Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość kaliwia
ja tam nam życzę szybkich porodów - moja znajoma pojechała na porodówkę a jej mąż rejestrował ja w okienku i....nie zdążył dokończyć rejestracji a ona była już po; poród trwał ok 20 minut...u mnie w rodzinie poniżej 12-13 godzin się nie schodzi, więc ja raczej też nie będę jakąś szczęściarą....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja siostra od przyjazdu do szpitala o 6 rano urodzila w 3.5h wiec mam nadzieje ze podziele jej los :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Matko ile zeście naprodukowały..:) Kaliwia fajny wózeczek mam bardzo podobny, tylko inny kolor i firma. Alcia faktycznie za kosmicznie wyglada dla mnie:) ja mam wizyte u lekarza we wtorek, ale w poprzedni piatek mialam polowkowe, wiec jestem zaspokojona jak na razie ogladaniem małej, choć każda mozliwosc jest dobra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj bylo co czytac ;) Wszystkie ciuszki super :) Ja o laktatorach jeszcze nie mysle, ale mam sie tu kogo poradzic, bo jedna moja "coitka" w grudniu urodzila trzecie dziecko i ma doswiadczenie w "dojeniu" siebie wiec napewno mi podpowie :) Jesli chodzi o porod... jak skurcze beda co 10min to nie ma sensu ngdzie ruszac, moga tak trwac nawet dzien-dwa. Ale jak sa juz co 5-6 min to lepiej dmuchac na zimne :) Jesli mnie dopadna w pracy to w 10 minut bede w szpitalu bo stad mam baaaaardzo blisko, a jak w domu to trzeba liczyc 30-45 min w zaleznosci od pory dnia :) Napewno dobrze by sie bylo wykapac "przed" ale jak nas porzadnie "przyprze" to mysle ze sobie darujemy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas w mieście w galerii handlowej organizują weekend dla mam. Można popatrzeć jak pielęgnować, jak kąpać. Będzie położna, jakieś konkursy, możliwość sesji z brzuszkiem i najważniejsze - darmowe USG 4D. Nie wiem czy uda mi się dopchać, ale spróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Amefa, super to body dla malego elegancika ;) BlackRossa, skorzytsaj. Ja sie wybieram 1 czerwca na tragi dla Mam pewnie wroce z problami pieluch roznych firm ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie jedziemy z Małżem w nd :) Zobaczymy czy tylko głośno się reklamują, czy rzeczywiście będzie ciekawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa meza wyslij zeby sie ustawil w kolejce przed otwarciem galerii :P Zebys na to usg sie zalapala :) Mojemu mezowi sie to body spodobalo :) On lubi taki elegancki styl. Ja wolalabym ubierac malucha w spioszki i ewentualnie dresiki, a maz juz chcialby koszule kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hi hi ja swego czasu kupiłam w lumpku miniaturową koszulkę polo z LACOSTE. To jak będę miała dziewczynkę - oddam którejś z Was :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Myślę, że kolorystycznie jak najbardziej nadawałby się dla dziewczynki :) A on nie ma gondoli? Tylko z tego fotelika się robi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiekszosc z nich nie ma gondoli tylko opuszcza sie oparcie, ze by dziecko polozyc, albo ewentualnie jeszcze tak na poczatku... http://www.toysrus.com/product/prodpop.jsp?LargeImageURL=http%3A//TRUS.imageg.net/graphics/product_images/pTRU1-6027540dt.jpg&displayTab=enh&productId=3604038&totCount=0 Nie wiem czy nie bedziecie musialy skopiowac linka zeby go otworzyc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogólnie mi się podoba, ja jednak wolę mieć gondolę, żeby dzidzi było wygodnie, bo mam wrażenie, że w samym foteliku może jej być ciasno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa myslimy o tym samym :p wizualnie ladny i kolorki tez tylko ta gondola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PRZELECIALAM JUZ CHYBA WSZYSTKIE STRONY INTERNETOWE DLA BOBASKOW I NIGDZIE NIE MA Z GONDOLA :( Wysylka takiego wozka z PL bedzie mnie zapewne kosztowala majatek! Wybieram sie w sobote na zakupy to podskocze do dzieciecego i zobacze czy moze na stanie maja cos gondolo-podobnego :( Ja nie chce zeby mojemu dziecko nogi tak dyndaly non stop :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka to dla kregoslupa bardzo nie zdrowo i nie wygodnie by bylo wiec fajnie jak udalo Ci sie znalesc wersje z gondola:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Plotki...
Hej ja tez jestem z USA i podczytuje Wasz temat i interesuje sie zwlaszcza Toba. Postanowilam sie wypowiedziec odnosnie tych wozkow. Otoj ja tez zauwazylam, ze wozki tutaj nie maja gondoli i mnie to bardzo smuci, bo mi na tym zalezy. Ponoc w jednym sklepie w Szamburgu przy Babyrus (nie pamietam nazwy tego sklepu, ale tez cos z Baby) sa wozki z gondolami, ale kosztuja 700 dolarow! Korci mnie zamowic wozek z allegro i prosic o wysylke do USA z doplata. Wozek na allegro kosztuje kolo 300 dolarow, wysylka nie powinna byc drozsza jak 100$, wiec to i tak tylko troszke drozej niz tutaj srednio kosztuja wozki, czyli kolo 300 dolarow. Z drugiej strony moja kuzynka dostala od tesciowej wozek z Polski i peklo jej dmuchane kolo i nie miala jak go naprawic. Ponoc tez czasem trzeba dopompowywac te kola i musiala se kupic nowy amerykanski wozek. Pozdrowienia z przedmiesc Chicago :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej. Malentka czuje ruchy mimo tego łożyska, ale może dlatego że to moja druga ciążą. Poza tym nie czuje takiego przelewania o jakie pytała mnie lekarka, no i w żaden sposób położna nie może u mnie znaleźć pulsu dziecka. Alcia mam łożysko przednie bez cech przodujących, czyli nie jest źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka a pytalas na Allegro ile kosztuje przesylka do stanow? Niektorzy sprzedawcy wysylaja za granice :) Nie wiem, jak jest u Was, ale u nas dziecko trzeba przewozic w foteliku-nosidelku na poczatku i taki wozek z gondola, spacerowka i fotelikiem mozesz kupic juz za 800zl. O ile sie nie myle to jest kolo 300 doalrow ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia pewnie sie niezle wystraszylas, jak nie znalazla pulsu :( Dobrze, ze chociaz czujesz ruchy dzidzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×