Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Marti - Ulci i ja mamy wizyty dokładnie za tydzień :) Ulci, nie widziałam wcześniej tego filmu i właśnie oglądam. Świetny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem ciekawa czy na dzisiejszej wizycie nic małej nie urosło :) ja sie wlasnie zastanawiam nad skzola rodzenia zapytam dzisiaj mojego gin, bo jest ordynatorem w szpitalu gdzie bede rodzic i czytalam ze tam jest jakas szkola to popytam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie tam gdzie ja idę to tez w szpitalu i niektóre zajęcia prowadzi mój gin więc myśle że bedzie fajnie, zawsze to jakaś rozrywka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOkladnie, mi sie wydaje ze warto jesli to pierwsze dzieciatko, zawsze sie czegos dowiemy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nietutejsza
HEJ to ja też się stresuję, bo mam wizytę o 17.00 aż mnie głowa rozbolała. Słodkie ubranka :-) właśnie dlatego chciałam drugą córkę :-) ale chłopca też można słodko ubrać (mam nadzieję )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/d7b8713d1d3dd689.html patrzcie co kupiłam :D 3 bodziaki - po 1 zł każdy, białe ze zwierzątkami, czapeczka z Nexta za 3 zł, spodnie marks & spencer za 1 zł i śliniaczek z grzechotka na rękę, jeszcze nowe za 4 zł :D I leci mi z nosa jak z kranu i boli gardło..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
dzięki :) na razie pijęmleko,później zrobię herbatkę i do łóżka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slodkie ubranka :) A ja polecam lipe z miodem i pod koldre sie wypocic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ale taką herbatkęz kwiatu lipy?Musze oblukac czy mam w domu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ooo,akurat mam herbatkęz lipy. I miód teżlipowy :) Sie ożłopie to będę latac do wc co 15min do rana:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
Jo-------anna znasz już płeć? Ja ciuszków już mam od groma, siostra, ciotki, koleżanki, a nawet sąsiadka przygotowały reklamówki i worki z ubrankami. Obdzieliłabym tym kilka osób :-) Obiecałam sobie, że nie będę nic na razie kupowała a tu same okazje. Dostaliśmy bujaczek, łóżeczko z materacem i wyposażeniem, a wypasiony wózek, kołyskę, laktator itd. możemy kupić za niewielką kasę. Aż szkoda nie brać, ale z drugiej strony wszystko na raz, a kasę chcieliśmy na wykończenie mieszkania przeznaczyć. Muszę Małej urządzić pokój, no a nie mam już gdzie tego składować :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No tobie to fajnie, ja nic od nikogo noestety nie dostane :) Tzn mamy, kolezanki cos tam kupia, ale wiekszosc musze sama :) Plci nie znam,wiem,zeceluje bardziej w chlopiece ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowa_84
O rany jak mi dobrze... właśnie przygotowałam sobie kopiec bobu ze smażoną na maśle cebulką :-) Moja pierwsza ciążowa zachcianka. Wcinam bób od 5 dni i jeszcze mi się nie znudził. Dziś kupiłam mega zapas do zamrażalnika, bo chyba tak szybko mi nie przejdzie. Pychota!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny własnie wróciłam z USG z maleństwem wszystko w porządku :) i okazało się jeszcze że to jest syn bardzo się cieszymy z mężem bo mieliśmy oboje takie przeczucie :):). To już jest 20 tydz ciąży bardzo szybko to leci :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
Joanna te sukienki to specjalnie do zdjecia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Maniusia gratuluje Synka :) Imie wybraliscie? Ja mam w czwartek usg i mam nadzieje, ze dzidzius nam pokaze kim jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie, ja lubie nosic sukienki :P Tylko skarpetki zdjelam, bo glupio wygladalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Gratujuje syneczka ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczynki troche nie pisalam bo nie mialam jak ale czytam was na bierzaco:) ja w marcu sie przeprowadzam do swojego mieszkanka z dwoma pokoikami:) joanna piekny masz brzuszek az milo po patrzec:) swietnie:) ja mam usg za tydzien i juz nie moge sie doczekac:) ciesze sie ze u was wszytsko ok:) to moj brzuszek 20tydz+4dzien:) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/c1fecd9dfa4887a5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasienieczku
wiem Joanna, widzialam ostatnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje a imienia jeszcze nie mamy :) mieliśmy dla dziewczynki ale.. dla chłopczyka cały czas nie wiemy mam nadzieje ze na jakiś kompromis pójdziemy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
maniusia ciesze sie bardzo ze wszytsko ok:) oby tak dalej juz polowe ciazy masz z soba:) i teraz juz zleci:) masz brzuszek?? wyslij zdjecia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna a nie jest Ci zimno w tych sukienkach :p Ja jestem takim zmarzluchem, ze chyba bym sie wytrzesla za wszystkie czasy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa to widze ze nie jestem sama:)bo ja w nocy spie w pizamie z dlugimi rekawami i w skarpetach bo wiecznie mi zimno..:)moj maz spi odkryty w krotkiej piazamce a ja opatulona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe Doti ja to samo :P Teraz juz cieplej na dworze to mi troche lepiej, ale zima chodzilam po domu w trzech bluzach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×