Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Odczuwam niedosyt :P Te chwile w slubnej sukni sa takie cudowne... A Ty bedziesz miala dwa razy slubna suknie :P Zazdroszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam,jak się dobrze przypatrzę to widać oczka i uszko tak głowę ma z boku położoną.ale nie mam na kompie.Ogólnie jak ufoludek mały wygląda hihi najpiękniejszy na świecie:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co prawda to prawda:D uda mi sie dwa razy przezywac te chwile cudowna dwaa razy :P:) juz sie nie moge doczekac jednego i drugiego...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A w miedzyczasie jeszcze jedna cudowna chwila-narodziny dziecka :) Przynajmniej na koscielny bedziesz juz "zahartowana" i nie bedziesz ise tak denerwowac :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys mowilam mezowi, ze na pierwsza rocznice slubu chce nowa suknie slubna hehe :) Dostalam zamiast zloty pierscionek :P Jeszcze mam swoja sukienke :) Niby chcialam sprzedac, ale w glebi ducha pragnelam zeby zostala ze mna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dokladnie :) dlatego wezmiemy koscielny dopiero z dzieciaczkiem :))) juz na spokojnie :) kurcze dalej mnie mdli az sie boje jesc....ja na cale szczescie ani razu w czasie ciazy nie wymiotowalam (odpukac!) a tak naprawde to sie max boje wymiotowac i zawsze raczalam przy tym;/ teraz sie boje jesc bo sie boje wyladowac w kibelku...chociaz jem 3 razy dziennie to i tak dziwne ze tylko 3 bo normalnie to co dwie godziny wpierniczam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no do takiej sukieneczki juz sie ma sentyment na cale zycie :) ja zawsze marzylam o bialej pieknej sukni z welonem a tu bede musiala zrezygnowac z calej bieli no juz bez welonu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ja mam to samo :( Wielki wstret przed wymiotami... Musi mnie narawde porzadnie zemdlic, zebym zwymiotowala. Jak dotad udalo mi sie tego uniknac... I oby tak zostalo :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupisz sobie suknie w delikatnym ecru i nikt nie zauwazy ze to nie biel ;) A zamiast welonu kwiat we wlosy :) Albo kapelusz:P Wybierz w takim razie biala na cywilny :) Nalezy Ci sie chwila w bieli:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheh noo wlasnie teraz jak sobie przegladam na cywilny to juz tylko w bieli :P doszlam do wniosku ze jak mam miec dwa sluby to na jednym musze byc w bieli :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na jednym w bieeli, na drugim w dlugiej sukni i sprawa zalatwiona;) Moze uszyj sobie na miare, skoro brzusio bedzie juz duzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to tez bede musiala brac pod uwage...slub cywilny bede brala w 4 miesiacu ciazy wiec mozliwe ze ten brzuszek bedzie juz niezle widac takze jak nic nie znajde bede szyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
malentka w ktorym miesiacu ciazy slub?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
my planujemy na poczatek maja wiec mniej wiecej wiem ktory bedzie miesiac;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
hihihihih :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
podobno;) mielismy na wrzesien sale na wesele ale coz...;) inna sale zajme w tym terminie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha to bierzecie w razie czego tylko cywilny tak? juz bez koscielnego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
teraz cywilny, a koscielny hmmm... chcialabym jak juz maluszek bedzie z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
hehe, a my konkordatowy, po porodzie,miał być teraz cywilny, ale rodzice porozjeżdżani po swiecie, pracuja, to ich zgarniemy juz na spokojnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamusie bylam dzisiaj u lekarza i widzialam moje malenstwo jak machalo raczkami i drapal sie po glowce super az mi lezka poleciala. z tego calego przejecia zapomnialam poprosic lekarza o zdiecie z usg :) ale i tak sie ciesze ze z malenstwem jest wszystko w pozadku. ma juz 6,5 cm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka, Jak zwykle wpadam pozno :( gdy wy juz zapewne smacznie spicie, ale niestety u mnie w pracy wszystko zalezy od klienteli :( Ja jeszcze nic nie kupuje i narazie nie ogladam za duzo na necie. Czekalam na te ciaze 3.5 roku wiec nic mi nie bedzie jak jeszcze sobie poczekam z zakupami przynajmniej do konca pierwszego trymestru (a to juz 9 marca :D) Poki co.... dowiedzialam sie w tamtym tygodniu, ze moja dzidzia odziedziczy super koszyk z wikliny po swojej kuzynce, ktora urodzila sie 5 tygodni temu :) Dokladnie taki tylko bialy :) ... http://www.topuertorico.org/baby/images/JMasonWickerBassinet.jpg Ta gorna czesc sie zdejmuje i mozna ja nosic po domu :) Bedzie stal u nas w sypialni a w pokoiku dziecka bedzie normalne lozeczko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Postanowilam tez, ze w ten weekend zaczne pierwsza Scrapbook dla mojego dzieciatka :) Bedzie ona zawierac cale 9 miesiecy ciazy, moje przemyslenia i obawy,wszystko co chcialabym mojemu dziecku powiedziec, wszystkie zdjecia z usg i kazda wazna date jak bicie serduszka, plec, nasze przygotowania na przyjscie dziecka, BabyShower(bo ze wzgledu na to ze mieszkam w usa, bede takowy miala) i tak az do porodu :) A od porodu zaczne nowa o pierwszym roczku zycia :) Zeby dzidzia miala fajne pamiatki na caaaaale zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej mamuski :) ja narazie jeszcze nie laze po sklepach i nie szukam nic dla dziecka tylko na poczatku jak sie dowiedzialam o ciazy wybralam juz wozeczek i lozeczko na necie :P a tak to nic poza tym :) plotka fajny ten kosz z wikliny tez mialam okazje taka dostac ale u nas niestety nie ma miejsca i na lozeczko i na kosz wiec musze wybrac jedno z nich....;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka cudny ten koszyk :) I pomysl na album dla dziecka tez swietny :) Ja kupilam w Empik'u taki gotowy album. Bardzo ladnie wykoanany i tez obejmuje okres ciazy i pierwszego roku z zycia dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka cudny ten koszyk :) I pomysl na album dla dziecka tez swietny :) Ja kupilam w Empik'u taki gotowy album. Bardzo ladnie wykoanany i tez obejmuje okres ciazy i pierwszego roku z zycia dziecka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×