Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

dziewczyny wszystko bedzie dobrze niczym sie nie przejmujcie. Ja za 30 min ide do mojego gina z glukozą ciekawe co dzis mi powie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
Ale nie bedziesz trzeci raz powtarzac? Ja chyba sobie zrobie kopytka, bo jakas mam straszna zachciewajke :) Moze rzeczywiscie, do niedzieli mi przejdzie, ale mam takiego jakiegos smeta juz z 1.5 tygodnia, chociaz nic sie nie stalo, nie mamy zadnych problemow, siedze w domku i odpoczywam i dobrze sie czuje..moze to ta pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
No i ja wlasnie na 4 d jade i dostane piekna plytke :) Powinnam skakac z radosci, bo tylko 3 dni, a ja od 11 tc nie widzialam swojej kruszynki, ale jakos mi tak... zle. Dziwne to to ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw idziesz na pobranie krwi na czczo, pobierają ci krew ja musiałam kupić glukozę dać im i oni rozpuszczają ja w kubku wody (ja miałam 75g glukoze) pijesz to w ciągu 5 minut powoli i idziesz na korytarz siedzisz 2 godz czasami godzine zależy jaka glukoza i po tym czasie znowu pobierają ci krew( po obciążeniu glukozą). Powiem szczerze że ja bym tego nie wypiła bez cytryny to jest gęste i słodkie okropne, ale da się przeżyć, tylko pamiętaj o cytrynie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Joa-nna, ja Ciebie bardzo dobrze rozumiem! My mamy 4d w niedzielę o 12:00 a ja od wczoraj za nic konkretnego nie mogę się wziąć. Prasowania mam stertę, obiadu dziś nie robiłam i sama zajadam małosolne i kanapki, nic mi się nie chce....denerwuję się okropnie! Co do jedzenia, ja osobiście staram się podjadać, mleko pić, jogurty, jakieś przekąski bo mam okropny problem z mięsem i daniami głównymi, mdli mnie, itd. Jestem głodna w zasadzie jedynie rano,a potem jem raczej z rozsądku. Może dlatego nie tyję...a i z tym zaczynam się b.martwić, tym bardziej ze brzuch mam maly. Co do ZUSu, to Joa-nna, moze pogon ich w firmie, bo zus ma 30 dni na wyplate swiadczen od momentu wpłynięcia do nich Twojego L-4. MOże ktos w pracy u Ciebie robi sobie jaja...u mnie w firmie jest tak (wlasnie dostalam z Plac odpowiedz), ze firma wyplaca swiadczenie bo jest duza, a do 15 nast mca sama rozlicza sie z ZUSem, dzieki temu ja chyba bede miala kasę na czas (dzięki Bogu, bo też nie zarabiam dużo, a mamy dość wysokie obciążenia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja wam zazdroszcze tego siedzenia w domu ja się czuje coraz gorzej ociążała to juz u mnie 25 tydz ale te siedzenie w pracy mnie dobija co innego jak bym pracowała u kogoś a u siebie to trzeba robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sama ja brałam jeszcze łyżeczke żeby ja dobrze wymieszać bo tak to u góry bedziesz miała kwaśne a na dole słodkie jak cholera (miałam tak za pierwszym razem)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
u mnie mowia, zeby miec kilka plasterow - zeby lizac miedzy piciem glukozy. sama swoja robie za 3-4 tygonie jakos chodzi o to zeby zmienil Ci sie smak, bo po tej wstretnej glukozie to wiadomo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Joa-nnnna
No sie zorientuje, ale mysle, ze to zus,l bo najpierw mi w ogole wplywy zatrzymali, bo zle odczytali zwolnienie... :/ I ksiegowa do nich dzwonila o co im chodzi, to przeprosili za pomylke i wznowili.. Ale tak wznowili ze kasy do maja moge nie zobaczyc. Co do jedzenia, ja jestem glodna, ale nic mi sie nie chce... Moze gdybym miala do wyboru 30 dan jak w restauracji to bym sie na cos zdecydowala. Jak mam sobie zrobic kanapke to mi sie odechciewa jej jesc. Miesa pelna lodowa, odmrozic wystarczy, ale mam ostatnio wstret do miesa, a zelazo kiepskie, pod dolna granica.. ;) Ale marudna dzis pogoda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
w ogole wiosna nasza ciazowa pogodowo nie za bardzo atrakcyjna poszlabym sobie gdzies, chociaz do kina, pochodzila po sklepach cos poogladala...a tak dupa ;( Ja nie wyobrazam sobie jak mam wrocic na majowy dyzur do pracy po 4 tygodniach zwolnienia...;((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ulci
Gość kaliwia
Ulci super! chyba i ja zaraz cos kupie ;0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Doti, to zależy, co powie lekarz na USG. Teoretycznie nie, ale wolałabym miec reke na pulsie i wszystko sprawdzic, u mnie w pracy kicha z zastepcami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a mi lekarz powiedział bo tez go o tą cytryne do glukozy zapytałam, że nie można bo ten kwas powoduje wyrzut insuliny z trzustki i potem są przekłamane wyniki więc ja sie przemecze bez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci jakie ladne to wszystko :) Az by sie chcialo prac, prasowac i ukladac :) Jakos mi ten "spacer" po sklepie dzieciecym poprawil humor, choc i tak mialam dobry :) Ponawiam pytanie o laktator :) Kupujecie? Reczny, czy elektryczny? Moze ktos Wam polecil jakas firme?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny:-) u mnie wszytstko dobrze,nadal nie znam plci bo nie mialam usg od genetycznego....jestem umowiona na polowkowe na 9 maja wiec mam nadzieje ze wtedy juz napewno sie dowiemy!!:-D u mnie juz 19 tydzien ale ja w dalszym ciagu nie czuje ruchow...serdzusko bije napewno bo klka dni temu na wizycie sluchalam:)) powiedzcie mi jak juz jest 19 tydzien to ktory to w koncu miesiac 5?ale poczatek,srodek koniec?bo ja sie juz pogubilam...termin mi sie zmienil na 16.09 Joanna jak twoje zapalenie?bo chyba mnie teraz cos swedzi...kupilam lactovaginal i smaruje sie pimafucinem moze przejdzie... czy kupujecie podgrzewacz i sterylizator? wszytkie macie boskie brzuchy!!:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
tajeczka 18-22 to 5mc potem juz co 4 tygodnie normalnie liczysz gratki, ja tez juz 19 tc i 2 dzien ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×