Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Cześć Dziewczyny!Tak sobie czytałam co piszecie i z chęcią do Was dołączę!:)Jestem teraz w 29tc.Czuję dobrze,ale od dwóch dni mam troszkę spuchnięte nogi i stopy ,a jak u Was?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa, a pytałaś może o ilość spotkań? Wiesz może gdzie są zajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa dzięki za informacje tylko szkoda ze terminy są takie odległe bo kończy się już teoretycznie po moim porodzie:( nie krępuj się dzwonić do lekarza pewnie sam dał ci numer telefonu, mi powiedział ze jesli wezmę no spe forte a bóle nie przejdą w ciągu 30 min to mam jechac na izbę przyjęć i tam jakiś dyżurujący lekarz cię zbada ja kiedyś byłam i faktycznie bez żadnych komentarzy bada, robi usg i przynajmniej jesteś o dzidziusia spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ja miałam takie swędzące dłonie i drobne pęcherzyki. Dermatolog stwierdziła, że to jakaś alergia i kazała rękawiczek używać przy kontakcie z chemikaliami, pytała czy zmieniłam dietę, proszki itp. Cholestaza to to chyba nie jest, bo swędziałoby Cię coś więcej niż tylko dłonie i nie miałabyś krostek. Umów się do dermatologa najlepiej, tylko skonsultuj potem przepisane leki z ginekologiem. Mi babeczka zapisała (chociaż wiedziała, że jestem w I trymestrze) min. maść mocznikową z końską dawką witaminy A, na co gin aż się za głowę złapał, bo absolutnie nie można tego w ciąży używać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. :D Odsypiałam imprezkę. Powiem Wam, że moja Malutka jest koneserką dość mocnej muzyki. Jak włączali w lokalu coś "lżejszego" to był kop, a jak coś ostrzejszego, to błogostan :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci i Unia77 sprawa wygląda tak, że spotkań jest ok. 7 dla samych kobiet (przed południem), a potem 4 z partnerami już po południu. Ja mam termin na 1.09 i babeczka powiedziała, że starają się zawsze tak kończyć zajęcia by wypadało to ok. 3tyg. przed terminem. Zapisałam się wstępnie na kurs i ma się rozpocząć na początku lipca lub pod koniec czerwca, więc myślę Unia żebyś się jeszcze załapała na sporo zajęć, a skoro nic za to nie płacimy to warto. Zadeklarowanie położnej jest na pierwszym spotkaniu. NZOZ znajduje się na Olsztyńskiej, ale im to nie przeszkadza, żeby do mnie na Koniuchy przyjeżdżać po porodzie na wizyty domowe (bezpłatne), więc myślę, że układ fajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i dzięki Unia za info o izbie przyjęć. Jeśli to się będzie powtarzać to skorzystam na pewno. Mam tylko zwykłą no spe, ale i tak po niej powinno przechodzić, więc sprawdzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to zadzwonię i sie dowiem, dzięki:) a 2 tabletki zwykłej no spy to tak jak no spa forte, mnie lekarz kazał brać bo lepiej powstrzymywać takie skurcze jak nas niepokoją niż czekać czy się nasilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Nowa za informacje :) Swoją drogą to dziwne, że wszystko darmowe, cennik wskazuje na co innego...Ciekawe dlaczego? Myślałam, że może później zarobią na wizytach patronażowych, ale skoro i one są bezpłatne to już nie wiem sama :) No Olsztyńska to kawał drogi ode mnie, bo mieszkam rzut beretem od Ciebie skoro Ty na Koniuchach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja mam najbliżej bo jestem Na Skarpie, a te wizyty patronazowe to sa bezplatne dla nas ale im pewnie płaci NFZ, wysłałam zgłoszenie przed chwilą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa ja też już rozmawiałam i się już zapisałam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WItaj Aneta! :) Na puchniecie stop lekarz zlaecil mi zjadanie wiekszej ilosci nabialu-biale serki, kefiry, jogurty ;) Mniej chodzic i wiecej odpoczywac z nogami w gorze :) Dostalan dzisiaj przesylke, w ktorej m. in. byla butelka antykolkowa Tommee Tippee. Nie mam pojecia, jak dziala ten ich zaworek :P Ale butelka fajna. Mam ta wieksza-260ml. Jesli nie bedzie odpowiednia do mleka, to mozna wyjac ta rurke i uzywac do herbatki czy wody. Fajny ma smoczek, taki mieciutki w dotyku przypomina piers :) Zamowilam jeszcze szczoteczke do wlosow z tej samej firmy i tez moge polecic ;) Mieciutka i delikatna-w sam raz na mala glowke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dziekuje za opinie to moze sie zapisze jednak do tego dermatologa bo tylko dlonie mi dokuczaja nic wiecej:) ehhh trza sie brac za obiad a tak mi sie nie chce.....;/ :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa to fajnie, że doszła przesyłka, ja swoje "drobiazgi" zamawiać będę w czerwcu jak już skończymy remont. Ja od 1 czerwca oficjalnie na L4 więc będę segregować wszystko i się byczyć wreszcie:D:D::D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aa i witaj Aneta:) coż będziesz miała chlopak czy dziewuszka? a i dopisz się do tabelki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti ja tez mialam kupowac wszystko po remoncie ale nie wytrzymuje i po trochu juz zbieram :) W tym przypadku potrzebowalam maseczke dla mnie i kilka innych kosmetykow, wiec przy okazji wzielam tez pare drobiazgow dla Malucha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cennik jest chyba dla osób nie zadeklarowanych u nich, gdyby ktoś chciał skorzystać. Fajnie, że się spotkamy. Mam nadzieję, że zajęcia będą ciekawe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj Aneta:) na razie nie puchnę:) i odpukać mam nadzieję że nie zacznę dość już ciążowych przypadłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Aneta i Was Dziewczyny! Spałam dzisiaj do 9, a później tak się wzięłam za porządki, że dopiero teraz chwile siadłam na kompa, zanim mąż wróci z pracy. Będzie ok 15. Jedziemy dzisiaj na spacerek po sklepach. Jak coś nam wpadnie w oko to kupimy :) Mnie też coś tak dołem brzuch boli i znowu dzisiaj taka skopana jestem:) Z jednej strony czasem ten ból uciążliwy ale z drugiej strony cieszę się, że czuję że Gabrysia się wierci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowa- ja nie mam takich dlugotrwalych skurczy.. kurcze a mialam nadzieje ze moze po takim czasie sie ten cukier zdazy spalic czy cos :( jaki ze mnie glupek no, na smierc taka spiaca ledwo patrzaca na oczy zapomnialam ze rano badania :O co mnie podkusilo z tym sokiem to nie wiem :/ amefa widzisz mialam Ci wczoraj odp ale wylecialo mi jak pisalam posta :) tez pierwszy raz slysze o takich spotkaniach z polozna, ale w najblizszym czasie sie moze wybiore :) w sumie ona mi raz mowila ze moge kiedy chce przyjechac czy to serduszka posluchac czy zapytac sie o cos. u mnie tez i ta babka co na nfz chodze jestem gin- poloznik i ten doktor co czasami jestem prywatnie tez ginekolog poloznik :) i tak chce isc do niego jeszcze raz prywatnie bo on jest w szpitalu a tamta nie, poza tym chce sie upewnic czy wszystko na pewno ok i moze w koncu by mi potwierdzil ta dziewczynke :D albo stwierdzil ze jednak chlopiec ;) malentka a wiesz co ja robilam? :D jak Bibol wazyl np 300 gram czy 600 to bralam takie woreczki co czesto pakuje sie ryz w nie po 100 g w sklepach są i bralam w dlon odpowiednia ilosc bo bylam ciekawa jakie jest ciezkie bo na kartce widziec ile wazy to nie to samo :D haha a jak mies temu na usg wazylo 1,5 kg to sasiadka sie smiala ze musze sie na paczki cukru przerzucic :D:D:D:D kurde fajnie z ta szkola rodzenia masz, wez te kartki zeskanuj i wrzuc co? :p nie no chyba sa takie rzeczy w necie to poszukam :) bo ja zaluje mimo wszytsko ze nie mialam mozliwosci chodzic, bo u mnie najblizsza jest 65 km ode mnie :( zadupie :) aaaa i dobrze Ci z tym znieczuleniem :p bo to Ty pisalas ze macie za darmo nie? wczoraj w lokalnej gazecie czytalam ze u nas planuja wprowadzic przy porodzie ten nadtlenek azotu ale pewnie zanim sie to stanie to ja juz urodze dawno :p bo nie pisze niby kiedy, ale tak samo trabili pod koniec 2011 r ze bedzie ZZO na oddziale dostepne bezplatnie dla kazdej i..dupa :p tlumacza sie ze to przez to ze NFZ nie uznaje nadal tego znieczulenia za standard a dla szpitala to za duze koszty. u mnie na fb tez ok, wlasnie siedze rownolegle na fb :D aneta*23 witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanka daj znac po wizycie i napisz mi czy Ty chodzisz prywatnie czy na nfz? bo jak prywatnie to pewnie masz za kazdym razem usg to mi daj znac kiedy ustali Ci ponowna wizyte bo ja tak sie przymierzam do tej mojej wizyty a w sumie nie wiem kiedy isc dokladnie... Ostatnie usg na nfz bylo rowno mies temu, w pt zaczynam 33 tydz. Przeciez nie pojde chyba w 37 tyg bo juz wtedy to moze bedziemy we dwojke z maluchem :) ale tak sie zbieram i zebrac nie moge :) kiedy byscie Dziewczyny poszly?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kwiatku nie mam skanera:( ale jakbys chciala to moge napisac kilka rzeczy np odnosnie karmienia piersia wczoraj byl swietny wykladzik moze ogolnie ktorejs sie przyda takie cos :) tak u nas znieczulenie jest za darmo :) znalazlam dosc tania posciel na zmiane jakby ktoras byla zainteresowana wysylam link :)http://allegro.pl/super-promocja-posciel-10-ele-120x90-producent-i2370968216.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobre z tymi woreczkami hehehe:D:D:D ciekawee ile teraz moje bedzie wazyc ostatnio bylo 470 gram zobaczymy jak mi teraz skarbenko podroslo :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Aneta:) Kwiatku, chodze prywatnie i co trzy tygodnie, bo jestem na zwolnieniu od 3 tc i zeby sie ZUS nie przywalil chodze tak czesto. Faktycznie USG mam co wizyte, ale bardziej diagnostyczne czyli serduszko, kregoslup, mozg Malucha. Dlugotrwale USG nie jest wskazane tak czesto w ciazy, bo nie wiadomo jeszcze jaki to ma wplyw na Babla i dlatego nie ryzykujemy. Ale dzisiaj poprosze go zeby Malemu spojrzal miedzy nogi co tam jest zeby sie upewnic, bo ostatnio mam jakies takie dziwne przeczucia. W sumie to samam nie wiem;) Aha i czytalam ze w ostatnim miesiacu ciazy chodzi sie czesciej, ale nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanka chodzi sie czesciej ale to na KTG juz nie na usg :) z tego co ja wiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanka właśnie mi nie chodzi najbardziej o tą płeć tylko żeby te narządy główne zbadał, miesiąc temu jak ta babka mi usg robiła to taki tekst "O, serce żebra zasłaniają i nie bardzo się da zbadać. To trudno." i kazała mi złazić z łóżka :O dlatego byłam też prywatnie jak dotąd 4 razy, bo wolałam się upewnić że jest ok bo na fundusz to ech... Zresztą ta gin to w ogóle jazdy miałam z nią :O to może jakos przyszły tydz albo za dwa sie umowie :) malentka to zobaczysz na wizycie:) ja pamiętam jak zobaczyłam te 1504 gramy na karteczce z badania mies temu to przeżyłam lekki szok :D ale i bardzo się ucieszyłam że rośnie:) to jak możesz i nie jest to problem to napisz co tam mówili ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niektórzy lekarze chcą żeby w ostatnim miesiącu chodzic czesciej na wizyty ja tez tak czytałam gdzies

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ladna ta posciel :) I faktycznie cena niska :) Poznanski Kwiatku ja tez sobie zawsze po usg bralam w reke cos o podobnej wadze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×