Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

to jak nie zrobi mi na fundusz bo takie sa zasady to i tak pojde sobie do niej prywatnie bo przyjmuje na fundusz i prywatnie bo ja tego nie wytrzymam :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja planujemieć tak: 6 tc 12 tc 16 tc 20 tc Czyli juz pozniej co miesiac bede robic.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A czy ktos mial tylko 2 do 12 tc czy sama jestem?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti na koniec 13 tygodnia narzady plciowe sa w pelni wyksztalcone. Jesli dzidzia sie ladnie ustawi, to moze Ci pokaze co tam ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
jak dobrze, ze nie jestem sama :D Jakos otuchy mi to dodalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie tez nie moge doczekac :) Niby na pczatku mowilam, ze zrobimy sobie niespodzianke przy porodzie, ale teraz chce wiedziec:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi płeć powiedzial w 14 tc, ale to tylko na 80% chłopak:) Zawsze może sie pomylić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurde, wlasnie wtrazolilam drugi obiad, bede sloniem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Igieleczka ja bede miala genetyczne na koniec 13 tygodnia. Moze Nam sie pokaze juz? Pewnie za wczesnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze bylam niecierpliwa, ale teraz to juz przesada :P Podobno w Chinach wynalezli testy z krwi, ktore okreslaja plec dziecka w pierwszych tygodniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dziewczyny,wciazy mozna pic czerwona herbate?Ona odchudzajaco ponoc dziala i nie wiem czy nie zaszkodzi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi lekarz nic nie mowil o czerownej wiec raczej wolno ale jak dziala odchudzajaco to raczej ja bym nie pila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna jesli chodzi Ci o Roibos, to jest to najzdrowsza herbata :) Nie zawiera kofeiny, dostarcza zelaza. Ogolnie dziala bardzo korzystnie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti urodzic i tulic nasze malenstwo to teraz jedno z moich najwiekszych marzen! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielonej nie powinno sie w ciazy pic :( Nie pamietam dlaczego, ale tak gdzies wyczytalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jo anna trochę mnie pocieszyłaś. mam nadzieję, że i mi przejdzie bo póki co to chudnę a i tak ważę nie za dużo, bo 50 kg. a jeszcze od czasu do czasu dopadnie mnie biegunka... póki co jest ok, wcinam jagody ze słoika, tzn. wmuszam po łyżeczce, i do tego suchary. ja też miałam tylko jedno usg, na początku 8 tygodnia. kolejne będzie pewnie genetyczne. jeszcze się nie stresuję ale dzień przed pewnie będzie mnie telepać ze strachu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale pije jedna filiznake na tydzien:) wiec nie jest grozna..ogolnie nie lubie owocowych herbat wole zwykla z earl grey z cytrynka:) i jest super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti ja tez uwielbiam earl gray albo zwykla sage z cytryna :) Niestety, przez moje nadcisniene moge sobie pozwolic czasem na jedna herbate taka slabiutka :( I to w taki dzien, jak mam niskie cisnienie :P Ale wszystko dla dobra dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa dokladnie dla dziecka zrobi sie wszytsko:) ja tam herbatke pije do sniadania a ponziej soczki woda i pozniej na kolacje herbatka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogolnie jak sobie wyobraze, ze trzymam nasze ddziecko na rekach, to sie tak wzruszam :) Jak zamkne oczy, to widze nasze pierwsze chwile po porodzie i az mi sie lzy pchaja do oczu :P Megan jeszcze mi sie cos przypomnialo o tych blizniakach... Snilo mi sie raz, ze dostalam na zdjecie w usg, a tam dwa szkraby :P I maz mial podobny sen :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×