Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

ulęgałka

starania o ciążę

Polecane posty

Witam Was kochane!! Wczoraj wróciłam z urlopu, wypoczęłam, trochę się odstresowałam, nie liczyłam dni płodnych, nawet nie zabrałam testów owulacyjnych.... ale już wróciłam do rzeczywistości. 1,5 godziny zajęło mi przeczytanie tego co naskrobałyście przez ostatnie 2 tygodnie!! hihihi Witam nowe koleżanki, gratulacje dla mai oraz katarzyny!! Widzę, że forum po mału zmierza do fb?? Idę na 10.30 do nowego gina, także odezwę się po powrocie :) Buziaki dla wszystkich!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula jak milo, ze znowu jestes :) Ciesze sie, ze wypoczelas. I chyba nabralas troche dystansu, mam racje? Ciekawe co ten gin. powie, mam nadzieje, ze szybko Ci pomize :) Buziaki 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki :) Ja od paru dni mam urwanie głowy... mam u siebie 2 bratanice 2 i prawie 5 letnią.Masakra ;) Nie mam czasu nawet Was poczytać... ale dzisiaj to już ostatni dzień bo wieczorkiem wyjeżdzają na wakacje :) Cały czas muszę organizować jakieś zajęcia.... wycinanie,malowanie,klejenie...czuję się jak w przedszkolu ;) Pozdrawiam! Jutro nadrobię zaległości!!!! Buziole!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka kochanie nie martw sie, nie wszystko stracone przeciez niedlugo IUI wiec spokojnie :) Musisz teraz odpoczac bo moze Cie calkiem rozlozyc przeziebienie a w czasie @ jestes jeszcze bardziej oslabiona. Mowisz ze grzybkow w lesie nie ma. Szkoda kurcze kocham chodzic na grzyby :) W tamtym roku tez bylo marnie, przynajmniej u nas. W pierwszej ciazy to bylo grzybobranie!Pol bagaznika bo nie mielismy juz w co pakowac :) Ale teraz nie wiem czy dalabym rade pojsc, marnie sie czuje. Czesc Paula, mam nadzieje ze porzadnie wypoczelas :) Ciekawe co powie gin. No jak sie forum przeniesie na fb to bede musiala sie chyba z Wami pozegnac kochane :( Ja tez mam dzis wizyte na szczescie moja wrocila i ide zdac jej relacje z tych zakazen i ciaglych przeziebien. Caly czas ciazy na mnie widmo remontu i wiem ze niedlugo musze go zaczac. Przy pracy mojej i meza wszystko bedzie sie ciagnac miesiacami pewnie. O matko jak ja tego nienawidze :( No dobra koniec narzekania trzymajcie sie cieplutko dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
duszak nie martw się na zapas heheh forum nie ucichnie na pewno nie :) tutaj mimo wszystko jakoś swobodniej człowiek może porozmawiać :) paula czekamy za info :) dobrze że wypoczęłaś :) co do grzybów u mnie totalna susza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i sie rozkrecila @ jedna :( Za dwa tygodnie IUI, wiec sie nie zalamuje, wczoraj sie troche posmucilam, ale dzisiaj juz mi lepiej. Chociaz nie wiem,czy teraz bedzie mnie na nia stac :( Troche sie martwie, czy z kasa sobie poradzimy, w tym miesiacu tyle wydatkow, jak na zlosc wszystko na raz sie skumulowalo, wykanczanie pieterka, OC, no i tez trzeba kupic chociaz czesc opalu i jeszcze IUI. No i jeszcze musze isc do psychiatry, zeby dalej miec zwolnienie. Nie mam pojecia jak sobie poradzimy. Wczesniej tez nie bylo jak odlozyc, kolejne wizyty u lekarzy, badania, no i ta histeroskopia. Ech... Cos wykombinujemy, ale jeszcze nie wiem co ;) Jak macie jakies pomysly to dajcie cynk :). Dobra nie marudze - milego dnia. Duszak, a na fb na pewno nie uciekniemy ♡

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelinka, piekne zdjecia :) Jak w koncu bede miala kompa, to na priva wysle Ci zdjecie mojego znajomego, patrze na Twojego m. i nie moge sie oprzec wrazeniu, ze stoisz tam z Krzyskiem ;) SZOK. Normalnie sa identyczni ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej kobitki :) duszak ja na pewno nie zwieje z forum :) michelinko też miałam wirusa wczoraj jakiś rokitjanin tak dziwnie sie zwał ale mój avaścik szybko go usunął , kupiłam sobie mikroskop owulacyjny afrodyta , liże go 2 razy dziennie od początku cyklu i nic nima owulacji a to 10 dc :( tera miałam chyba 25 dniowy i nic nima żadnych paprotek , biore sie za robote , miłego dnia babeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba powinnam mieć wątpliwości co do przeszłości moich teściów :D coś czuje że nam się rodzina powiększy bardziej niż o jednego szkraba :D hahaha no z finansami nigdy nie jest zbyt łatwo ja na szczęście mam dla małego wszytko kupione bo po tym remoncie nie dałabym rady. w ogóle mam nadzieje że synuś przetrwa do następnej wypłaty :D hi hi bo z tej chciałabym coś odłożyć w razie co a od następnej to już jakoś trzeba będzie sobie poradzić ... nie smuć się dobrze że w miarę w terminie ją dostałaś to teraz na kiedy na tą iui możesz się umówić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku wlasnie kiedys slyszalam o tej Afrodycie, jak to dziala? I trzeba pewnie troche kasy wydac? Griszanka glowa do gory niedlugo IUI ! Az mi sie troche zrymowalo hehe :) A z finansami to oj ciezki temat. A moze rodzice udzielili by wam takiej malej pozyczki, oddalibyscie w przyszlym miesiacu. Nie wiem tylko jakie macie relacje to tez duzo zmienia. Nie wiem sama co Ci doradzic :( Michellinka co masz na mysli, jaka sensacja w rodzinie sie szykuje? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszak, jeszcze sie okaze, ze jej m. ma przyrodniego brata w postaci mego znajomego. Osobliwa sprawa, wygladaja jak blizniaki tylko Krzysiek ciut starszy od meza naszej Michalinki. Michelinka, albo Ci wysle MMSa, jak Krzyskowi uda mi sie zrobic zdjecie ;) Zobaczysz na wlasne oczy hihihi Wolalabym juz nie ciagnac od rodzicow i tak duuuzo nam pomogli. Moj tato jest po operacji serca, leczenie tez troche kosztuje, no i jeszcze ostatnio byl w sanatorium - jak poprosze, to stana na glowie i nam pomoga, ale wolalabym nie przysparzac im problemow. Tym bardziej, ze juz od dawna mam otwarta linie kredytowa (jak bedziecie mieli to oddacie - tylko jakos sie nie sklada z tym posiadaniem nadmiaru). A tak z innej beczki - co robicid na obiad? Bo ja nie mam pomyslu :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka głowa do góry, jesteś po a biegu, za 2 tyg. IUI - jestem dobrej myśli, a z kasą dacie radę, nie macie wyjścia. Kasy zawsze jest za mało, na wyjeździe też musieliśmy dobierać, bo za mało wzięliśmy i mąż dostał mandat 60 € - :( Ale co tam, wakacje są raz w roku. Przed wyjazdem odstawiłam moje auto do mechanika i właśnie padł wyrok 480 zł, do tego 1000zł za naprawę zalanego kawą laptopa, nie wiem jak to udźwigniemy, ale coś się wymyśli. Teraz jeszcze dojdą kolejne wizyty i badania.... etc... A co do wizyty to bardo się cieszę, że zmieniłam lekarza ten ma bardo fajne spokojne podejście, spędziłam u niego prawie godzinę, wszystko mi wytłumaczył, także wrażenie sprawił mega pozytywne i profesjonalne. Czułam się u niego dobre, a nie jak kolejny "klient", ale do rzeczy.... powiedział, że całą procedurę powinniśmy zacząć od męża, a dopiero potem przyjrzeć się moim cyklom itd... podobno u nas na śląsku niepłodność (nie bezpłodność :) ) jest w większości po stronie męskiej, ale to tylko statystyki. Zrobił mi wszystkie podstawowe badania i usg, na którym okazało się, że właśnie pękł pęcherzyk także zalecenie dostałam jedno - jechać szybko do domu z mężem i działać - tak też uczyniliśmy. A w następnej kolejności na wizytę idziemy razem, mąż na miejscu odda nasienie do badania, a potem będziemy mogli sobie nawet z doktorem pooglądać plemniczki pod mikroskopem :) Powiedział mi, że zbyt książkowo do tego podchodzę tym liczeniem dni itd., że każdy cykl jest inny i to, że teraz miałam jajeczkowanie dziś w 17 d.c. nie oznacza, że tak jest zawsze. Także najważniejszy krok poczyniłam rozpoczęłam to wszystko pod okiem lekarza....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na obiad mam dziś knedla z gulaszem :) To jeszcze taka naleciałość pourlopowa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, jak dobrze, ze taki fajny lekarz Ci sie trafil. Najwazniejsze, ze wszystko ze spokojem Ci wytlumaczyl, uspokoil i mam wrazenie, ze tez dosc pozytywnie nastawil na najblizszy czas. Tylko sie cieszyc :) Ja przed chwila policzylam i ten cykl mial tylko 25 dni - co raz krocej. Owulacje powinnam miec ok. 17-tego, wiec pojade do gina 16-tego na monitoring i pewnie 17-18 bedzie IUI w zaleznosci od wielkosci pecherzyka :) No i jeszcze na piatek lub poniedzialek musze zarejestrowac sie do psychiatry, bo zwolnienie mi sie konczy. Paula, u mnie laptop tez zepsuty, zupelnie padl - naprawiac mi sie go nie oplaca i chyba musze kupic nowy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula wyczytałam,że jesteś z Rybnika (chyba:) ) Ja mieszkam niedaleko :P Może mi dasz namiary na swojego lekarza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
michelinko ja coś nacisnęłam i jesteś z powrotem u mnie na fb :) nie uciekaj więcej :) , te testy owulacyje afrodyta to wielka droga kupa, koło 100zł za to dałam , nic nie wychodzi ale pewno dlatego że nie mam owulacjii , w tamtym miesiącu to samo było :( to sie ślini szkiełko i wkłada do mikroskopu potem ślina wysycha i sie zapala światełko , jak są rzęski czy paprotki tzn że jest owulacja , u mnie zawsze są plamy nic więcej :( strasznie kręci mi sie w głowie od 2 dni , boli mnie jakby pod rzuchwą i ciągnie do głowy , lewa strona tak drętwieje , do niczego sie nie nadaje :( ale zła jestem , nawet se żel kupiłam ten conceive plus jakoś tak co niby ułatwia poczęcie, nie wiem na co ja kase wydaje przecież cudów nie ma , ja pitole ale mam doła :( ide spać bo zajoba dostane zara, trzymajcie sie kobitki dbajcie o siebie , buziaki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku bo ja skasowalam tamte konto bo mi sie wirus wdał i mimo że zrobiłam porządek w kompie z antywirusem i przegladarkami to nic nie dało. Zalozylam jeszcze raz na fb konto i wysłałam Ci zaproszenie jak coś właśnie takiego bedziesz miała od kogoś to znaczy że ktoś wysłał zaproszenie i wystarczy tam kliknąć. Acha i uczulam Ty i reszta dziewczyn nie otwierajcie ode mnie żadnych linkow do stron internetowych i plików jak coś będę miała wysłać to napewno napisze bo tamto to się samo ode mnie wysyła. W przyszłym tyg daje laptopa znajomemu i on tam porządek zrobi. Co do tej afrodyty aż dziwne też sama chciałam kupić bo słyszałam o tym dobre opinie widocznie przereklamowane. A nie lepiej jakbyś miała te usg w połowie cyklu żeby zobaczyć jak tam twoja owulacja się ma? A te testy co dziewczyny kupują? Może to lepsze? 👄 Griszanka z obiadami wogóle jakaś masarka jest :-D już ile można wymyślać :-) u mnie sprawdzonym obiadem na szybko są ziemniaki z jajkiem sadzonym jakąś mizeria do tego i już :-D no ale mój chłop to kręci głową on musi mięcho mieć i najlepiej z sosem :-D potem jak ten sosik wygląda :-D haha więc kombinowanie na szybko u mnie nie zdaje egzaminu i muszę siedzieć w garach :-) na szczęście dla mnie to przyjemność dla niego gotowac ale czasem poprostu nie mam siły Dzisiaj ide pierwszy raz do szkoły niby fajnie ale jak sobie pomyśle o siedzeniu tyle godzin to aż mi się nie chce :O ja wolę i jestem przyzwyczajona do stania :-)ewentualnie ostatnio do lezenia :-D. Ale i tak pewnie będę was podczytywac ;-) Miłego dnia kobietki i buziaczki 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko jestem z Rybnika, a Ty skąd? Tu jest link do gabinetu, w którym byłam http://ireneuszgrochowicz.pl/. Jeśli chodzi o polecanie tego lekarza, to z mojej strony jest na to za wcześnie, bo byłam na jednej wizycie, a to chyba za mało. Ale wrażenie sprawił bardzo dobre. Wcześniej chodziłam do liftmedu (może kojarzysz jak jesteś stąd - najbardziej znana klinika w okolicy, ale tu wizyty odbywają się szybciutko, lekarz ma poumawiane pacjentki co 15 minut i musi się w tym czasie wyrobić, do tego niekompetentne laski na recepcji i podziękowałam). Niestety w Rybniku nie mamy zbyt dużego wyboru, ale jak będzie trzeba to pojadę do Katowic czy Gliwic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Michelinka to udanego pierwszego dnia w szkole :D U mnie z obiadem to bywa roznie - raz jest, raz nie ma, to pojedziemy do rodzicow, to kupimy cos na miescie, a do stania przy garach musze miec ochote. W tym tygodniu szal - obiad byl przez cale 7 dni, moj m sam nie wierzy. Wczoraj ostatecznie zrobilam pomidorowke, pozniej chcialam cos dla mojego domowic, ale zrobil sobie jeszcze kanapke i mu wystarczylo :p. Na dzisiaj mam juz pomysl, zrobie zrazy w sosie - tylko musze kupic dobre miesko :) Beziku moze ten zel, to jednak nie sa wyrzucone pieniadze, jak nie pomoze zajsc w ciaze, to moze chociaz przytulanki beda przyjemniejsze 😍 :p. Trzeba szukac pozytywow i umilac sobie zycie. A z tym sprzetem co go kupilas, to interesujacy, kiedys cos slyszalam o nim, ale sama bym sie nie zdecydowala na kupno takiego ustrojstwa. W temacie umilania, musze sobie przypomniec gdzie pierdyklam kulki gejszy, trzebaby pocwiczyc miesnie Kegla :D. A wlasnie kochane "ciezarne", uzywacie kulek w ciazy? Ponoc dobrze jest uzywac ich w tym stanie, wzmacnia sie miesnie, przeciwdziala nietrzymaniu moczu i pozniej latwiej jest przy porodzie. Buziaki kochane 😘 i milego dnia Wam zycze 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beziku ja też to kupiłam z 2 lata temu... Nic mi nie pokazywło :( cały czas obraz zamazany miałam a potem światełko wysiadło bbuuuu Dla mnie niewypał!!! Szkoda kasy! Paula ja mieszkam między Rybnikiem a Raciborzem :) Nie słyszałam o tym lekarzu.Zastanawiam się czy nie zbadać mężowi żołnierzyków?! A u nas tego nie robią.Ale Rybnik to 15 min drogi :) Do głowy przyszła nam też myśl o in vitro... w sumie kto będzie o tym wiedział...chyba tylko my i Wy :) Ale to Katowice czy Gliwice.Zobaczymy. Jak dostanę @ zmieniam lekarza... zobaczymy co ten nam powie... Kurcze mam już 35 lat i nie chcę więcej czekać :( 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kszewuszko, a Ty juz przebadana? Przepraszam, ze pytam, ale nie pamietam. A nad zbadaniem faceta nie ma co sie zastanawiac. Najlepsze jest to, ze oni musza wykonac jedno badanie i ewentualnie je powtorzyc, jezeli byloby wdrozone jakies leczenie. Z nami gorzej, badania moga trwac kilka tygodni ;) A nie myslalas, zeby przed in vitro sprobowac inseminacji? Koszt jest niewspomiernie nizszy do in vitro i jak trafisz do dobrego lekarza, to zrobi ja przy najblizszym cyklu. Tak czy siak do IUI oraz do IVF potrzebne badania nasienia z morfologia i posiewem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krzewuszko grisanka ma rację chyba dobrze aby zbadał się Twój mąż... jak badanko wyjdzie ok to wiadomo, że u Ciebie trzeba szukać, a u kobiety z tym szukaniem niestety gorzej... powodów niepłodności może być więcej i na różnych etapach cyklu mogą wystąpić niestety...więc badań co niemiara.... ps. jakiś babyboom nastał ciągle ktoś jest w ciąży, dziś dowiedziałam się o 2-óch koleżankach..... masakra..... wszystkie po kolei tylko nie ja :( ehhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Griszanka ja jeszcze nie miałam żadnych badań hormonalnych...po @ chce pójść do innego lekarza... U mnie inna bajka bo po 1 ciązy nabawiłam się endometriozy.Miałam torbiele czekoladowe na jajnikach.2 lata temu miałam laparotomię (wyłuskanie torbieli ) i robioną drożność jajowodów-są ok :) Potem pół roku tabsy na zatrzymanie miesiaczki,żeby jajniki się zregenerowały... Potem były staranka i nic :( Teraz miałam pół roczną przerwę przepisane tabletki anty...Zobaczymy.Pocieszyła mnie paula,że w rybniku badają nasienie.Muszę tam zadzwonić czy potrzebne jest skierowanie i czy mogę zawieżć Bo mój ma opory... ;) a mamy niedaleko :) Może wina leży u niego? Prowadzę na ovu zapiski i mam wszystko w normie...echhh zobaczymy.dzisiaj mam 9dzień fl. Najkrótsza trwała 11 dni a najdłuższa 16...Tak czy siak zmieniam lekarza :) Najpierw hormony a jak będą ok to mój do badania nasienia...nie ma innej opcji... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×