Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

*********************SZCZĘŚLIWE PRZYSZLE MAMUSIE************************** NICK..................WIEK.......TYDZIEŃ CIĄŻY.............DATA PORODU Pysiulek................20............34................. ...........24.03.2012 p.KwiatPolny..........20............18 ............................20.07.2012 Igieleczka..............21............17................. . ........03.08.2012 Alcia28.................28............17................. ...........30.07.2012 przyszlamama1987..25............17....................... ......30.07.2012 Izka....................26.............16................ ...........12.08.2012 Nietutejsza...........28.............15.................. ..........13.08.2012 Kinia1109..............27............14.................. ..........19.08.2012 Doti ....................24............16....................... .....19.08.2012 Moniq123................27...........14.................. .........14.08.2012 In-flagranti........... 29............13.................. ...... ....22.08.2012 Oliwia27l ............. 28 ............13 ............................24.08.2012 Danuti.................24..............13................ ............28,08,2012 MEGAN86...............25............13................... .........01.09.2012 Kama....................29............13................. . .........02.09.2012 Amefa...................23............13................ ............03.09.2012 Jo----anna..............26............13............... . ............06.09.2012 Polcia91...............20.............11................. ...........08.09.2012 Tala1011101190.......21...........12..................... . .....09.09.2012 Dagusia82..............29.............11................. ..........10.09.2012 Wiewióreczka_........24............11................... . ......11.09.2012 MamciaJ................26.............11................. ..........11.09.2012 Malentka................24............11................. ..........11.09.2012 Kaliwia.................?...............10............... .............14.09.2012 Invictia..................24...........10............... ...........?.17.09.2012 Kasiulek91...............21...........10................. ...........17.09.2012 Plotka...................26............10............... .............21.09.2012 Tajeczka...............28.............10................ ........ ?.21.09.2012 BlackRosssa............27.............10................. ..........22.09.2012 aga_ton................28.............9.................. ...........24.09.2012

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobrze trzymam za slowo:) jestem szczesliwa ze moge pic mleczko z kartonu ze nie musze gotowac bo uwielbiam mleko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie jakos mdli po mleku :( Chyba strace wszystkie zeby przez niedobor wapnia :P Dzisiaj w koncu zrobilam ta zupe kalafiorowa :P Zjadlam juz dwa talerze i wciaz jestem glodna! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ostatnio mialam kg na minusie i teraz go odrobilam :P Wiec biorac pod uwage wage na poczatku ciazy, to jestem na zero ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale jestes 2 tygdnie do przodu przede mna :P Ja pewnie nadrobie niedlugo, bo apetyt mi dopisuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę Dziewczynki, że nie tylko ja dostąpiłam wilczego apetytu. Jak nie zjem czegokolwiek co 2 godziny, to skręca mnie z mdłości :) Byłam 2 kg na minusie, a teraz to nie wiem :) Muszę kupić wagę do domku, bo uległa zepsuciu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak tak:) ale w sumie nie bede sie tym przejmowala bo w koncu dzidzia ma byc zdrowa:) i tak ze do 3 miesiaca nic nie przytylam a moja koleznka juz 5 kg:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja jestem 2.5 kg na plusie :P Byłam z tym swędzeniem u lekarza i.... nawet mnie nie zbadał. Zapisał nystastyne. Nie wiem czy kupować,czy używać? No jak tak można?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam to samo :P Ciagle musze miec brzuszek pelny :) A w nocy mi sie sni jak robie jakies jedzenie i budze sie glodna :( Joanna pewnie zapisal Ci cos uniwersalnego... Ale chociaz "zajrzec" mogl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Zapytał z czym przychodzę. Mówię mu, że wydaje mi się iż mnie swędzi wnętrze pochwy, czy tez piecze, nie umiem tego określić. Ale to nie trwa cały czas tylko etapowo. Np. 2 dni temu, dzisiaj rano. I przechodzi. On na to: ostawić płyn do higieny i nystastyna dopochwowo. A jak co innego mi dolega?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna nie martw się. Postąpił standardowo. Nystatyna zapobiega powstaniu ewentualnej grzybicy. Dziwię się, że nie polecił Ci czegoś w stylu Lactovaginalu. To same pałeczki kwasu mlekowego, które w sposób naturalny chronią to nasze teraz wrażliwe środowisko przed wszelkimi infekcjami. Widzicie, ja miałam bakterie w moczu i nie oprócz tego. Żadnych objawów zapalenia, a mi kazał jeść Urosept, na którym napisano, że w ciąży jest niezalecany. Na razie nie jem go, bo mnie ani nie piecze, ani nic. A bakterie mogły wyjść "przy okazji", bo kubeczek niesterylny, itd. Powinien ponowić badanie i wtedy polecać środki na infekcje dróg moczowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BlackRosssa moze sprobuj zajadac zurawine? Np. suszona :) Tez jest dobra na drogi moczowe i bezpieczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
To mam brac tą nystastyne? Mam gdzieś w domu.:P Ona bezpieczna w ciązy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, że jest zdrowa, ale muszę to jeszcze wytłumaczyć brzuchowi, bo na razie nie mogłam jeść, bo od razu mi było niedobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale dziwni ci lekarze masakra. tak nas wlasnie lecza brak słow. no ja tez mam liczne bakterie w moczu i lekarz przepisal mi zebym zrobila posiew moczu i dopieor jak bedzie wynik bedzie wiedzial czy przepisac antybiotyk czy nie bedzie takiej potrzeby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No to wezmę,skoro nie zaszkodzi, a może pomoże - może akurat trafił ;) Kurde, obiad chyba trzeba robic ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna przeczytałam w indeksie leków: Stosować w ciąży tylko w przypadku, kiedy korzyść z leczenia przewyższa potencjalne ryzyko dla płodu. Czyli nie jest zabroniona, a może ustrzec Cię przed grzybicą (zakładając, że takowa się rozwija).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Tobie to chyba szczegolnie gratuluje bo widze jakie mialas wczesniej przejscia :( 😘 hmm, toksoplazmoza musi byc, ja dalam za nia 70 zł ale nie zaluje, nawet prywatnie robcie bo jakby sie dziecko zaraziło to nie ma dla niego szans...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×