Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

to spoznione zyczenia sle:* to juz na ciazowe ciuszki mozesz sie skusic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa , nie smakować mi nie smakuje , bo słodki bardzo i czuć czosnek , bllleee . Ale skuteczny .Tylko , że sprawdziłam i mój nazywa się prenalen . Ale masz brzusio opalony , mój świeci na biało .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Megan ;) Wlasnie mam zamiar spodnie ciazowe kupic, bo mieszcze sie tylko w jedne dresowe i leginsy :P Bluzek mam pelno takich luznych na brzuchu i kilka dostalam od siostry wraz ze spodnica ciazowa :) Wiec raczej do konca ciazy nic nie musze kupowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moniq jakos mi sie od lata trzyma opalenizna ;) Chociaz troche moze sie wydawac, bo posmarowany balsamem na rozstepy, to sie blyszczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam pelno bluzeczek i za jakis czas tez spodnie kupie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja właśnie musze zakupić kilka tunik do leginsów . Bo wszystkie mam takie mocno obcisłe i krótkie . Właśnie dobrze , że mi przypomniałaś , muszę jutro kupić balsam , bo mam z avonu , ale jakoś bardzo wysusza mi skórę .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan mi sie juz marza dzinsy :P Wiec jak juz skoncze pierwszy trymestr, to stwierdzilam ze najwyyzszy czas :) Moniq Plotka polecala taki balsam z firmy Palmers Cocoa Butter. Podobno jest najlepszy :) Tez zamierzam go poszukac jutro bo narazie mam taki z BIelendy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce dzinsy ciazowe :p juz zaznaczylam mezusiowi ze jak sie w swoje przestane miescic to musimy kupic :) na allegro sobie wstepnie ogladalam i jest duzo ciekawych fasonow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=15265 i coś takiego , faktycznie może być skuteczny Megan , też już bym chciała dzinsy ciązowe , ale jeszcze poczekam troche , jak brzusio bardziej urośnie . Powiem Wam , że mam jakiś uraz do kupowania ciuchów na allegro , ostatnio kupiłam spódniczkę i bluzkę , jak załozyłam , wogole mi sie nie podobają .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq ja nie kupuje na allegro tylko ogladalam zeby miec jakies rozeznanie czego pozniej szukac w sklepie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak labradorek, jest młodziutki i bardzo żywy , ciekawe co to będzie jak dzieciaczki już się pojawią . Pewnie będzie na początku bardzo zazdrosny , bo jak z mężem się razem położymy to nas rozdziela . Ale podobno to dobre psy dla dzieci . Ja ostatnio jak chodze po sklepach to nic kompletnie mi się nie podoba :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szwagierka ma 2 labladory i czworke dzieci super lagodne psy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moniq na allegro wlasnie jest tez ten balsam i tani wychodzi-27zl z przesylka :) Uroczy ten Twoj "maluch" :) Jak sie wabi? Ja kupilam ostatnio kurtke na allegro. Troche sie zawiodlam , bo niby ciazowa a jak bede miala najwiekszy brzuch to sie nie zapne... Na szczescie bedzie to lato, wiec moze nie bede jej tak czesto potrzebowac :) Raz jestem zadowolona, a raz nie :P Ale spodni sie boje jakos kupic :P Raczej takie rzeczy jak torebki, szaliki i wszelkie sprzety drobnego agd kupujemy :) Jedyna nadzieja na spodnie jest w H&M. Innych sklepow z ciazowymi ubraniami nie ma w naszej galerii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa na pewno znajdziesz cos fajnego ja mam duzo iuszkow z h&m:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Megan mam taka nadzieje :) Troche maly jest u nas dzial z odzieza ciazowa ale mysle ze takie minimum jak spodnie to beda mieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zmykam juz do lozka :) Im wczesniej zasne, tym szybciej bedzie rano i wizyta :) Trzymajcie kciuki za Nasze Malenstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa na pewno bedzie wszystko dobrze :))) ja wlasnie wrocilam z pizzerii mialam taka ochote na pizze ze tragedia :D ale nie posiedzialam dlugo bo tak mnie klulo w dole brzucha i meisjcami tak wyzej nad jajnikami ze ledwo moglam zlapac gleboki oddech wystarszylam sie i predko do domku...nie wiem czy to normalne takie klucia czy moze cos sie dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malenka , wydaje mi się , że nic złego się nie powinno dziać , mogą pracować jajniki , macica sie rozciąga i może stąd takie uczucie . Najlepiej połóż się i odpocznij. amefa , słodkich snów i jak najszybszego poranka :-) Moja mała wabi się Daisy :-) Czytałam sporo pozytywnych opinii o tych balsamach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dzien dobry, wszyscy spia?:PAmefa, jak badania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Dzień dobry wszystkim, jak samopoczucia dziewczyny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja się dobrze czuję, jestem już po śniadaniu. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Ja też już po śniadaniu, ale znowu coś jem, mam od wczoraj taki apetyt, że głowa mała. I jeszcze ochota na zupę kalafiorową:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Wam ja tez juz po sniadaniu pije slaba kawke,zauwazylam ze tak kawa dodaje mi troche energi:)robi sie juz powoli wiosennie,poczekam na mojego i na spacer go wyciagne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja dzis i wczoraj nie mialam zadnych objawow, za to w nocy bola mnie brzuch, czy to moze byc od usg? mam dzis okropna zmule i sie boje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×