Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Joanna bedzie ladnie :) tylko gwiazdki wg mnie zepsuja efekt :P Ja juz tez mam wizje ale nie potrafie jej tak przestawic ;) krotko po porodzie bedziemy urzadzac caly dom, bo niedlugo rozpoczynamy budowe, wiec bede miala pole do popisu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna, pokoik brzmi super :) Czasochlonne, ale napewno bedzie swietnie wygladac. I takie neutralne, bez wzgledu na plec dziecka, bedzie super :) My narazie nie siegamy tak daleko. Jeszcze chwilami nie dowierzamy ze jestem w ciazy :) Tym bardziej ze w klinice nieplodnosci dobitnie zostalo nam powiedziane prosto w oczy ze naturalnej ciazy u nas nigdy nie bedzie. Maz jest malarzem i rozne cuda stwarza ludziom na scianach wiec cos tam napewno wymysli jak przyjdzie czas. A narazie to jeszcze sie zastanawiamy czy poznawac plec, czy czekac do porodu na niespodzianke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
jejciu dziewuszki:) ale wy juz planujecie:) fajnie ze juz macie tak opanowane wszystko:) my jeszcze kompletnie nic:) jakos boje sie myslec tak do przodu...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja swiruje na punkcie urzadzania domu odkad zaplanowalismy budowe :P A odkad wiem, ze jestem w ciazy to juz w ogole ;) Plotka my sie tez zastanawiamy czy poznawac plec... Niby fajnie juz zaplanowac, ale pewnosc i tak masz dopiero jak sie dziecko urodzi i zobaczysz :P Pytam sie meza a on na to "jak chcesz" :) ale i tak mowie, ze bedziemy wiedziec tylko my i nikt z rodziny ;) beda mieli niespodzianke tak jak z imieniem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna pokoik brzmi MEEEGA :) Ja też pewnie coś namaluję, bo jestem z zamiłowania, ale jeszcze nie mamy precyzyjnych planów. Może po za kolorystyką mebelków, które dopasujemy do już istniejących :) Już jakieś znalazłam całkiem ładne i funkcjonalne. Ściana w pokoiku jest świeża (w październiku malowana), ciepła żółcień. :) Malowałam z myślą o ewentualnym nowym lokatorku ;) Przyjdzie nam zatem tylko dopieścić. Jakąś wykładzinkę machnąć i będzie ok :) Mąż mi to pozostawił. On się zajmuje noszeniem, naprawianiem itd, a stroną dekoracyjną ja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
hehe ja chce poznac plec tak szybko jak tylko bedzie to mozliwe:D chociaz moj A. twierdzi ze juz wie:D w sumie to "przepowiedzial" ciaze mojej bratowej i chwile pozniej mi wiec moze faktycznie ma intuicje;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Co dziś zjadłyście dziewczyny?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak chce i nie chce znac plci... I tak jakos czuje ze to bedzie corunia. nie potrafie tego wytlumaczyc, a i nie zalezy mi na danej plci, oby zdrowe, reszta nie ma znaczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Plotka, nadal źle się czujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ i co czujesz? Corke czy synka? Nam sie wydaje, ze bedzie Corka :) Mielismy przeczucie, ze jestem w ciazy i sie sprawdzilo wiec moze plec tez sie sprawdzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz ide sie kapac i spac ;) wypompowana jestem dzisiaj :) Do jutra dziewczyny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja mam przeczucie,że synek.:P A słyszałyście o teorii dominacji? Przyglądając się związkom znajomych i rodziny,coś w tym jest. Np jest kobieta i meżczyzna,kobieta jest taką twardą babką,a facet jest mniej dominujący - w pierwszej ciąży będzie córka. Podobnie w sytuacji odwrotnej - to facet jest bardziej dominującą jednostką w związku - będzie syn.:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
amefa cale swoje zycie:D mowilam ze bede miala syna, a teraz to juz sama nie wiem...:) jest mi to calkowicie obojetne:) byle zdrowe:) imiona mamy wybrane juz chyba od 5 lat wiec jestesmy gotowi na jedno i na drugie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, przepraszam,ze tak prosto z mostu, ale... Jak u was teraz z seksem? jak libido? Itd? Ja sie przyznam ze mam ogromna ochote na mezulka, ale narazie mamy zabronione :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
my zabronione nie mamy ale narazie dzieli nas troszke kilometrow wiec...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dlaczego dziela was te kilometry? czegos nie doczytalam? Nam gin zabronil narazie ze wzgledu na plamienia jakie mi sie zdazaly podczas zblizen przez endo prawdopodobnie, wie nie chcemy ryzykowac plaminiem, ale latwo nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
praca, praca, praca... ale nadrobimy;) jak zapytam lekarza o jakies wskazania i przeciwskazania w czasie ciazy odpowiedzial mi... "tak, mozna seks":D wcale o tym nie pomyslalam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ja mam mozliwosc,ale libido spadlo,troche sie obawiam i blokuje psychicznie.Przed ciaza moglabym codziennie, teraz jest raz w tygodniu,ale rafalmusi zrozumiec. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pewnie tez by tak bylo. Jak wiem ze nie mozemy to ochota jest, a jak nam gin powie ze juz mozna to ja sie bede bala :( Kobiety!!! Jakby to moj M powiedzial :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka moze jak Wam maluszek podrosnie to juz sie nie bedziesz tak obawiala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
zobaczysz ze szybko zleci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA już po pracy leżę wykończona na szczęście od 14.02idę na chorobowe.Ja chodziłam do lekarza prywatnie wizyta 135zł,kazał mi chodzić co 2tygodnie usg.125zł plus to badania 650zł i do tego leki więc przeniosłam się na kasę chorych badania za darmo sama wczoraj moja gin.chciała mi dać już zwolnienie żebym się nie przemęczała ale ja mogę dopiero od 14 bo niedawno dostałam umowę o pracę i muszę 30dni przepracować żebym mogła iść na chorobowe.BlackRosssa jesteś pielęgniarką?Może mogła byś mi pomóc.Ja odbieram codziennie zastrzyki clexane robię sobie w brzuch,aczkolwiek mój brzuch jest cały w siniakach pod skórą mam jakieś grudki,powiedz mi gdzie mogę robić jeszcze te zastrzyki bo czytałam że w pośladki ramie i udo ale nie wiem na pewno była bym wdzięczna za pomoc!Dziewczyny wy już planujecie pokoik do dziecka a ja jeszcze muszę poszukać jakiegoś mieszkania bo ja wynajmuję!!Ja bym chciała znać płeć chociaż cały czas czuję że to dziewczynka nie obraziła bym się jednak jak bym jednak się myliła i by był chłopiec.A co do usg w 12tyg.to dopochwowo jeszcze będzie robione?Może wiecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
kinia 1109 chyba jeszcze dopochwowo ale... glowy nie daje bo ten etap jeszcze przede mna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też tak mi się wydaję ja ma 9.02 usg.w związku z tym badaniem genetycznym płodu.Mam nadzieje że będzie ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Clexane mozna tez w ramie. Tylko najlepiej jak ktos Ci zrobi. Lapiesz fald skorny jak na brzuszku. Tylko dobrze go chwyc, zeby nie w miesien. Ja nie raz robilam pacjentom w ramie, kiedy bali sie w brzuch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia Clexane mozna tez w ramie. Tylko najlepiej jak ktos Ci zrobi. Lapiesz fald skorny jak na brzuszku. Tylko dobrze go chwyc, zeby nie w miesien. Ja nie raz robilam pacjentom w ramie, kiedy bali sie w brzuch :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×