Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
W oczekiwaniu na lasagnee - czekam na razie 35 min, zdążyłam już zjeść parówkę z bułką i talerz rosołu. :P Jestem nienormalna. Ale na razie przytyłam tylko niecały kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
MamciaJ -każda z nas się martwi.ja np o tym,że bardzo niezdrowo i nieregularnie jem, piję colę, ale tylko ona u mnie działa na mdłości i brałmleki niedozwolone gdy nie wiedziałam. Każda ma stracha. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
dobrze ze chociaz masz apetyt bo ja prawie na nic nie moge patrzec:D pewnie po porodach bedziemy sie smialy same z siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No,jak mnie nie mdli,to nadrabiam.;) ja czekam ze stresem na 20 luty i badanie genetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko 1.5 kg? Ja od poczatku 4 kg na dzień 2.02.12r. a gdzie tu dalej, jem i jem, ciągle ssie na żołądku:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!! Serduszko bije 171 na minute!!! :) Slyszelismy jak bije. Dzieco jest duze i cudowne :) Z usg wychodzi 8tydzien 3 dzien :) Ale jestem szczesliwa!!!!!!!!!!!!! Mam kolejne 3 zdjecia do kolekcji :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka superrrrrrrrrrrrr:) teraz juz mąż uwierzyl tak w pelni?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Plotka, gratuluje. :) Polcia91 - jedz ile potrzebujesz. :) jedna w pierwszym trymestrze przytyje kg, a druga 5, nigdzie nie jest powiedziane, że cośjest lepsze a coś gorsze. :) Ponoćnajbardziej się tyle po 6 misiącu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka a jakie duze jest Wasze dzieciatko? mi wczoraj tez powiedzial ze 8 tydz i 3 dni...:) wiec mamy jak porownac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mamcia, Gin powiedzial oooo "duze baby" ale nie powiedzial ile mierzy a ja bylam zbyt podekscytowana serduszkiem by zapytac. Maz mi zakosil jedno zdjecie i cos mi sie wydaje ze tam moze byc napisane ile dzidzia mierzy bo wtedy akurat lekarz to mowil :) Maz juz pojechal do pracy wiec sprawdze dopiero po powrocie. Aaaaa.... uslyszal serduszko i juz wierzy :) Chodzi i spiewa "Serduszko puka, w rytmie cza-cza" :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia, nie martw się leukocytami, ja mam spore braki, biorę dodatkowe żelazo, pomimo, że w witaminach jest 100% zapotrzebowania dziennego. U kobiet w ciąży to jest typowe jak powiedział mój gin, że ich liczba maleje. A powiedz mi Mamcia, czy zanim pobrałaś mocz to podmyłaś się i złapałaś środkowy mocz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka powinno byc na zdjeciu ile mierzy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Izka szczerze mowiac to robilam to o 5 w nocy bo wiedzialam ze musi byc z nocy i srednio myslalam ze o tym ze srodkowy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi za pierwszym razem wyszły fatalne wyniki, nawet bakterie w moczu. I gin mnie zapytał czy się umyłam wcześniej i czy złapałam środkowy mocz. Zdziwiona byłam bo pierwszy raz o czymś takim słyszałam, potem czytałam i rzeczywiście. Zrobiłam ponownie i było oki. Środkowy mocz w sensie, pierwszy po nocy, tyle że najpierw wpuszczasz troszkę do muszli, a później w pojemnik.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Twoje NT jest dobre, im niższe jest, tym lepiej, bo zmniejsza się ryzyko wad serca i zespołu Downa. A granica jest do 3 mm, czy nawet 3,5 mm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia, Wlasnie maz sie wrocil do domu bo zapomnial kasy wziac :P i zabralam mu te fotke z usg gdzie jest pomiar dziecka :) Nasza kruszynka ma 1,88 cm :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I dzisiaj od miesiaczki jest u mnie 8 tygodni i 0 dni a z rozmiaru dziecka wyszlo lekarzowi 8t3d czy jakos tak :) zmykam na zakupy, bo moje piersi juz sie w nic nie mieszcza :) Juz jest D a co bedzie dalej????? haha wpadne pozniej pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Izka myslisz ze powinnam w poniedzialek powtorzyc badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia mozesz powtorzyc chociaz ten mocz. To tylko 6zl, a spokoj jest bezcenny ;) Tylko sie podmyj przed pobraniem i ze srodkowego strumienia pobierz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
amefa chyba masz racje... zaplace grosze a moze mnie to uspokoi... a jak wyjda zle to we wtorek polece do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz, to jest tylko 6zł :P Bynajmniej u mnie :P. A napisz dokładnie jakie masz wyniki, które Cię niepokoją, poszperam w necie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Możesz, to jest tylko 6zł :P A napisz dokładnie jakie masz wyniki, które Cię niepokoją, poszperam w necie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Izka niepokoi mnie.... Osad moczu- Leukocyty 10-15 Baterie- pojedyncze Pasma śluzu- bardzo nieliczne Morfologia krwi RBC 3,79 (4,2-5,4) HCT 33,8 % (36-46) LYM 21,1% (25-40) NEUT 73,3% (50-70) lekarz skomentowal ze jesli nie ma białka, nie ma ze baterie sa liczne i zaslaniajace itp. to nie powinnam sie martwic... ale latwo sie mowi... postanowione ze w poniedzialek ide ponownie, bede sie szorowac godzine przed sikaniem;p i odmierzac czas do srodkowego strumienia;p grrrrrrrr:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórz jutro Mamcia to badanie, wyszperałam moje wyniki, i te, które źle mocz pobrałam wyszły mi właśnie szopki z leukocytami. ERYTROCYTY inaczej KRWINKI CZERWONE (E, RBC) 3,5-4,5 MLN/L; wynik niższy niż norma może być spowodowany zbyt małą ilością spożywanego kwasu foliowego bądź witamin z grupy B. W związku z fizjologią ciąży rejestruje się czasowe zmniejszenie się ich liczby, Hematokryt (HCT) Norma: K: 37-47%, M: 42-52% Opis: hematokryt (HCT) to stosunek objętości krwinek czerwonych do objętości osocza. Wartość HCT zależy od liczby krwinek czerwonych, objętości ertrocytów, objętości krwi krążącej, płci i wieku. Powyżej normy: wartości powyżej normy mogą być wywołane czerwienicą prawdziwą, niedotlenieniem tkanek, przewlekłymi chorobami płuc, wadami serca, nowotworami lub torbielowatością nerek. Podwyższony wskaźnik hematokrytu może być również spowodowany pobytem w górach lub na skutek leczenia sterydami. Poniżej normy: wartości poniżej normy odnotowuje się przy niedokrwistości i w przewodnieniu ustroju http://www.we-dwoje.pl/morfologia;w;ciazy,artykul,6426.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powtórz jutro Mamcia to badanie, wyszperałam moje wyniki, i te, które źle mocz pobrałam wyszły mi właśnie szopki z leukocytami. ERYTROCYTY inaczej KRWINKI CZERWONE (E, RBC) 3,5-4,5 MLN/L; wynik niższy niż norma może być spowodowany zbyt małą ilością spożywanego kwasu foliowego bądź witamin z grupy B. W związku z fizjologią ciąży rejestruje się czasowe zmniejszenie się ich liczby, Hematokryt (HCT) Norma: K: 37-47%, M: 42-52% Opis: hematokryt (HCT) to stosunek objętości krwinek czerwonych do objętości osocza. Wartość HCT zależy od liczby krwinek czerwonych, objętości ertrocytów, objętości krwi krążącej, płci i wieku. Powyżej normy: wartości powyżej normy mogą być wywołane czerwienicą prawdziwą, niedotlenieniem tkanek, przewlekłymi chorobami płuc, wadami serca, nowotworami lub torbielowatością nerek. Podwyższony wskaźnik hematokrytu może być również spowodowany pobytem w górach lub na skutek leczenia sterydami. Poniżej normy: wartości poniżej normy odnotowuje się przy niedokrwistości i w przewodnieniu ustroju http://www.we-dwoje.pl/morfologia;w;ciazy,artykul,6426.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze sorry, że zawaliłam, zabrakło mi neta i coś dziwnego się stało :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
dzieki wielkie, Izka ogladalam teraz ten filmik... http://abcbadania.pl/badanie-moczu-na-leukocyty i gosc opowiada ze do 15 nie ma infekcji... ale powtorze dla swojego swietego spokoju... od srody jade na szkolenie z firmy wiec wolalabym jechac spokojniejsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
jestem pewna ze zle pobralam z tego co teraz czytam...ale nie sadzilam ze to moze miec az taki wplyw:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×