Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Ja mam na telefonie aplikacje o ciazy dzien po dniu i kazdego dnia pokazuje mi ile dzidzia mierzy i porownuje do jakiegos owoca :) W tym tygodniu moje dziecko jest jak malinka a macica jest wielkosci pomaranczy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE********************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............32................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............16 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............14................. . ........26.07.2012 Alcia28.................28............15................. ...........30.07.2012 Izka....................26.............14................ ...........12.08.2012 Kinia1109..............27............12.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............12..................... ......19.08.2012 Oliwia27l ............. 28 ............11 ............................24.08.2012 MEGAN86...............25............11................... .........01.09.2012 Kama....................29.............11................ . ..........02.09.2012 Amefa...................23...........11................. ...........03.09.2012 Jo----anna..............26...........10............... . ...........06.09.2012 Tala1011101190.......21.............10................... . . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............9.................. .........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............9.................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............9.................. ..........11.09.2012 Malentka................24............9.................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............9................ .............14.09.2012 Plotka...................26............8................ .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............8.................. ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............8.................. ..........24.09.2012 Invicta..................24..............5-6............. ......Koniec września Hej dziewczyny :) u mnie dziś już 15 tydzień dokładnie za tydzień mam wizytę :) ah nie mogę się juz doczekać :) miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ale mam brzydka cere...:-( co chwile wyskakuje mi jakis wulkan,nie nadaje sie nawet do wycisniecia,siedzi tam gleboko pod skora i boli....to podobno od hormonow,nigdy nie mialam buzi jak pupcia niemowlecia ale bylo ok,od czasu do czasu na ogol przed okresem wyskoczyl jakis wulkan a teraz normalnie non top zejdzie jeden wylazi drugi ciulas:)szlag mnie trafia bo na takie prychole to nic nie dziala...!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tajeczka,wspolczuje... To moze cora bedzie, bo urode odbiera. :) Mi cera jak na razie sie poprawila, jesli nie liczyc tej wysypki na nogach. na buzi jest lux, ale ja obstawiam u siebie syna. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie ja licze na córe:)) mi sie narazie tylko paznkocie poprawily nie lamia sie wogule,natomiast wlosy i cera masakra...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
tez licze na core, ale jesli patrzec na znaki na niebie i ziemi, to raczej bedzie syn ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Znowu jem wszystko co niezdrowe,help..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mnie Kochane boli dziś głowa. W nocy padał śnieg i zrobiło się pochmurno, czyli coś czego moja głowa od zarania dziejów nie lubi :/ Mąż się rano ze mnie śmiał, bo usiadłam i powiedziałam, że jestem bardzo zaniepokojona, bo czuję się zaskakująco dobrze. Nic mnie nie boli, siku robiłam w nocy dwa razy a nie 3, mdłości brak... Ale później przemyślałam... może to jest jak z przyzwyczajeniem do leków. Hormony się dalej wydzielają, ale organizm już na nie tak gwałtownie nie reaguje...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Właśnie,ile razy wstajecie w nocy siku?ja jak położe sięo 23 i zrobię przed tym,to później jeszcze wstaję po 24, po 2, po 4 i przed 6,pozniej o 8. Masakra. To 5 razy!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Black Rosssa, wspolczuje. Ja wstalam o 8, posprzatalam, bylam na zakupach, teraz sie wykapalam i czekam na kolezanke,ktorej nie widzialam 10 lat.Kiedys sie przyjaznilysmy. Wprowadza sie 10 min drogi ode mnie, jest w 7 miesiacu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo----anna to masz świetnie, będziecie razem chodziły na spacerki :) Ja normalnie siku chodzę: koło 22, 24, 5-6 i 9:00.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale śpisz te 5 czy 6 godzin w jednym ciągu,a ja po 2...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt. Ja bym chyba się wykończyła tak chodząc. Czasami mam tak twardy sen, że dopiero śni mi się wc i wtedy się budzę. I wtedy jak już idę ti sika i sikam, że końca nie widać :) W ciągu dnia chodzę częściej. Może masz słabszy sen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jak narazie wtsaje tylko raz kolo 5 rano ale to sie dopiero zacznie..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja w ciągu dnia z kolei chodzę rzadziej niż w nocy. Szlag mnie już trafia. A i Rafała budzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak spojrzałam w tabelę, to Ty Jo---anna jesteś 2 tyg przede mną :) To jak najbardziej masz prawo więcej siusiać ;) Ja dopiero raczkuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja nic, Rafał ma mi przywieźć zupę fasolową.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzisiaj canelloni ze szpinakiem zapieczone z serkiem zoltym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Tajeczka brzmi smakowicie :) Jo---anna , zeby tak mój mi raz przyniósł z pracy coś oprócz prania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
hehe,to zadzwoń i powiedz,że prosisz o gorący obiadek z restauracji gdy będzie wracał z pracy. na pewno przywiezie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
hehe,może czas zacząć wymagać więcej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny z tym sikaniem to jest tak, ze czesciej sie robi w 1 trymestrze, bo sie maicca rozciaga. W drugim trymestrze przewaznie to mija i zaczyna sie dopiero w trzecim, jak dzidzia juz uciska na pecherz ;) Mi juz minelo i w nocy tylko raz wstaje, nieraz dopiero kolo 5 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.Ja już po usg:):):)Widziałam moją kruszynę dużą z bijącym serduszkiem:):)Wszystko jest ok i wszystkie pomiary w normie tak przynajmniej mi powiedział,bo ja się nie znam na tym za bardzo.Wiem że na 13tydzień z usg wygląda i że mój dzidziuś ma gdzieś około 9cm.:)Teraz już musi się udać:)Kładę się zaraz bo jeszcze nie spałam po pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja tez juz po usg...:) moja kruszynka ma prawie 2 cm, dostalam nawet zdjecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
kochane, ile nowych stron:D poprawi ktoras tabelke? bo mi juz 33 tydz leci:) nawet juz sie chyba konczy;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
u mnie juz coraz lepiej, prawie zdrowa:D Tak sie wystraszylam bo widzialam w tv reportaz o lasce w 7msc, ktora umarla bo wody plodowe przeszly jej do krwi:( jedyny objaw to goraczka:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc pysiulek911 dobrze ze juz lepiej sie czujesz:) kurcze juz tak blisko rozwiazania jestes:D zorientowalas sie juz w tych szpitalach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×