Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość pysiulek911
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Ja jestem troche bardziej zaawansowana, 30 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Neta mam od nie dawna, a na topik marcowek trudno sie juz wbic, wiec jestem tutaj, i sluze rada jakby co:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej jak ja ci zazdroszczę jeszcze tylko 10tyg i będziesz miała dzidziusia swojego super:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Kinia, ile masz lat? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Nawet nie wiem kiedy to zlecialo. Jeszcze nie dawno mialam zdjecie z 9tyg dzidziusiem a teraz synek ma 1,300:D A ja jestem coraz bardziej ociezala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Ja 20

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam nadzieję że ciąża mi szybko zleci.Chociaż wątpię do lutego nie mogę się doczekać bo będzie chyba drugie usg a czas stoi w miejscu niestety.Mnie pobolewa brzuch w podbrzuszu i boję się że znowu coś nie tak...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kinia, Ja tak jak ty, podchodze do tej ciazy baaaaardzo ostroznie i zbytnio sie jeszcze nie ekscytuje. Nigdy wczesniej nie bylam w ciazy, ale walczylam o nia przez 3.5 roku :( i nie dawano mi juz zadnych szans na naturalna ciaze. To ze zaszlam naturalnie uwazam za ogromny cud od Boga! Sp. Ojciec Klimuszkotez sie do tego przylozyl, bo pilam jego mieszanke ziolowa na stany zapalne w jajowodach i zrosty w macicy przez dwa miesiace zanim zaszlam w upragniona ciaze :) Mnie brzuch tez boli jak na okres i mnie to przeraza :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Kurcze, dziewczyny, to mój był malutki w 6 tygodniu ciaży. Miał 3.3 mm, a Twój w 7 14? To może coś u mnie jest nie tak? Ale lekarz mówił, że ok..Serduszko już biło i bije.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
GS 17.5 mm CRL 3.3 mm, ciaża 6.0. Czyli co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Aaa, wiek ciaży liczony od ostatniej @, czyli od zapłodnienia 4 tygodnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ja się wykończę... Wstałam godzinę temu, a już zdążyłam 5 razy zwymiotować. Zamiast być lepiej, to z każdym dniem jest gorzej..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna jesli lekarz mowi ze jest ok to jest ok ;) moze mialas pozniej owulacje i do zaplodnienia doszlo pozniej. nasz dzidzius jest tez mniejszy. wedlug ostatniej miesiaczki jutro zaczynam 9 tydzien. ja jednak wiem, kiedy byla owu i ze nastepne tygodnie musze liczyc od wtorku ;) niepokoic sie mozesz jesli bedzie za malo rosl ;) narazie jest ok ;) Kinia mi maz mowi ze wyladnialam :) przed ciaza zmagalam sie z tradzikiem. twarz mam teraaz ladna, ale na dekolcie masakra :( ja slyszalam, ze na chlopca sie brzydnie :P ale to tylko przesady ;) co do kupowania ubranek itp... jesli ma sie cos stac, to sie stanie nawet w 40tc! trzeba sie cieszyc i nie myslec ze stracisz ciaze ;) Tobie napewno jest ciezko po tych przejsciach,ale teraz juz wiesz ze jest dobrze ;) usg juz mialam trzy razy:P ostatnio jak bylam na pogotowiu z wysokim cisnieniem. niestety nie bylo mojego lekarza i tamten mi nic nie pokazal, ale mowil ze seruszko jest i bije :) a brzuszek moze Cie bolec. teraz Ci sie wydaje, ze jak na okres, ale potem zauwazysz, ze jest to jakby rozciaganie, a nie skurcze ;) tez tak mialam i lekarz mowi ze to normalne ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Dziewczyny, ja się wykończę z tymi wymiotami, mam dość..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A Tz sie naczytal grom wie czego i zabrania na razie usg robic, tzn prosi aby nie robic, ze dopiero w 12 tc, zeby nie traktowac dziecka ultradzwiekami? ????:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Wykąpałam się, 3 razy umyłam zęby, a mam wrażenie, że nadal wali ode mnie wymiocinami....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kiedys slyszalam, ze zbyt czeste usg moze powodowac leworecznosc u dziecka. zadnych innych szkod Ci nie narobi. wole byc spokojna o dziecko i niech bedzie leworeczne :P Joanna pytalas lekarza o te tabletki imbirowe? naprawde pomagaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i zabki myj ok 15 minut PO ;) nie scierasz wtedy szkliwa tak mocno;). najlepiej przeplukac woda i odczekac z myciem te 15 minut ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Dzisiaj zapytam o tabletki. Czy któraś z was je brała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo...anna.Z twoim dzidziusiem jest ok.(Zwłaszcza że masz objawy)na takim wczesnym etapie fasolki rosną bardzo szybko a poza tym moja fasolka jest za duża trochę i stwierdziła moja gin.ze dzidzia jest trochę starsza.Plotka 3.5roku to dużo czasu gratuluję!! Fajnie że w końcu się wam udało:)Amefa dziewczynka odbiera matce urodę tak się mówi chociaż to się nie sprawdza dla mnie w sumie to obojętne co będzie żeby tylko było całe i zdrowe:)Mi wczoraj zaczął się 9tydzień mam dwa terminy porodu na 19.08 z usg i na 25.08 z OM.A ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia ja narazie mam wyznaczony przez polozna na 3 wrzesnia. wiem jednak kiedy mialam owu i mi wychodzi na 8 wrzesnia. ale te kilka dni nie robi mi roznicy ;) za tydzien ide do lekarza to pogadam z nim o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja jestem leworeczna:D jutro jedziemy po pierwsze pieluszku. troche wczesnie ale wszystkiego na raz nie kupimy. brakuje jeszcze lozeczka wozka i fotelika tzn nosidelka i wanienki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ubranek dzidzius ma tyle ze polowy nie zalozy:) a jeszcze rodzinka doniesie. musze je wyprac w specjalnym proszku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
denerwuje sie, bo maly tak kopie, a mama mnie nastraszyla ze miala tak i moja siostra urodzila sie wczesniej. ja sama mialam sen ze juz rodzilam. jakies glupie shizy :) jak sie laski czujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
wszystkie spia? zauwazylam, ze wiekszosc dziewczyn ktore tu zawitaly pisaly ze sie dolaczaja a potem znikaly.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Mnie może nie być jakiś czas, dostałam skierowanie do szpitala, właśnie przez te wymioty. Chcą mnie poobserwować, podłączą mi pewnie elektrolity i glukozę. Dostałam skierowanie na takie badania: - morfologia - grupa krwi i rh - cukier we krwi - mocz ogolny - WR - HCV - HIV - toxoplazmoza - rozyczka Czegos brakuje? Czegos nie dali? Wszystko panstwowo beda robic. Teraz jestem po obiedzie, czuje sie dobrze. :) Ale rano wymiotowalam 5 razy.. Zaraz sie wykapie, spakuje i do szpitala, nie wiem ile tam zostane. Dadza mi cos jesc czy tylko kroplowkami beda mnie karmic?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×