Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo------anna
Może zmieniłaś diete?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak ciśnienie
Czuję się dobrze, nie zmieniałam diety nie biorę leków, innych witamin. Dla mnie to jest zaskoczenie, sama się nie spodziewałam. Ciśnienie zmierzyłam przypadkowo, rodzice mają ciśnieniomierz więc z ciekawości sprawdziłam. Rano dzisiaj poleciałam do apteki i dalej podwyższone. Nie wiem co o tym myśleć. Pozostaje mi doczekać wizyty o 16 i dowiedzieć się czegoś od lekarza. Dziękuję za tak szybkie odpowiedzi. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Czekaj i się nie martw, najwyżej dostaniesz lek na zbicie ciśnienia. :) ja zaraz idę po skierowanie na badania, a później do pracy, czeka mnie w niej ciezki dzień. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najwazniejsze to sie nie denerwowac bo Ci skoczy jeszcze bardziej ;) ja mialam tak samo-zwykle niskie cisnienie lub w normie, a odkad jestem w ciazy takie wysokie :( lekarz moze Ci zalecic mierzenie cisnienia trzy razy dziennie, wiec dobrze by bylo gdybys miala swoj cisnieniomierz w domku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A jakie macie plany na dziś dziewczyny?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Aaaa. I takie pytanie - uprawiacie sex we wczesnej ciąży? Przepraszam za bezpośredniość. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja dzisiaj leżę :) podłe to trochę, ale trudno... Wczoraj byliśmy w kinie.... i niestety noga mi pękła pod lewym kolanem znowu :( więc dzisiejsze wyjście gdziekolwiek odpada :(:(:(:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No my właśnie wczoraj pierwszy raz od 2 tygodni - 7 tc, i tak się zastanawiałam, bo opinie są podzielone. ;) jednocześnie nie chcę aby mężczyzna poczuł się odtrącony i źle wspominał ten czas. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Opinie zawsze będą podzielone, tak mi się wydaje :) Zazwyczaj ile głosów tyle opinii ;) Trzeba iść za głosem swojego rozumu i rozsądku, i powinno być dobrze :) Bo jednak intuicja to coś absolutnie niezaprzeczalnego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzeba sie lekarza spytac czy mozna... nam powiedzial, ze mamy sie wstrzymac do nastepnej wizyty i jesli wtedy bedzie dobrze to nam pozwoli ;) mozesz czuc sie dobrze, ale jesli bylyby jakies przeciwskazania i cos by sie wydarzylo to wiesz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja tez jestem ciekawa jak to z zasilkami na wychowawczym. zazdroszcze wam dziewczyny. ja zawsze chcialam latem paradowac z brzuszkiem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zeby dostawac zasilek na wychowawczym nie mozna przekroczyc okreslonych dochodow. chyba taka sama granica jest jak z innymi zaislkami. wszystkiego mozna sie dowiedziec w zusie. Pysiulek a Ty mialas umowe na czas nieokreslony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanko od cisnienia ;) jesli jeszcze nas czytasz, daj znac co Ci lekarz powiedzial o tym :) bardzo mi zalezy. ciekawa jestem jak inni lekarze podchodza do sprawy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Wiecie co? Dostałam zwolnienie od lekarza. Ale pomyslałam, biedna ta moja szefowa, nie będzie jej łatwo. Dopiero jedna kolezanka z pracy urodziła. Może jakos się przemęczę. Ale ta koleżanka była dziś w pracy i szefowa nie kryła niezadowolenia (przy tej koleżance), że ja jestem w ciąży. To słuchajcie, ja się dygam, patrze jakby tu ich nie skrzywdzić, jakby im najbardziej pomóc mimo, że źle się czuję, a czy szefowa na mnie patrzy? To od dzisiaj mam ją gdzieś. Idę na zwolnienie, a jak mnie nie przyjmie znowu po macierzyńskim, to niech się pocałuje w d... Lepszego pracownika nie znajdzie. :P Od dzisiaj mam już zwolnienie, ale nie, ja nadgorliwa poszłam do pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
amefa, u mnie to wogole skomplikowana troche sprawa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
mialam umowe do konca sierpnia. szef mial mi ja przedluzyc, mialam podpisac umowe 1 wrzesnia, ale wymiotowalam, i poszlam na L4

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
mam placone tylko dlatego ze poszlam na zwolnienie w ostatnim dniu umowy. aha, nie bylam jeszcze w 12tyg, wiec mogl mi nie przedluzac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
bd miec placone L4 przez zus do dnia porodu. Nie wiem, boje sie co dalej, bo jakby nie bylo, nie mialam przedluzonej umowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Joanna, i dobrze zrobilas:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No właśnie nie wiem, bo ja ogółem to dobra jestem i naprawde chciałam jak najlepiej, ale skoro ona tak przyjmuje moją ciażę, to dlaczego ja mam jej iść na rękę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek ja mam podobna sytuacje. tez jestem na zus-ie. chyba Ci nie bedzie przyslugiwac macierzynski a tym bardziej wychowawczy... popytaj w zus-ie to CI powiedza co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A co ja mam zrobić? Opisze dokładniej: Dostałam dzisiaj zwolnienie od lekarza, na dwa tygodnie. Jestem w 7 tc, później na pewno to zwolnienie mi przedłuży, chyba, że nie będę chciała. Jednak tak się złożyło, że pozalowalam szefowej i pomyslalam, ze moze wytrzymam i bede pracowac i zwolnienia na razie nie dalam. Dzisiaj w pracy byla taka Basia - kolezanka z pracy, ktora miesiac temu urodzila. Szefowa w rozmowie z nia nie kryla niezadowolenia, ze ja jestem w ciazy. Nie mowila co prawda nic zlego, ale dalo sie to odczuc z mimiki i gestow. I tonu. No i o to sie rozchodzi. Szefowa powiedziala do Baski, ktora bedzie do czerwca na macierzysnkiim, ze gdy ja odejde ona ma wrocic. Szefowa pewnie sadzi, ze bedze pracowac jeszcze 6 miesiecy. I w tym rzecz - byc mila i nie isc na zwolnienie czy byc wredna - tak jak ona mi d**e obrabia i jutro to zwolnienie zaniesc? Pozniej pewnie nie mialabym powrotu po macierzynskim. Z reszta pewnie i tak nie mam powrotu, bo przed ciaza bylam 3 tygodnie na urlopie, ktory mi sie nalezal - zalegly. Druga sprawa. Do szefowej zglosila sie moja kolezanka i zlozyla swoje cv. Jeszcze przed tym gdy ja powiedzialam o ciazy. teraz wyszlo na to, ze ja probuje ja wkrecic, bo skoro sama pojde na zwolnienie i podlozylam zastepstwo.. Kolezanka zrobila nie fair i sie do tego nie przyznaje, twierdzac, ze jestem nienormalna... Trzecia sprawa - lekarz kazal mi robic prywatnie ustalenie grupy krwi i rh, to nie jest badanie, ktore mozna wykonac panstwowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna takie badanie chyba nie jest drogie... mozesz pojsc do zwyklego lekarza pierwszego kontaktu i spytac o skierowanie ;) jesli chodzi o Twoja prace... sytuacja nie jest ciekawa. musisz sie zastanowic co czujesz. jesli wiesz, ze nie dasz rady i potrzebujesz odpoczynku, to sie nie czaj ze zwolnieniem. poza tym jesli masz wystwione od dzisiaj i bylas mimo to w pracy to nie wiem czy nie bedzie problem z tym. moze pogadaj z szefowa i powiedz, ze zle sie czujesz ale postarasz sie wrocic do pracy za dwa tygodnie? moze poczujesz sie lepiej i nie bedziesz chciala ciagnac zwolnienia. skoro dali sobie rade jak bylas na urlopie to dadza sobie rade teraz;) zanim skonczysz urlop wychowawczy minie bardzo duzo czasu ;) moze juz bedziesz miala inne perspektywy na przyszlosc albo nie wroicsz w ogole do pracy ;) albo sie szefowa zmieni:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Jakie ja mam dzisiaj ogromne ssanie. :P Zjadłam: - sałatkę z warzywami i kurczakiem - 3 pączki własnej roboty - 3 kanapki z wędliną i ogórkiem - 2 talerze zupy. Może wychodzę na prostą? I powiem, że nieźle się dziś czuję. Wymiotowałam 2 razy, ale od 11 już mnie nie mdli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Wykrakałam, byliśmy na treningu tańca i mnie zemdliło i mdli do teraz :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Wszyscy śpią?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Ja mialam miec dzisiaj badanie glukozy ale zapomnialam kupic glukoze i bd miec jutro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×