Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Nooo, ale już chyba bym wolała myśleć nad rozmiarem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna Twoja przezierność jest dobra, maleństwa niektórych kobiet mają po 2,5 mm i wtedy można się martwić, a Ty nie masz powodu do zmartwień. Megan nie martw się Twój maluszek nadrobi w późniejszym czasie. Mi też wyszło, że jest mniejszy niż tydzień ciąży, ale co z tego, nadrobi. Nawet jakbym miała urodzić 50 cm potworka to przecież urośnie :P. Ble był zdrowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan nasz mial 6,5cm w pierwszym dniu 14 tygodnia. Skoro lekarz mowi, ze jest dobrze, to znaczy ze jest :) Mi kazal odstawic luteine i jakby mnie klulo w macicy albo po bokach macicy to znowu mam zaczac brac ale ja sie boje odstawic :( Wczoraj nie bralam i jakos caly dzien sie doszukiwalam jakichs boli :( I wieczorem wzielam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
probuje sobie wytlumaczyc ze od 5-9 tyg bralam po 2 tabletki duphaston to moze jakos szybciej rosl a teraz przez ostatnie 4 tyg po 1 i moze nie mial takiego przyrostu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa, ja odstawiłam luteine tydzień temu, po miesiącu brania. Brałam luteinę, bo miałam krwawienia, na razie jest oki, więc się nie obawiaj. Ja cały czas czuję kłucia i pobolewanie, ale puki nie krwawię jest oki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan kazde dziecko rozwija sie przeciez w swoim tempie :) Tak samo jak my mamy rozne dolegliwosci i inaczej przybieramy na wadze, tak samo dzidzie ;) Izka ja bralam tylko profilaktycznie ta luteine. Odstawilas tak od razu? Ja zaczelam po jednej tabletce brac, a potem przestane. I lekarz mi wlasnie powiedzial, ze jak bedzie mnie kluc w macicy albo po bokach pecherza to mam zaczac brac znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem. Ja skończyłam cztery opakowania i odstawiłam. Jak mnie pobolewa to mam brać no-spę, a nie luteinę. Właśnie przed chwilą wzięłam, bo dziś ciut mocniej mnie pobolewa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale NT rośnie wraz z dzieckiem, więc nie wiem czy nie wzrosłoby do niebezpiecznej granicy w 13 tygodniu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna troszkę przesadzasz. Robisz badania, masz dobre wyniki, to raczej nie myślisz w kategoriach, no tak ale jutro mogę załapać bakterie i będę się tym martwiła. Pamiętaj o Twoim dzieciątku, że stres mu szkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a ja sie teraz zastanawiam czy ja mam dobrze umowiona wizyte na to genetyczne...dzisiaj mam 10 tydz+4 dni czyli 11 tydzien a wizyte mam na 14 marca to wtedy bedzie 12 tydz+5 dni.to nie jest za pozno??miala ktoras w takim terminie tez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka genetyczne sie robi do 13 tygodnia+6 dni ;) Ja mialam w pierwszym dniu 14 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tajeczka ja mialam dzisiajw tym terminie co mowisz podobno do 13tyg i 6 dnia mozna robic amefa masz racje roznie rosna moze nie ma sie czym stresowac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan a nic Ci dzidzius nie pokazal co kryje miedzy nogami? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie pokazal :p strone predzej sa zdjecia zobacz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
jakaś masakra, pożarłam całą czekoladę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna nie przejuj sie ja za chwile pozre kebaba ktorego mi sie chce od kilku dni i to musi byc wolowy w nalesniku. moj M mi przywiezie yammmiii:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MEGAN86 gratuluję kawał klocka na tych zdjęciach :) Na pewno wszystko jest ok. A do kogo bardziej podobny? ;P ;P Jak oglądałam swoje poprzednie usg to wydawało mi się że mój dzieciak taki jakiś markotny bo mało się ruszał, ale może drzemał kochany :) potem się martwiłam co on taki mało ruchliwy. Dziewczyny o jakim koktajlu pisałyście? dajcie pliss jakiś przepis bo mam dużo pić a ja nigdy dużo nie piłam i ciężko mi się zmuszać teraz... :/ niezdrowych rzeczy nie chcę pić a mineralki nie znoszę bleh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mi najlepiej podszedł brzoskwiniowy. Brzoskwinie były z puszki. Wyjęłam dwie, pokroiłam na kawałeczki. Wyjęłam kolejne dwie i zmiksowałam na gładką masę, wlałamna dół kielicha. Resztę brzoskwiń, trochę syropu (zależy jak ma być słodkie) i jogusr naturalny zmiksowałam i wlałam na te pomiksowane owoce. Do tego wrzuciłam te owoce w kawałkach. No pycha. Jak chcęsz gęsty to jogurt z bakomy, jak rzadki to może być mleko. :) dziewczynom smakował z kiwi. Kiwi, banany, mleko lub jogurt nat - w zależności kto ile czego lubi. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uspavanka po nosku do meza:p tez mi sie malo ruchliwy moj wydawal bo predzej dziewczyny pisaly ze fikolki robil i nie szlo go zlapac;p a moj sie tylko krecil i lapal za glowe (co oni mi robia?):p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A co ma ruchliwość do zdrowia maluszka, bo nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic nie ma mowie tylko ze inne ruchliwe a moj spokojny byl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A co ma ruchliwość do zdrowia maluszka, bo nie rozumiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Może był zaspany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za przepis, wypróbuję na pewno :) Brzmi smacznie. Co do ruchliwości a zdrowia mam nadzieję że ma się to jak piernik do wiatraka, po prostu mówi się że dziecko wybrudzone i ruchliwe to dziecko szczęśliwe :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak w ogóle to czujecie się już mamami?? czy dopiero jak się urodzi i spocznie na Waszych piersiach? Ja czuję się już mamą, mimo że nawet jeszcze ruchów specjalnie nie wyczuwam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja się poczułam własnie po usg genetycznym. Wcześniej to dla mnie taka abstrakcja była, bo wczesniejsze usg miałam w 7 dniu 5 tygodnia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam różnie. Czasem się czuję mamusią, a czasem jeszcze nie ogarniam :) Myślę, żę podobnie jak Jo---anna, jak zobaczę dzidziolka na genetycznym dotrze to do mnie bardziej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×