Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość pysiulek911
Joanna, a Ty jak sie dzis czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
A wiesz, że nieźle? Godzinkę było jak zawsze, ale chyba się normuje. A powiedz mi kiedy miałaś morfologie, mocz, toxo rh i te inne?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Idę się kąpać, bo za godzinę do pracy, zw. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo------anna myślałam że masz chorobowe? Jednak zdecydowałaś się chodzić do pracy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
wszystkie badania tzn wiekszosc mialam na poczatku. morfologie i mocz mam co msc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bola was sutki? kiedy to mija? moje sa nietykalne:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Tak, mam zwolnienie, ale dzisiaj mialam choinke, i chcialam byc. Co bylo bledem bo fatalnie sie czuje i bola mnie teraz jajniki. Dyrektorka wyslala mnie do domu mowiac, ze ona za zdrowie mojego dziecka nie bedzie odpowiadac i oto jestem w domu. :) Zaraz bedzie Tz i planuje wyslac go gdzies do baru po kopytka z cebulka, bo mam zachciewajke. :D ps. ja miesiac przed ciaza mialam tokso, zoltaczki i morfologie. teraz zaczelam 7 tc, robic cos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kate1989
Witam Mam pytanie. Od kilku dni odczuwam kłucie w dole brzucha, przechodzi to promieniowaniem na pachwine. Nie są bardzo bolesne, pojawiają się dość często i nie wiem czy to powód do niepokoju? Tydz temu miałam stosunek z M, bo staramy się o dzidzie. Moze któraś z Was miała podobne kłucia w początkowych dniach ciąży???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kate widze ze tu tez sie spotykamy ;) ja mialam bole pachwiny kilka dni po owu. jeszcze nie wiedzialam,ze jestem w ciazy :) moze to byc jeden z pierwszych objawow, ale kolezanki miewaly tez takie bole i ciazy nie bylo... trzymam kciuki zeby bylo to dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ja też miałam takie bóle. Trzymam kciuki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Zaglądaqm po 10 razy dziennie, a i tak nikt nic nie pisze. :P Idę do lekarza. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna a cos sie stalo? dopiero co bylas u lekarza przeciez...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja jestem wlasnie po badaniu cukru. przed mialam 90 a po wypiciu glukozy 149. to chyba w normie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
potwornie mnie mdli:( boli mnie glowa i jakas taka ospala jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
potwornie mnie mdli:( boli mnie glowa i jakas taka ospala jestem:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
tak mnie mdli a i tak mam ochote na cos slodkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Wzięłam to zwolnienie, bo już od poniedziałku jest wypisane. zaniosłam do pracy, byłam w szpitalu, bo chcę badania państwowo zrobić, dość, że będę płacić co miesiąc i jeźdźić kilkadziesiąt km do prywatnego ginekologa. ;) Robiłam zakupy, zachciało się chrupków Monster Much - wiem, że nie powinnam, ale raz na jakiś czas nie zaszkodzi śmieciowe jedzenie, nie? Pod sklepem wymiotowałam jak żul. Idący pan tylko ściął mnie wzrokiem, pewnie pomyślał, że jakaś zapita nastolatka tak rzyga... Bo ja na 17 lat wyglądam. ;) Pysiulek, ja natomiast nie mogę patrzeć na słodkie.. Jak się czujesz? Coś lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Co robicie jak was nie ma? Sprzątacie, gotujecie? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Kochana, moje miejsce wymiotowania w terenie bylo kolo przystanku. Czulam sie jak Ty. Jak jakis zul. Bo przeciez co Ty bys pomyslala widziac rzygajaca laske? Nie ma przeciez na czole napisane 'jestem w ciazy'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Kochana, moje miejsce wymiotowania w terenie bylo kolo przystanku. Czulam sie jak Ty. Jak jakis zul. Bo przeciez co Ty bys pomyslala widziac rzygajaca laske? Nie ma przeciez na czole napisane 'jestem w ciazy'

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Ja sie polozylam i usnelam. Wszystko ok tylko ta glowa:( myslalam ze mam to za soba bo mialam okres ze bolala mnie codziennie a dzis znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Ja sie polozylam i usnelam. Wszystko ok tylko ta glowa:( myslalam ze mam to za soba bo mialam okres ze bolala mnie codziennie a dzis znowu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Polozylam sie spowrotem. Musze o 20 jechac do faceta, bo konczy prace i jest 'bardzo chory' i musze mu zrobic kolacje i sie nim zaopiekowac. Pewnie tak naprawde nic mu nie jest ale coz... :) podoba Wam sie imie Dariusz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Upup kurcze, Laski ciagle sie mijamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pysiulek kazde imie sie z kims kojarzy... wszyscy Dariusze, ktorych znam sa kretaczami i oszustami... i sa niewierni :/ aczkolwiek nie znaczzy to, ze Twoj synek taki bedzie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Mialam dla dziewczynki wybrane dwa ladne imiona (jedno po mojej babci, mama tak sie cieszyla) ale okazuje sie ze to chlopak a dla niego nic nie mialam uszykowane. Tak wiec Darek albo Marcin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×