nie wiedzieć jak :D dla niego nie ma różnicy co jest body a co śpiochy i pajace :D i powiem wam szczerze że cieszę się i dopiero mąż teraz to docenił że wszystko już mamy bo jesteśmy tak spłukani po tym remoncie że nie miałabym za co teraz kupować wszystko w jednym miesiącu ... a jednak mieliśmy generalny remont łącznie ze zmianą mebli i sprzętu więc trochę nas to kosztowało ja miałam tez zagrożenie że przedwcześnie mogę urodzić więc takie podstawowe rzeczy też chciałam mieć i nie bądźcie zabobonne jak kiedys sie było bo to czy sie kupi juz łóżeczko wczesniej nie ma naprawde znaczenia a jak z dzieckiem ma się coś dziać to się zgoni na łóżeczko ? moja mama tego nie pojmowała może też dlatego że my jak się rodziłysmy też za dużo rzeczy nie było i trzeba było większość rzeczy po porodzie kombinować i kupować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isia co do zapalenia pecherza to niestety moj temat wiec moze cos pomoge. Teraz jak masz dolegliwosci musisz duzo pic min 4 LITRY DZIENNIE! Zeby ulzyc rob nasiadowki z kory debu. Na posiew bedziesz czekac 3 dni wiec jak bardzo Ci dokucza to kup w aptece Furagine ona jest bez recepty teraz. Napisz jak tam wyniki, pewnie jutro bedzie juz analiza ogolna :) I trzymaj sie, wiem jak to dokucza i wspolczuje, naprawde :( Dziewczynki brzuchatki :) Ja tez w piatym miesiacu mialam juz wszystko, tylko na wozek czekalam jakis miesiac. Mysle ze to normalne i tez nie wierze w zabobony. Bo ciaza a juz ciaza w ktorej jest sie na zwolnieniu to bardzo dobry czas na spokojne zakupy, wlasnie przemyslane. Jak urodzicie to to bedzie ciezko z czasem wiec warto teraz kupic wszystko :) Milych zakupow :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To nie jest że mną tak źle. Dziewczyny a czy wy pieluchowalyscie swoje maluchy? Chodzi o bioderka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czapuś daj znać na czacie która to ty :) teacherko ja ciebie też chce , jak to zrobić ? duszak a czosneczek prubowałaś ? może cherbatka z lipy jak można ? oj bidaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam w znajomych dorotq, kszewuszkę, mychę i kilka dziewczyn jeszcze...beziku czy jestes na fotce profilowej z mężem? Bo widzę kilka dziewczyn i probuję rozgryźć ktora to ktora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja od wczoraj jestem przekrecona, uraz kręgosłupa. Kiedyś kilka razy przesunęła mi się miednica, teraz pewnie to samo. Boli strasznie, nie idzie chodzić, siedzieć. Czuć jak uciska na rdzeń :( jadę wieczorem na masaż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ michalinka dziekuje za wiadomosc. griszanka same dobre wiesci trzymam kciuki zeby IUI nie byla potrzebna §§§ wyslij mi zaproszenie raz jeszce bo do kogos innego wyslalas a ja cie dalej nie mam ;p bezik moze tabletki nie sa akies oszukane i pomoga jak bedziesz zle sie po nich czula to odstawisz, a to sa te co pokazywalas doktorkowi ? duszak kuruj sie kochana zdrowka zycze ;* czapus wcale nie zwariowalas jestes w polowie wiec pora na male szlenstwa bo tak na ostatnia chwile to tez nie dobrze michalinka dobrze pisze zeby skapletowac wyprawke to trzeba sumke przeznaczyc i odkladac na ostatni miesiac bo jakies zabobony , ja z moja siostra zaczelysmy kapletowac malej wyprawke jak byla w 11 tyg ciazy i mala urodzila sie zdrowa . teacherka ja tez cie chce w znajomych ;) Pozdrawiam wszystkie dziewczynki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
małpko tą są te co mu pokazywałam ale w sumie nie wiem czy on może poznać czy wszystko ok jest z tymi tabsami, mam nadzieje że nic mi nie będzie i że pomogą bo już długo czekamy tera leci 26 cykl staranek :(, a mamy po 30 latek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. michellinka kocjana zaraz zajrze na poczte.wyslalas mi zadania? griszanka idziemy razem w tym cyklu ja testuje w niedziele u mnie dzis 23dc( chyba):-P a tak wogole to od wczoraj chodze nieprzytomna masakra kazdy mnie sie pyta co mi jest ze jeseem taka nieobecna masakra bezik ja ci napisalam wiadomosc ze to ja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×