Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Witajcie dziewczynki. Invictia jestes pewna ze lek nie badal pzreziernosci?? u mojej znajomej zbadal ale nic jej nie powiedzial o tym, jak zapytala na kolejnej wizycie co ws przeziernosci pwoeidzial ze vbadal na poprzedniej wizycie, ale nic nie mowil bo wszystko ok bylo:) moze u Ciebie tez tak bylo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Właśnie też się zastanawiam czy robić czy nie. O teście pappa właśnie czytałam że to statystyki ale ten potrójny to podobno wiarygodny jest. Lekarka powiedziała że to przeZiernosc bada sie do 13 tygodnia. powiedziała mi jedynie że nie widzi "tam dziury" no i jeśli to znaczące chodzi mi o te wady, to że mała ma 2 komory serca, 4 półkule mózgu, waży 200g, no i że nie stwierdza żadnych nieprawidłowosci. No ale wiadomo, panikuje jak każda matka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invitia mnie lekarz badał w 12 tc. tą przezierność, kręgosłup, półkule mózgu i teraz oglądał serduszko, mierzył długość nóżek,mierzył brzuszek i glówkę więc na nast. wizycie pewnie dowiesz się więcej, a jak masz taką milczącą lekarkę to męcz ją pytaniami cały czas;) mój lekarz sam mi wszystko pokazuje i mówi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
invictia na pewno wszystko jest dobrze. Następne badanie możesz zrobić od 20 tyg do 23 tyg bo ja miałam robione i może te badania by cię uspokoiły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invitia - na pewno wszystko jest jak należy. Lekarz by powiedział, gdyby cokolwiek go zaniepokoiło. Spokojnie. Następne USG rozwieje wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietutejsza
hej dziewczyny z tą przeziernością to jest tak, że lekarz czasami bada i nic nie mówi. Ja zapytałam w czasie usg czy dziś badamy przezierność bo prawie był 13 tydzień a on mi na to że mierzyć nie trzeba bo on gołym okiem widzi, że jest ok, że nie będzie przekraczało 1 mm, a kość nosowa też ładnie widoczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ale Invictia nie miala WCALE badania usg w tym okresie, kiedy bada sie przeziernosc... Invictia nie martw sie ;) Z dzidzia na pewno wszystko dobrze :) Polowkowe juz niedlugo i wszystko Ci powiedza, a zanim zrobisz badania z krwi i dostaniesz wyniki, to juz bedziesz po polowkowym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, powiedzcie mi wy etz zaczynacie sie denerwowac przed kolejnymi wizytami u lekarza??ja mam jutro nastepna, ciesze sie ze zobaczew mala, ale znowu czuje niepokoj... tez tak miewacie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti - oczywiście, że się denerwuję :) Na zakręcie do gabinetu już mi ciśnienie skacze. Najgorzej jest jak jest lekki poślizg i siedzę w poczekalni. Wtedy cała się trzęsę, choć staram się uspokoić. Niby jestem dobrej myśli, ale mimo wszystko... Choć odkąd jestem w ciąży przestałam traktować gina jako gina. Chodzę dla dzidzi i jakoś zapominam, że przecież to gin... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja wlasnie kupilam Falvit mama i uznalam ze bede brac w dalszym ciagu kwas foliowy 5 razy w tygodniu i 2 razy ten falvit :) Tez sie boje zawsze wizyty, teraz ide 13 kwietnia i juz zaczynam myslec czy cos sie dzieje czy nie....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja też się denerwuje. To jest raczej normalne tak mi sie przynajmniej wydaje, że każdy sie martwi o swoje dziecko. Czy teraz jak jeszcze nosisz w brzuszku czy już później jak urodzisz zawsze bedziemy mieli jakies obawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie że stresik jest! Ale ile byłoby stresu gdyby nie bylo badań! Mnie też zawsze ciśnienie skacze przed wizytą:) A ja biorę codziennie Pharmaton Matruelle on jest z kw.foliowym i kw.omega-3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez chcialam brac codziennie ale uznalam ze przeciez i tak dzien w dzien jem co najmniej 3-4 owoce w tym przewaznie kiwi banan jablko pomarancza wiec niech te witaminki beda tylko takim dopelnieniem mojej diety witaminowej a kwasik codziennie nie zaszkodzi na pewno bo to ta minimalna dawka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja raz dziennie biore femibion natal classic, moj doktorek mowi zeby to do konca ciazy brala, tam tez jest kw.foliowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez Pharmaton Matruelle biorę codziennie, do tego Femi Feral i lacibios Femine

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzięki dziewczyny za słowa otuchy. Nie będę już panikowała czekam cierpliwie na kolejne badanie usg, wierze że moje malenstwo jest zdrowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
na pewno jest wszystko w porzadku nic sie nie martw...:) Dziewczyny wazylam sie dzisaij i kurcze przytylam juz 7 kg:P:P niezle co?:D heheeh ladnie ide wszerz:P a jeszcze miesiac temu bylo tylko 3 w góre;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na pewno wszystko jest w porzadku:) nie stresuj sie juz bo maluszek nie moze sie przeciez niepotrzebnie denerowowac:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Swoją droga ciąża szybciutko leci. Nie mogę się doczekać kiedy dzidzia się urodzi:) Tak już się zastanawiam jaka będzie pogoda we wrześniu, czy potrzebny będzie kombinezon, ja lubie być przygotowana i mieć wszystko zaplanowane:) W ogóle będę miała ciekawy wrzesień, bo moja córka idzie do przedszkola do 5 latków:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia a jaki jest skład tego femi feral? to tez jakies witaminy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie kiedy w ogole mozna wyjsc z takim malechem na spacer, ile czasu od urodzenia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
hej, wróciłam. :) Mam dwa zeby do zaleczenia i żadnego mi najpewniej nie zrobi. Jeden jest zakwalifikowany do zdjęcia, którego w ciązy nie mozna - ta dwójka. Drugi ma dziure jak stodoła,ale reagująca na ból. Jutro postaramy się ja przeczyścić tyle na ile się da. I tez zostanie zostawiony, bo niewiele się zdziała. Dentystka jest z tych, które nie polecają znieczuleń w ciąży. Dziś mi zakleiła trójkę - zeby ta psująca się dwójka jej nie zaraziła za szybko. Jutro kolejna wizyta, popróbujemy coś zadziałać z szóstką. Ginekolog - szyjka zamknięta. Was też bolało to badanie?Miałyście kiedyś? Serduszko ładnie pyka. mam brac nospę jak boli i magnez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny ja sie niby nie denerwuje przed wizyta u lekarza, ale jak klade sie na lozko do usg do drza mi nogi i rece :P Dopiero jak zobacze Nasza Dzidzie na ekranie to przestaje sie trzesc :P Joanna biedna Ty :( Pewnie Cie niezle bolalo u tego dentysty... Uspokoilas sie juz troche?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz Joanna, wszystko jest dobrze. Ja też biorę no spę i magnez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa, myślałam ze ten skład witamin jest jakiś za biedny:) to ok, ja mam żelazo w normie, tzn. 2 tyg.temu miałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tak,już mi lepiej. A u dentystki bolało,mimo, że starała się delikatnie. Nie sądzę więc aby jutro zdziałała dużo więcej, ale pójdę :) A tę nospę bierzecie profilaktycznie czy jak boli? i magnez zwykły w tabletkach czy rozpuszczalny w wodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×