Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

mi też się dłuży od wizyty do wizyty ale jeszcze tydzien i wkoncu najwazniejsze usg. a czemu masz tak często usg? po co ćwiczyc cierpliwosc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
To do mnie? Czemu mam tak rzadko?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prywatnie chodze wiec moze dlatego co 4 tyg., ale to chyba standard moja siostra tez tak miała

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to czekaj bno się zgubiłam joanno ty masz usg co 4 tygodnie czy już miałas 4 usg? fajny brzuszek maletka ja też juz taki mam no może odrobine bardziej wystaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna fajnie to widac w tym D:P ciekawe ile z nas sie zdecyduje na takie badanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka fajny brzusio :) Co do wozka, to fajny ten TAKO. Wyglada jak nowy. Warto obejrzec na zywo ;) Jesli chodzi o skretne kolka, to ja nie wyobrazam sobie zeby wozek takich nie mial... Wiekszosc nowoczesnych wozkow ma skretne kolka i maja one blokade. To naprawde ulatwia prowadzenie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja miałam 2 usg, a planuję mieć 4 w czasie całej ciąży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Myślałam,żeprzejdzie taki obiad na slodko - jadłam naleśniki, ale niestety - muszę robić mięcho, bo nie wytrzymam.:P Tzn robię pierś z kurczaka w sosie śmietanowym i frytki, trochę nie pasuje, ale co tam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jej mnie to akurat odrzuca od mięsa tylko kotlety:) a obiad na słodko to bym mogła jesc codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
jak tak miałam gdzieś do 9 tc :Pteraz to tylko mięcho i ziemniaki pod każdą postacią ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe Mamusie :) Talusia mamy bliskie terminy :) Co USG to pokazuje mi różne terminy pierwszego tygodnia sierpnia. Ciekawe czy będą upały? będziemy musiały sobie jakoś radzić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam to samo, mięcha to niekoniecznie ale za to wszelkiego rodzaju kluchy, mniamm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja placki ziemniaczane, pierogi, babkę ziemniaczaną, kopytka itp mogę jeść non stop :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem przerażona bo ostatnio wzięła mnie "wścieklizna" na słodycze. Snickersy to mogę jeść worami. A przed ciąża ładnie trzymałam linię bo nie jadłam aż tak dużo słodkiego. W telewizji śniadaniowej położnik powiedział że kobiety w ciąży powinny wręcz trzymać dietę jaką stosują cukrzycy - żeby się jej nie nabawić w trakcie. A ja sobie teraz ostro folguję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bym wolała jesc ciagle owoce i hamburgery wymieszane ze słodkosciami a do tego dobre kanapki ale mięso to odpada i majonezy też bo jak dla mnie okropnie pachną. witam cie uspavanko miło wiedziec ze rodzisz w bliskim mi terminie. też sie zastanawiałam czy bedzie ciepło:) mi cały czas pokazuje miedzy 10 a 11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihih uspavanko mam tak samo słodkosci mogę jesc całymi dniami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No i mnie ciągnie, ale bronię się jak mogę. tak samo do fast foodów i gazowanych napojów, gdzie przed ciążą nawet o tym nie myślałam. Ale walczę dzielnie ;) czasem przegrywam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też sie staram ale czasami to jest silniejsze dzien bez słodkosci jest okropny. ale napoji gazowanych unikam mam po nich wzdłcia:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
U mnie stoi cola i mirinda i tak na mnie patrzą.... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) u mnie też stoi cola ale nie podchodzę do niej chyba że jest juz otwarta to tylko małego łyka zrobię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja sie czasem ratuje cola jak juz nie wyrabiam z mdlosciami:/ juz chyba ze 3 razy mnie przycisnelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Cola była moim wybawieniem w 1 trymestrze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem cos o tym te wymioty są okropne ale miną mi przynajmniej mineły albo chwilowo nie mam ciężko określic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
U mnie zdarzają się jeszcze, jak nie zjem na czas, mdłości też się zdarzają, ale ogółem jest super :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nom ja też tak mam jak nie zjem na czas to jest katastrofa ale też nie mogę narzekac narazie jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Zjadłam drugi obiad, teraz to muszę się położyć, bo nie wyrzymam. ;) Do popisania później :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×