Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Alcia ja mam w okolicy trzy szpitale i nie mam pojecia, ktory wybrac... Wszystkie rodzace, ktore znam o kazdym szpitalu maja dobra opinie a na stronie rodzicpoludzku.pl wszystkie maja zle opinie i komu wierzyc? Tlumacze sobie, ze urodzic musze. Najwyzej bede miala zle wspomnienia z porodu, ale jakby nie bylo to przyjemny on nie bedzie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna poplacz sobie ;) Ja sie tam nie przejmuje az tak tymi oparami. Oczywiscie staram sie nie wdychac, ale jak czasem przez przypadek sie zdarzy, to nic sie przeciez nie stanie... Rownie dobrze musialabym chodzic a masce gazowej do miasta, bo co chwile natkne sie na kogos z papierosem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja tez bardzo często wsypuje kreta do rur a ostatnio miałam kamień w czajniku i gotowałam ocet to dopiero są opary !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja mam jakieś schizy znowu, bo jak tylko do kuchni weszłam, to wymiotowałam. A od dość dawna to się nie zdarzało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia a wiesz cos na temat szkodliwosci octu w ciazy? Ostatnio moja mama gotowala barszcz specjalnie dla mnie i uzywala octu jablkowego, bo spirytusowy niby szkodzi? Smiac mi sie z niej chcialo, bo jest strasznie przewrazliwiona na punkcie swoich wnukow :P Nie wiem, czy ocet spirytusowy ma spisytus w sobie, czy co? W kazdym razie barszcz z octem jablkowym mial jakis inny posmak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna chyba tydzien albo dwa temu tez pisalas, ze wymiotujesz. Moze Twoj organizm tak ma, ze czasem takie dni sie trafia. U mnie tez niby ok i mdlosci nie mam, a sa takie dni, ze mdli caly dzien :) Moja sasiadka ponad miesiac do przodu z ciaza a wciaz ja mdli i wymiotuje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - już się nie mogę doczekać :D Na którą masz? Ja na 15:30 :) Jo----anna - po pierwsze, prześliczny brzuszek :) i świetna sukienka :) Co do kreta... nie martw się, mąż ostatnio czyścił łazienkę Domestosem, bo ja nie mogę, bo mi śmierdzi. Mimo, że dobrze wypłukał, to czułam go dłużej niż normalnie. Co do kremów, to ja ostatecznie nie kupiłam tego Palmersa, bo akurat nie było i już mi się nie chciało chodzić. Obecnie smaruję oliwką Bambino, ale dziś kupię krem z Bielendy. Pojawił się w Rossmannie. Kupiłam sobie balsam do biustu z tej serii, bo bardzo mnie piekły piersi i wysychały w oczach. Balsam jest świetny. Zero zapachu, a skóra nieporównywalnie bardziej miękka. Mam nadzieję, że ten kremik na rozstępy też okaże się strzałem w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja wiem, juz mam dziś jakąś fazę. Te huśtawki są dobijające :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa moze i masz rację ale przecież przez 9 miesięcy nie bede nic w domu robiła bo niestety nikt za mnie tego nie zrobi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A mojego Rafała gardło boli. Kurcze, może panikuję.. Ale mam nadzieję,że rozumiecie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna uważaj żebyś sie nie zaraziła ja od mojego J jak się w grudniu zaraziłam to zaraz anginę miałam i antybiotyki - nie chce cię straszyć ale dmuchaj na zime

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja sama nie wiem do konca jak jest z tym octem ;) Nie zrozumialysmy sie ;) Szczerze mowiac to nie wierze nawet jego szkodliwosc :p Przeciez w tylu potrawach go jemy i czasem nawet nie wiemy o tym :P Siostra objadala sie marynowana papryka i dzidziusiowi nic sie nie stalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja tez panikuje jak widze, ze meza cos bierze :P Od razu dostaje zestaw lekow :P Ostatnio byl chory to mu kazalam pic te rozgrzewajace leki w saszetkach. Strasznie marudzil, bo nie cierpi lekarstw, zwlaszcza takich do picia :P Ale mu powiedialam, ze ja nie moge byc chora i ma pic dla Jasia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa no tak jak mówisz ja ogórki korniszone tez jem a przecież tam sam ocet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
tak, ale ja to teraz wszystko łączę z tym kretem.. Mój bol głowy po wstaniu, wymioty, jego bolące gardło.. i sie od rana nakrecam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna powiem Ci tak... Dzisiaj od rana boli mnie glowa i mojego meza tez. Zmienia sie cisnienie i na pewno to ma wplyw na Twoje samopoczucie. W przyszlosci jak przyjdzie czas, zeby wsypac "Kreta" poprostu popros o to Rafala. Ty idz usiasc w innym pokoju, a on niech wsypie "Kreta" i otworzy okno. U mnie udroznianiem rur zajmuje sie tylko maz :P Ale to tez pewnie zasluga jego przewrazliwienia :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
tak zrobię, tymczasem chyba pójdę po jakąś czekolade czy coś :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Jo-------anna ja mam brzuchol trochę większy :) Z rana jeszcze w miarę i mogę nawet ten "wałek" w palce złapać, a po południu robi się okrągły, większy i twardszy. Też tak macie? Naprawdę nie wiem czy to tłuszczyk czy powiększona macica. Tydzień temu byłam u lekarza i z racji dobrego sprzętu w cenie zwykłego usg zrobił mi 4D, teraz już będę miała takie przy każdej wizycie. Pod spodem zdjęcie Małej z 18tc: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/be3356304dbaf9b9.html Co prawda wygląda jak stworek zza światów, ale i tak nie mogę się nadziwić, że z zarodka wielkości tik-taka urosła do kształtów całkiem człowieczych :-) Od razu obudziły się we mnie instynkty macierzyńskie bo do tej pory była dla mnie tylko jakimś "dzieckiem". Teraz jest już Córką :-)! Niby ciąża planowana, a jednak ciężko mi było przyzwyczaić się do myśli, że będę matką i na początku wcale się nie cieszyłam. Mam nadzieję, że nie ja jedyna mam taki zryty łeb..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa-84 - my z mężem staraliśmy się ponad rok o maleństwo. Ja już się udało, to były momenty kiedy radość mieszała się z przerażeniem. Nie wiedziałam jak mam to wszystko ogarnąć itd. :) Teraz już cieszę się bezwarunkowo i jestem przeszczęśliwa, ale dopadają mnie smutki (tak jak wczoraj). A to strach jak się zająć dzidziusiem, a to strach przed kolejnymi etapami ciąży itd. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
My świadomie przestaliśmy się zabezpieczać jak kupiliśmy mieszkanie i od razu w tym samym miesiącu zaszłam w ciążę. Myślałam, że zajmie nam to kilka miesięcy, a nie tak od razu. Dlatego pewnie nie byłam gotowa, ale teraz myślę, że pod wieloma względami ten moment był najlepszy :) Odpukać wszystko nam się układa i ja też muszę w końcu jakoś dorosnąć do roli matki :-) Mam jeszcze kilka miesięcy przed sobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No my akurat wpadliśmy. tzn połowicznie. Bo kochaliśmy się bez zabezpieczenia ten jeden jedyny raz i strzał w 10 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
BlackRosssa u mnie te lęki biorą się chyba z tego, że nie wyniosłam dobrego obrazu matki z domu i boję się, że będę popełniała te same błędy co ona i skrzywię to maleństwo. No ale nie ma co gdybać, w końcu samoświadomość powinna wszystko zmienić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa_84 - na pewno sobie poradzisz. A skoro wiesz jakich błędów nie chcesz popełniać, to może w porę im zapobiegniesz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ale slodkie :) Ja tez chce coreczke :P Ulci na moim kompie nie dziala ten film :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki. Mam do was pytanie, boli mnie od wczoraj tak centralnie na środku łona, jak myślicie czy to groźny ból? To nie jest mocny ból, ćmi tak od czasu do czasu. Dzisiaj wziełam sobie luteine bo akurat miałam, myślę że nie zaszkodzi. Amefa super ciuszki:) Ja mam komplet po swojej córce także niewielę będę kupywala, ale napewno koło 7 miesiąca coś maleńkiej kupię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Alcia slodkie te ubranka szczegolnie ta sukieneczka z czapeczka:) Ulci i Blackrossa z tego co wyczytalam macie dzisiaj wizyty u lekarza?? ja mam na 16.40 bo czekam na mojego-tez chce zobaczyc małą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×