Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
To patrzę,że cześć etapów jest powtarzalna. :P też miałam na ser, ale tylko z bagietką :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Serek topiony widzę się powtarza:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie to samo :P Najpierw pasztet, potem pomidory, ser topiony, potem jogurty serduszko truskawkowe, a teraz kislelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszłamama. Ja chodzę prywatnie, ale tylko dlatego, że mam już 2 poronienia za sobą i chodzę do gina do Kliniki Bezpłodności Gameta w Gdyni. Jeżeli Twój gin w szpitalu ma dobra opinie, i Ty również go "lubisz" to chodź do niego dalej, a pieniądze które mogłabyś wydać na prywatnego gina wkładaj w skarbonke i przeznacz na maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka ja miałam dwie martwe ciążę.A ty od czego miałaś poronienia?Bierzesz jakieś leki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Pysiulek
Jestem w dość podobnej sytuacji bo miałam umowę o prace na czas okreslony i też poinformowano mnie ze nie zostanie ona przedłuzona, w tym samym czasie lekarz potwierdził ciążę. Na zwolnienie poszłam 3 dni przed wygasnięciem umowy. Teraz zasiłek chorobwy ma płacic ZUS ale zostałam poinformowana i musiałam napisac oswiadczenie ze zasiłek macierzyński mi sie NIE należy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny trzymajcie kciuki bo jutro mam badanie genetyczne :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan trzymam kciuki:) zobaczysz, ze bedzie dobrze. Nerwy sa, ale za to widoki niezapomniane:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny czy to normalne, że tak często mam arytmie? Chodzi mi o taki chwilowe szybkie bicie serca. Dzisiaj miałam tak dwar razy w ciągu pół godziny. Czytałam, że to niby z niedoboru magnezu, ale biorę już od kilku dni witaminy i powinno być ok;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też wali serce jak opętane czasami to chce mi z piersi wyskoczyć hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ja jestem :) choć trochę zmęczona. W środę idę do lekarza i zastanawiam się czy będzie w stanie określić płeć maluszka. Nie mam szczególnych pragnień co do płci poza tym że chciałabym wiedzieć :) Przed chwilą wyczytałam taki test dla żartu z przymrużeniem oka, mianowicie wzięłam obrączkę od męża, zawiesiłam na nitce nad brzuchem i obserwowałam przez chwilę. Bujała się wahadłowo co ma oznaczać dziewczynkę :P a koliste ruchy to chłopiec. Za NIC nie wierzę w takie rzeczy ale zabawa fajna ;P A tak intuicyjnie od jakiegoś czasu myślę o moim dziecku jak o chłopcu. Ciekawa jestem bardzo tej środy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też wróżyłam z obrączki jednak nad szklanką wody jeszcze przed ciążą i zawsze wychodzi mi że będę miała jedną córkę.I tak będzie bo czuję że to dziewczynka:)A u ciebie całkiem możliwe że już będziesz wiedziała co będziesz mieć:)A czujesz już ruchy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przed chwila tak sobie z nudow przegladalam moja karte ciazy, a tam niespodzianka... Lekarz na ostatniej wizycie w tej rubryczce gdzie jest opis usg narysowal takie koleczko ze strzalka w gore... Tak sie podekscytowalam :P Czy to znaczy, ze mamy synka? Nie powiedzial nam tego, ale znaczek narysowal :P Pokazal nam tylko na usg ujecie "miedzy nogami" malucha i powiedzial do meza, ze ma sam zgadnac czy to siuraczek czy nie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa a którym tygodniu miałaś to usg? i co mąż powiedział?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa ale skoro tak powiedział do twojego męża to musiał już coś widzieć,mi od razu powiedział że za wcześnie jeszcze a na opisie usg coś napisał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli chodzi o ruchy dziecka to mam mieszane uczucia... dwa razy poczułam COŚ, takie wyjątkowe coś ;) Ale to pierwsze było w 16 tc. więc sama nie wiem czy to nie za wcześnie przy pierwszym dziecku, ale z drugiej strony każda mama indywidualnie wyczuwa :) Od kilku dni odkryłam że brzuch znacznie mi twardnieje, i chyba na wieczór. Im później tym twardszy. Koleżanki w drugim trymestrze, czujecie podobnie? Jak u Was z twardością brzuszka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też mam twardy i też wieczorem od częstego jedzenia chyba tak stwierdziłam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze wiedzieć :) Wiadomo każda zmiana to jakieś wątpliwości, pojutrze wypytam mojego gina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kinia nie wiem czy to nie za wczesnie... Jak pokazal nam to ujecie miedzy nogami to bylam pewna ze to chlopak ale lekarz na, nie potwierdzil. A w karcie wpisal :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa dziwne to ;) Wpisał taki symbol to tak jakby uznał że to chłopiec, ale czemu nie miałby Wam tego jednoznacznie powiedzieć? Nie próbowałaś naciskać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byl pierwszy dzien 14 tygodnia... A maz caly czas pytal czy to siurek czy nie:p jestesmy prawie pewni, zw bedziemy mieli synka :) bedzie Jasiu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to fajnie, wcześnie widać płeć ale w sumie chyba kolo 10 tyg kształtują sie genitalia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
invictia w 13 tygodniu narzady plciowe sa juz uksztaltowane:) widocznie ma dosc dobry sprzet skoro juz bylo tak widac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaś - ładnie :) Mam wrażenie że do momentu poznania płci żyje się w słodkiej nieświadomości i miłym oczekiwaniu, a potem kolejna tura jak już można odnosić się konkretnie do córeczki albo synka :) I przed i po fajnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie, dlatego wydaje mi się że chlopca wczesniej mozna rozpoznac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my od ostatniego usg mowilismy jasiu, bo dzidzia wygladala jak fasola jas:) i jak widac raczej tak juz zostanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×