Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Hej Aneta ja byłam w poniedziałek u lekarza to był 32 tydz 4 dz i mała ważyła prawie 2 kg :) kawał kobiety !!!! my musimy kupić kosmetyki dla maleństwa, mam kilka próbek i zastanawiam się czy na początek ich nie wykorzystać a potem jak mi podpasują to kupią. Podkłady i te ogromne podpaski kupiłam w aptece :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to fajnie już waży :) A co do kosmetyków ,to też pewnie zrobiłabym tak jak piszesz czyli najpierw wypróbowała,a później zdecydowała co będzie odpowiednie.Tak mi wydaje będzie najlepiej . Używasz jakiś kremów balsamów przeciw rozstępom?Ile przytyłaś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przytyłam już chyba z 20 kg naprawde nie przesadzam nie wiem gdzie te kg są ale tak jest rozstępów nie mam używam tylko oliwki bambino smaruje się codziennie wieczorem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja przytyłam do tej pory 6,5 kg.i też w sumie nie wiem gdzie te kilogramy są..jedynie brzuszek rośnie ,bo piersi zostały takie jak były :p Ja smaruję się balsamem PERFECT MAMA i na zmianę z olejkiem z Rossmanna.Stosuję je od 19 tc. A jak stoisz z wyprawką?(łóżeczko ,wózek,ubranka)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a i jeszcze stosuję do kąpieli takiego płynu z rossmana dla kobiet w ciąży też ma tam jakieś olejki itp. Łóżeczko już kupiliśmy i nawet stoi złożone kupowaliśmy najprostsze z możliwych, wózek mamy wybrany ale kupujemy dopiero jak urodzę a z ubrankami to jest tak że coś tam mam trochę kupiłam, trochę dostałam ogólnie bez szaleństw. A ty dużo masz ubranek? Któraś z dziewczyn pisała że ma około 80 body czy coś takiego ja jak mam z 10 szt i to w różnych rozmiarach to jest góra stwierdziłam że teraz nie ma problemu żeby cokolwiek kupić więc nie szaleje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe u nas polozne wlasnie mowily ze mamy miec wode zwykla z kranu tylko odpowiednia temperatura i zeby sie nie bawic w zadne przegotowane wody :P ja tez chyba jednak zrobie tak ze na poczatek probki z hippa i bambino i zobaczymy czy to malenstwu podpasuje :) a potem w razie czego dopiero oilatum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje drogie :) Można powiedzieć, że dopiero się obudziłam. Od rana tak sobie posypiam na 2,3 godziny. Jest o niebo lepiej, gardło już nie boli jedynie swędzi, temp. też ledwie 37 także widzę dużą poprawę :) Czuję się trochę osłabiona, ale będę żyć ;-) Dziękuję za troskę kochane :) Tak, tak mój otulaczek też ma otworki na pasy, ale coś się ociągają z wysyłką, nawet maila nie dostałam czy już paczka poszła. Przy dobrych wiatrach to już dziś powinna być, tym bardziej że to z Bydgoszczy i kurierem także od mojego Torunia to żabi skok :) Zussanko jestem Ci mega wdzięczna za ten opis kąpieli :) Kobiety jeszcze zamiast albo oprócz tych wkładek laktacyjnych polecają takie muszle: http://allegro.pl/listing.php/search?category=17285&sg=1&string=muszle Wydają się być dobrym wynalazkiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny:) jak samopoczucia??? ja dzis w miare dobrze sie czuje choc nogi mi puchna i plecki bola:( eh jakos trzeba to wytrzymac:) my wizyte mamy 28 czerwca juz nie moge sie doczekac:) chcialabym juz wszystko miec kupione i czekac tylko na kruszynke...:) a najlepiej zeby bylo juz sierpien chcialabym miec ja juz kolo siebie:) czas i tak leci mi bardzo szybko nawet nie spodziewalam sie az tak szybko to bedzie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj Doti Ja mam kotlety z piersi kurczaka i żółtym serem, ziemniaczki i mizerie ;) więc nic specjalnego ale my obiad jemy dopiero około 18 bo tak wracamy z pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Alcia to pycha:)ja mam zupke borowikowa:) oj ja bym tyle nie wytrzymala z obiadkiem choc jakbym musiala to kto wie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja juz sie zaopatrzylam w te wkladki lakatacyjne. Kupiłam z firmy BabyOno, bo byly dosc tanie. Mile w dotyku, maja takie plasterki ktorymi mozna je przymocowac do biustonosza. Dla mnie naprawde spoko. Tez zastanawialam sie nad tymi muszlami, ale ostatecznie stwierdzilam ze przeciez bedzie cieplo gdy malenstwo sie pojawi. Pod tymi muszlami to tak jakos srednio chyba skora oddycha, a ulewajacy sie pokarm dodatkowo stanowic bedzie pozywke dla bakterii. Tak mi sie wydaje. Czytalam tez ze te muszle sa szczegolnie polecane u kobiet z wkleslymi brodawkami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pomidorowa, a na drugie zeberka, mlode ziemniaki i buraczki:D Kwiatku odezwi sie bo ciekawa jestem jak Ty sie czujesz? Bo termin mamay ten sam:) Jak samopoczucie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALCIA28-ja mam same kupowane,bo za bardzo nie miałam od kogo dostać.. Ale tez tak nie szaleję.Mam 5 bodów na długi rękaw,4 na krótki,4 kaftaniki,kilka par półśpiochów i jak narazie wszystko.Wszystko zależy od tego jakie dzieciątko się urodzi,najwyżej pochodzi kilka dni ,albo dokupię jak będzie małe..:) Co do łóżeczka to mam proste takie w kolorze orzechu zamawiałam na allegro,było w zestawie z pościelą,prześcieradło,materacyk,przybornik i orachraniacz,oraz pościel z wypełnieniem.Miałam już wcześniej zakupioną jedną,ale nic przyda się ..co do wózka to chyba też zakupimy dopiero jak będę w szpitalu,chyba ,że nie wytrzymam:) a bierzesz jakieś witaminy ? Bo ja biorę i żelazo .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo sie nie przywitalam:) wieceie co ja tez mam łóżeczko takie z tych zwyklych kupione juz ale nie rozlozone...nie chce wymyslac a moj maz mowi ze takie najlepsze bo juz sprawdzone u nas w rodzinie:) ja wozek ide zamowic dopiero w lipcu i juz nie moge sie doczekac az bede miala go w domku:) w sierpniu odbiore tylko lub moja mamcia z mezem to zrobia:) a kiedy bedziecie wychodzily na spacerki? po jakim czasie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co do obiadku to ja mam dziś młode ziemniaczki,kalafior i kotlety mielone,ale ja chyba zrezygnuję z kotleta :/ Co do kosmetyków to ja dziewczyny jeszcze nie mam nic ;p Chyba muszę zrobić listę i zacząć kupować po mału ;) A co do wanienki to jaką kupujecie ,bo ja znalazłam dość nie drogą na allegro ze stojakiem.Ale zastanawiam się bo co kogo spytam ,to każdy odradza ten stojak :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ja teraz biore Femi Feral (żelazo), Falvit mama, Lacybios Femine (czy jakoś tak) wcześniej brałam inne witaminy ale po 90 tabl miałąm dosyć i zmieniłam na falvit mama i przynajmniej nie mam mdłości bo bywało różnie. Dziewczyny ktoś tu pisał że ma problemy z wypróżnianiem to wam powiem ciekawostkę, ja osobiście nie miałam problemów bo codziennie na noc namaczam śliwki i rano na czczo piję tą wodę ale nic nie zastąpi capuccino z biedronki haha jak któraś ma problemy to jest najlepsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aneta ja kupiłam w Auchanie chyba za 23 zł 104 cm bez żadnych bajerów niczego taką najzwyklejszą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alcia ja tez mam taka zwykla za 26zl w swiecie dziecka różowa kupilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×