Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość przyszlamama1987
Alcia to wcale nie taka kupa czasu, zobacz jak to zleciało, niedawno dowiedziałam się że jestem w ciąży a tu już 23 tygodnie!!! Jestem w szoku jak to leci, trzeci trymestr będzie najgorszy właśnie przez pogodę, mi jak jest cieplej już czasami stopy puchną... Ten miesiąc zleci nawet się nie obejrzymy kiedy, zaraz święta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja tez nie lubie takich rzeczy na brzuch. Pokupilam sobie majtki takie niskie biodrowki i tyle :P Teraz musze poszukac leginsow pod brzuszek. A ostatnio bylam na roczku i do sukienki ubralam cienkie rajstopy ciazowe. Zahaczalam je o stanik, takie wysokie byly :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe amefa dobre. Ja nosze zwykłe leginsy ostatnio kupiłam nawet w lidlu :) i są luźne w pasie wcale ich nie czuć na brzuchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny macie jakies dobre przepisy na sałatki tylko nie z gyrosem i z selerem konserwowym bo te jem non stop

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja pracuje jak widac haha prowadzimy małą działalność i siedzę w biurze mam zamiar pracować do końca tylko że może potem po mniej godzin ale wiesz jak to jest jak pracuje się u siebie jak coś jest nie tak to po prostu nie przychodzę i tyle ale czasami siedze po 12 godz jak mam duzo pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sa plusy z pewnoscia:) ja tez jeszcze bym popracowala, ale nie bede ryzykowac bo teraz nie ja juz jestem najwazniejsza. Musza znalezc sobie jakies nowe zajecia, oprocz porzadkow, gotowania, spacerow z psiakiem i basenu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Dzięki dziewuszki za pocieszenie:] Czuję się normalnie, ale pewnie jeszcze kilka dni stres będzie. Raczej też przestanę ją brać na ręce, bo chyba też z tym przesadzałam. Niby ciąża to nie choroba i nie ma co przesadzać, ale zdrowy rozsądek trzeba zachować. Dzięki jeszcze raz, jestem ciut spokojniejsza... A gdzie można kupić leginsy pod brzuch?Spotkałyście jakiś "sieciówkach"? ja mam kilka par z H&M, ale wszystkie właśnie kończą się w połowie brzucha, co jest dość niewygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci nic sie nie stresuj na pewno jest dpbrze:) gentry jesli chodzi o sieciowki kupilam w c&a takie 3/4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ulci, tez myślę, że nic sie nie stało. Ja w początkowej fazie tak dzieci podrzucałam, że szok - w 6 tc co prawda, ale jednak. Nie wiedziałam o dzieciaczku, a w przedszkolu pracuję. Już wróciłam i.... zgłupiałam. Byłam znowu u ginekologa. Z tym swędzeniem. Mówię mu jaka jest sytuacja, tłumacze, że mnie swedzi, że mam upławy, że się martwię i chciałabym zrobić sobie prywatnie posiew, za który zapłacę, jednak on mi musi pobrać materiał do posiewu, bo to ma zrobić ginekolog i czy w związku z tym mógłby. On popatrzył na mnie jak na chora psychicznie, po czym odrzekł: Ja pani nie pobiorę materiału, bo to bez sensu. posiewy robimy w 33 tc i prywatnie Pani nie zrobi. Prosze mi podac objawy, to wypiszę leki. Ja w szoku mowię: Lekkie swędzenie, wydzielina jakby przezroczysto -mleczna, bez grudek. On wypisał recepte i odprawił. Gdzie rano dzwoniłam na mikrobiologie i mi mówili, że robią posiewy i koszt tego to 55 zł. Ale jak mam to zrobić, skoro lekarz nie pobrał materiału.. Już sama nie wiem. Dostałam jeszcze inne leki - globulki clotrimazol i jakieś jeszcze. Wczoraj, u innego lekarza, który też mnie nie zbadał, dostałam Pimafucort i pimafucin. Któraś z dziewczyn pisała, że używała tych globulek. Poszłam do apteki, mówię jaka jest sytuacja. Farmaceuta do mnie, że bezpieczniejszy pimafucin. Kupiłam je więc, ale nie wiem czy brać w ciemno. Tam są 3 sztuki i wyczytałam, że zakłąda się je na noc. Kurcze, co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde Joanna to faktycznie jaja, wg mnie bierze to co ci przepisali i tyle. Ja sie nie zastanawialam tylko od razu zazywalam i czekalam na poprawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Marti, ale Ciebie przebadali (chyba), a mnie nie, własnie o to chodzi... Bo jakby chociaz wymaz mi zrobił, to okej. Ale ja mu tylko powiedziałam co mi dolega. A to już 3 lek. Najpierw miałam Nystatynę od Pana G. Bez badania. Później Pimafucort od Pana L i teraz jeszcze inne leki, znowu od Pana G. I zgłupiałam, sama nie wiem co mam brać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
W kocu wykupiłam ten pimafucin - globulki, bo pimafucort - krem mam. W aptece powiedzieli, że natamacyna najbezpieczniejsza w ciaży. jestem całkowicie zdezorientowana..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietutejsza
***************************** PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) p.KwiatPolny..20.........24.........17.07.2012.......cór cia 70 % Alcia28.... .....28.........22........ .30.07.2012.......synek/córcia przyszlamama.25.........22..........30.07.2012.......syne k/? Igieleczka......21.........21....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........21..........03.08.2012 Talusia..........20.........20.........10.08.2012 Izka..............26........21.... .... 12.08.2012.......córeczka Nietutejsza..... 28.........20........ 13.08.2012...... synek Jaś Unia77...........34.........20....... .15.08.2012 Doti ..............24........20.........17.08.2012...córcia 99% Moniq123........27.........19.........17.08.2012 Inflagranti.......29.........19....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........18........ 24.08.2012 Oliwia27l ........28 ....... 18.........24.08.2012 Marti884.........28.........19.........27.08.2012........ Córcia Maja Danuti............24........ 18...... ...28.08.2012.......corcia/SYNEK Maniusia89.......23........ 18.........28.08.2012 KAJKA30..........30.........17.........30.08.2012 MEGAN86.........25.........18 ........01.09.2012.....synek/ ??? Kama..............29.........18..... ...02.09.2012 Amefa.............23.........18.........03.09.2012....... Córka/Syn (?) Nika0503..........22.........17........05.09.2012 Jo--anna...........26.........16....... 06.09.2012..............córcia/? Polcia91...........20.........16....... 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 16........09.09.2012 Tala1011101190...21.........17........09.09.2012......... .synek Staś Dagusia82.........29.........16........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........16........11.09.2012 Malentka...........24.........16....... 13.09.2012 Kaliwia.............24.........15....... 14.09.2012 Invictia.............24.........15...... .17.09.2012 Kasiulek91.........21.........15.... ...17.09.2012................synek? Plotka..............26.........15........19.09.2012...... .......corcia /? Tajeczka...........28.........14....... 22.09.2012 BlackRosssa........27........15..... ...22.09.2012...........córcia/80% Ulci.................26.........14........25.09.2012 Tusia 21............23.........11........20.10.2012..............c órcia/? **************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE*************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek..........20..............11.03.12.............. synek........Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietutejsza
cześć dziewczyny nie piszę, ale czytam i kibicuję Wam. FAjnie że czujecie już takie wyraźne ruchy dzieciaków. Mój mały coś mało aktywny, mimo że to 20 tydzień i że to druga ciąża. Najczęściej czuję, że skacze mi po pęcherzu, czuję go zawsze w dole brzucha. Brzuch już mam całkiem spory, ogólnie jem jak szalona, mam mega apetyt od początku ciąży, no i niestety odbija się to w kilogramach. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Marti, Unia lub ktoś kro brał pimafucin. Brałyście go tylko przez 3 dni? Bo tam są 3 globulki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hej Nietutejsza. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa fajniusie body :D ja musze mojego mezulka wkncu naciagnac na jakiegos malego ciuszka bo jeszcze nic nie mam :p oze w weekend... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny moze zadam glupie pytanie ale nie moge sie w tym polapac:p czy takie nosidelko co pasuje do wozka to mozna uzywac jako fotelik samochoowy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi sie ze kazde jak najbardziej, z mojego wozka fotelik ktory wpinam do wozka to fotelik samochodowy i wydaje mi sie ze wszedzie tak jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×