Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość pysiulek911
Fakt, z tymi skojarzeniami imion to jakas masakra. Te nie, bo jemu sie zle kojarzy, tamto tez nie bo tak ma na imie moj ex i w nieskonczonosc mozna wymieniac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
napweno jakies wybierzecie ;) a jakie mialas dla dziewczynki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Anielka, to po mojej babci, Marcelinka albo Berenika.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Bradzo Serdecznie! Mam nadzieje, ze nie bedziecie mialy nic przeiwko temu zebym sie do was przylaczyla. W poniedzialek dowiedzialam sie, ze po 3.5 roku staran nareszcie jestem w ciazy!!!!!!!!! Pierwszy raz w zyciu! Nie dawano mi szans na naturalna ciaze a jednak sie udalo :) Z daty ostatniej miesiaczki wynika ze to dopiero 4 tygodnie i 4 dni czyli 5 tygodni??? Na usg bylo jus widac pecherzyk ale w srodku jeszcze nic, lekarz byl zdziwiony ze wogole cos widac. Beta z poniedzialku wynosila 1615 a na dzisiejsza musze poczekac do jutra. Chyba zwariuje!!!!!!!!!!!! Tak bardzo sie boje :( Tak dlugo czekalam na te kruszynke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Plotka(taka rybka) - gratuluje!!!! :) Strasznie się cieszysz, to widać, aż się ja ucieszyłam. :) To na pewno ciąża, moja koleżanka też tak miała. Skoro jest już pęcherzyk. Życzę powodzenia. :) Bierzesz witaminki? Pysiulek, ja też leżałam. Pospałam z 1.5 h bo około 16 mnie mocno zemdliło. Teraz wrócił Tz, przywiózł mi obiadek i jakoś staram się rozruszać. Mnie na szczeście głowa nie boli, ale mdłości też są okropne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak witaminki lykam codziennie. Lykalam tez przez kilka miesiecy przed zajsciem, ale pozniej odstawilam jak okazalo sie ze tylko invitro moze przyniesc upragniony efekt. W ubieglym tygodniu zminilam klinike bezplodnosci i oni kazali mi znow zaczac brac witaminki prenatalne. Wtedy oczywiscie nie przypuszczalam ze juz jestem w ciazy. Wiedzialam ze cuda sie czasem zdarzaja, ale nigdy nie sadzilam ze mnie tez sie trafi taki cud! Dzieki Ci Panie! Zrobie wszystko zeby donosic i urodzic to dziecko i do konca zycia bede dziekowac Bogu za ten cud, bedac najlepsza mama na swiecie!!!!!!!! Modle sie tylko teraz aby dzisiejsza beta byla 2 razy taka jak w poniedzialek. Ja chyba zwariuje do jutra! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka gratulacje! Ja sie ogromnie cieszylam po roku staran, wiec wyobrazam sobie co czujesz po takim czasie :) co zrobilas ze sie nareszcie udalo? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa Pysiulek imiona faktycznie ladne :) nawet Marcelinka jest na mojej liscie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Hehe, ja też brałam witaminki, a miesiąc przed zajściem odstawiłam, bo uznałam, że i tak na razie w ciągu najbliższego roku - dwóch, nie będziemy się starać. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Nasz będzie Filip. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna masz przeczucie co do plci? ciekawa jestem, czy sie sprawdzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Mam wręcz pewność. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Amefa - a co dziś zjadłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj... duzo zjadlam :) bulke z nutella, talerz zupy (kapusniak), snikersa, zapiekanke, mandarynke... nie pamietam nic wiecej :P pozwolilam sobie na pol szklaneczki Pepsi... mialam taka ochote ze nie dalam rady wytrzymac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
witam i pozdrawiam kolejna ciezarowke:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nic nie zrobilam oprocz tego ze po tym jak powiedziano mi ze lewy jajowod niedrozny a w prawym hydrosalpinx(czyli tez do d...) i ogolne podejrzenie endometriozy to zdecydowalam ze podejme sie laparoskopii zeby sprubowac cos tam naprawic. I skoro moja klinika nie chciala przeprowadzic laparo tylko za wszelka cene namawiali mnie na IVF, postanowilam zmienic klinike, bo powiedzialam sobie ze nie wyraze zgody na invitro dopoki nie bede miala 100% pewnosci ze zrobilam absolutnie wszystko co moglam by zajsc w ciaze silami natury :)Laparoskopie w nowej klinice mialam miec w lutym :) Mysle, ze to co mi pomoglo, to fakt, ze od konca wrzesnia, przez ponad dwa miesiace pilam Mieszanke Nr 1 Ojca Klimuszki Na stany zapalne w jajowodach i zrosty w macicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Hooo, to ja dużo zjadłam. :P 1. bułkę z twarożkiem - ale zwymiotowana 2. płatki 3. zupę 4 Dwa razy sałatkę z kurczakiem 5. Dwie sztuki kiwi i 2 mandarynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
Joanna, Filip tez byl na mojej liscie. Ja mimo ze wolalam dziewczynke, to oboje mielismy przeczucie na chlopaka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Widzisz, wspaniale. Nigdy nie można się poddawać. :) Ależ się nudzę. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Ja wolę dziewczynkę, ale mam przeczucie na chlopaka, Rafał chciałby syna! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
i pierwsze ubranko jakie kupilismy (w dzien zrobienia 6 testu) bylo niebieskie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My z mezem chcielibysmy coreczke ;) mysle, ze przeczucie mi se dprawdzi ;) czas tak szybko leci, ze niedlugo sie przekonamy:) najwazniejsze zeby bylo zdrowe :) Plotka moze faktycznie ziolka Ci pomogly... moze tez to, ze troche odpuscilas sobie czekajac na laparoskopie ;) mi sie udalo wlasnie po laparo (mam PCOS). i to w pierwszym cyklu! a juz bylismy gorowi na inseminacje ;) masz juz jakies objawy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
No widzisz, coś w tym jest, Który Ty masz tydzień? Bo nie chce mi się szukać :D Lenistwo sięga zenitu :d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My kupilismy ostatnio takiego pajacyka-misia w H&M :) kolor neutralny-bezowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
ja ktory mam tydzien?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo------anna
Tak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
amefa, a przesady ze nic sie nie kupuje na poczatku? mi to mama ciagle mowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Objawy??? Nie raczej nie. Brzuch pobolewa jak na okres i piersi bola jak cholera juz od owu, z kazdym dniem mocniej. Poza tym... z lozka moglabym nie wychodzic wcale, spac mi sie chce bezustannie w ciagu dnia, a w nocy sie przewracam i spac nie moge. to tyle narazie. To dopiero 4 tyg i 4 dni wiec wciaz niepelne 5 tygodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×