Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Joanna kiedys natknelam sie na ta babke w jednym z odcinkow rewolucji Magdy Gessler ;) Ale nie probowalam ;) A jesli chodzi o zdrowe odzywianie to nie zwracam na to szczegolnej uwagi... Jem to, na co mam ochote, bo jak bede w siebie wmuszac to bede miala mdlosci ;) Mysle, ze rozsadnie robisz jedzac cokolwiek ;) Lepsze jesc nie do konca zdrowe niz nie jesc nic ;) W czwartek nawet lekarz mi powiedzial, ze mam jesc to na co mam ochote :) Biore do tego witaminy i mysle ze bedzie dobrze ;) chociaz slodkiego i chipsow narazie nie jem bo nie mam ochoty ;) Pewnie nadrobie to niebawem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No to moje drugie chipsy w ciagu 8 tygodni,wiec chyba nie ma tragedii. :) Mi wlasnie lekarz powiedzial to samo - prosze jesc, co pani ma ochote, dziecko sobie poradzi, od Pani zabierze a samo bedzie mialo. :P Taki pasozytek ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie ;) A bierzesz juz jakies witaminy? Mi juz kazal brac te z kwasami DHA i kupilam femibion 2. Na jeden dzien jest jedna tabletka i jedna kapsulka - okropnie wielkie :( Ciezko sie przelyka. Nigdy nie mialam tego problemu ale w ciazy mi sie cofa jak tabletke polykam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie no,ja jeszcze Femibion 1 łykam. :) Pózniej mam kupiony Prenatal Classic. :) A babka ziemniaczana jest przepyszna :) Mnie na ziemniaki strasznie ciagnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mój gin odradzał mi witaminy tabletkowe, jako,że to przecież chemia... ale w końcu trudno jest tak zbilansować dietę, żeby była odpowiednio bogata we wszystko. Dał mi pudełko wit dla kobitek w ciąży i powiedział, że skoro chcę to mogę, ale on nie jest zwolennikiem chemii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa zdziwilas mnie :P Z reguly wszyscy polecaja witaminki... Bo skad teraz zima masz brac witaminy w jedzeniu? Warzywa teraz to tez sama chemia... A jak masz mdlosci to i tak nie zjesz tego co trzeba :P I bierzesz te witaminki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie myslalam o tym ;) Pewnie bede :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie, że biorę. Oczywiście specjalne dla kobiet w ciąży. Nie jestem w stanie zjadać 100% zdrowego jedzenia. Rada - radą, ale trzeba trochę swojego wyczucia. W końcu te dla kobiet w ciąży są odpowiednio skomponowane. A wolałabym, żeby dzidziolek nie miał jakichkolwiek niedoborów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:)Wróciłam z pracy ledwo żywa znowu głowa boli strasznie i to zmęczenie masakra.w dodatku rano mnie zemdliło i wyladowałam w WC.Ja biorę folik i magnez b6. grudzień 2002-martwa ciąża -zatrzymana w 6tygodniu:( luty 2011-martwa ciąża- zatrzymana w 6tygodniu:( grudzień 2011CIĄŻA... 5.01.2012usg-7tydzień bijące serduszko dzidziusia:):) 09.02.2012-Kolejne usg maluszka.... grudzień 2002-martwa ciąża -zatrzymana w 6tygodniu:( luty 2011-martwa ciąża- zatrzymana w 6tygodniu:( grudzień 2011CIĄŻA... 5.01.2012usg-7tydzień bijące serduszko dzidziusia:):) 09.02.2012-Kolejne usg maluszka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia niestety cos dzisiaj na kafe swiruje :P I nawet stopka sie kopiuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jak tam dziewczyny,wstałyście? Ja już 5 razy rozmawiałam z kibelkiem, a jestem przed śniadaniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj masz nie ciekawie Jo anna z tymi wymiotami ale musisz dać radę:)Ale bierzesz te leki nadal?Ja też wstałam mam wolne zamiast spać to już wstałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie,nie biorę,bo któraś dziewczyna napisałana wątku,że jej lekarz mówił, że mogą szkodzić.Mój nic takiego nie mówił, ale odstawiłam i się męczę...Niestety teraz piję colę,po której mi ciut lepiej i jem kanapkę z serkiem topionym,a raczej serek z kanapką. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli lekarz uważa że nie szkodzą to nie szkodzą,ja dużo biorę leków zapisanych przez lekarza a na ulotce też jest napisane że po konsultacji z lekarzem,ale jednak pomagają w poprzednich ciążach nie brałam leków i były martwe a teraz dzidzia żyje więc nie patrzę na ulotki i na to co gadają inni.Jedz,jedz....Bo w ciąży trzeba jeść.Ja teraz mam fazę na kanapkę z pomidorem wcześniej na kanapke z ogórkiem kiszonym miałam hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A jakie leki bierzesz?I na co?Na podtrzymanie? :) W sumie ostrzeżenia są nawet na scorbolamidzie czy witaminkach. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acesan,luteine,magnez.folik,zastrzyki w brzuch clexane i luteinen.na podtrzymanie ciąży i na rozrzadzenie krwi żeby skrzepy się nie robiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale to takie "witaminki" dla ciężarnych. :) Miałam ochotę na wędzonego łososia, ale czytam że nie można. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja na niewiele rzeczy mam ochotę. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No podejrzewam jak tak wymiotujesz,ale jeśli masz na coś ochotę to wydaję mi się że powinnaś jeść to na co masz ochotę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo anna a powiedz mi bo ja już się pogubiłam w piątek 10tydzień był więc jak ty to liczysz?Skoro minął 10 to znaczy że się zakończył i 11tydzień już w ciąży jestem tak ton się liczy według usg to 11 dziś się kończy,sama się już pogubiłam w tym obliczniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No każdy topełne 7 dni.Jakmasz np rozpoczecie 10,później 1 , 2 , 6 ,7 dzień 10 tygodnia, tona 7 dniu ten tydzień kończysz i się zaczyna 11 tydzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha już rozumie więc ja jestem według OM.10tydzień i 3dni.a według usg dziś dokładnie 11tydzień..bo mój maluszek był większy niż powinien być.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dokładnie. Dobrze, że był większy,bo mój to maleństwo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w sumie to dobrze śmieję się że będzie miał z 6kg.przy urodzeniu to znaczy będzie miała bo czuję że to jednak dziewczynka Nikolka:)Zawsze chciałam mieć synka ale teraz to mi jest to zupełnie obojętne ogólnie pracuję w sklepie odzieżowym i jak oglądam rzeczy to tylko dla dziewczynek są takie śliczne różowiutkie hihi:)A ty jo anna czujesz coś czy to chłopiec czy dziewczynka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
W 6 tygodniu, czyli w 4 po zapłodnieniu miał 3.3 mm.:) I ja obstawiam chłopca, gdy myślę o dziecku to właśnie chłopca mam przed oczami. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×