Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Witam was dziewczynki!!! Ja jestem zmęczona po weekendzie, ale remont nareszcie zakonczony, wczoraj jeszcze sprzatanie było, bo wykorzystuje wolny czas i w sumie tylko kuchnia i lazienka mi zostaly-sprzatam w papierach ciuchach, wszedzie gdzie sie da:) Co do piluszek ja kupilam już 2 paczki po 43 szt pampersów new born, zastanawiam się czy tych dwójek jeszcze z pampersa nie kupić jendaj paczki a poźniej to DADA też mnóstwo osób mi polecało BlackRosska super wózeczek z pewnością nim wczoraj jeździłam po mieszkaniu:D:D, ja swoj wkrótce również przytargam bo teraz to u teściów stoi. Megan biedna Ty ja 2 tyg temu stwawałam podobnie i umarta byłąm w ciągu dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Łóżeczko wzięliśmy od początku upatrzone (tu nie zmienialiśmy) ;) To KLUPŚ Miś z gwiazdką. Czy dziś złożymy - nie wiem, zależy czy zrobimy miejsce w pokoiku, bo tam stoi jeszcze biurko, które zmienia swój domek na piwnicę ;) Do łóżeczka jeszcze musimy dokupić materac, bo nie mieli takiego jaki ja chcę kupić. Wy już na etapie pieluszek i kosmetyków, a ja nawet o tym jeszcze nie myślałam :D Dokopałam się wczoraj do instrukcji obsługi z wanienki i upewniłam, że nie mogę stosować do kąpieli substancji oleistych. Czyli jak coś to mydełka i płyny nie tłuste. Właśnie w DDTVN mówią o wyprawce :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka moja kuzynka wlasnie narzekala na chusteczki z Dady. Wedlug niej sie rozdzieraly :P Mi wszyscy polecaja Pampers Sensitive. Sa teraz w promocji w rosmanie-6 paczek za 29zl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm w takim razie wyjdzie mi to w trakcie :P u mnie poki co kazdy poleca :P BR sliczne sa te lozeczka moj maz tez chce takie koniecznie kupic :) a czemu do tej wanienki nie mozesz uzywac kosmetykow oleistych?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ja podejrzewam, ze to taka fanaberia kuzynki :P Ona lubi kupowac wszystko co drogie i nie zwraca uwagi na cene ;) My chyba tez kupimy takie samo lozeczko :) BlackRosssa wzielas z szuflada, czy bez? Musze sie przejechac do proucenta zobaczyc jakie maja ceny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bedziecie podawac dziecku herbatke? We wszystkich poradnikach pisza, ze dziecko napije sie wystarczajaco z piersi. Ja kupilam juz taka granulowana z kopru wloskiego, zeby zapobiegac ewentualnym kolkom, ale sie zastanawiam czy podawac czy nie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentko - nie można oleistych, bo wanienka ma te łączenia mięciutkie, dzięki którym się składa i one podobne przez olejki mogą się zniszczyć. My mamy tą FlexiBath. Amefko - wzięliśmy z szufladą, bo akurat będzie stało na środku pokoiku, więc będzie dobrze odsuwać. Grunt, że ona jest z pokrywą. W sumie nam za to łóżeczko z przesyłką wyszło 300 zł. (stacjonarnie u nas kosztuje około 350zł) A kolor - orzech/ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amfeko - ja na wszelką okoliczność kupię i herbatkę taką z koperkiem i mleko. Lepiej się zabezpieczyć. Tak mi doradziła mama. Ja na początku nie chciałam ssać, to czymś mnie musiała karmić i w panice szukała jedzonka. Dopiero po kilku dniach przekonałam się do mleczka mamusi, ale nie padłam z głodu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jakie mleko kupujesz? Butelka do herbatki powinna byc taka, jak do mleka? Tzn chodzi mi o to, czy powinna przypominac piers podczas ssania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak samo uwazam jak BR:) nie wiadomo jak dzieciaczek zareaguje na cycka i musimy byc przygotowane na inne mleko i herbatke zeby malenstwo z glody nie przymieralo :P a polozne na szkole rodzenia uwazaja ogolnie ze nie trzeba podawac herbatki dziecko do 6 miesiaca zycia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bedde miala buteleczkie z aventu, 3 mam takie male identyczne i dwie duze wiec tej malej bede uzywac do mleka w razie w i do herbatki rowniez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze nie wiem jakie kupimy, ani jak to z butelkami, trochę tego jest... Poczytam i jakąś decyzję podejmiemy. Wolę później nie biegać i szukać czegokolwiek. Mam nadzieję, że się nie przyda, ale przezorny - ubezpieczony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam ta butelke z Tommee Tippee antykolkowa. Chce uzywac jej do mleka, mam nadzieje ze do tego z piersi ;) W razie gdybym musiala zostawic dziecko z babcia lub mezem :) Do herbatki nie mam pojecia jaka kupic :( Kupilam kiedys takie termoopakowanie do butelki i okazuje sie, ze jest dosc waskie i nie wiem czy cos do niego zmieszcze. I tak bede musiala kupic z Tommee, zeby to mleko jakos przechowac w razie potrzeby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rosssko gratulacje, szczęśliwa posiadaczko Mury :) Super mieć już wózek w domu. Mimo, że nasz leży w kartonie to co kilka dni otwieram i chociaż zerknę na niego :) My też mamy łóżeczko KILUPŚ (Radek VII czy jakoś tak) Wyryte ma gwiazdki i księżyc, ma też szufladę. A jeśli chodzi o kocyk, rożek, becik, śpiwór itd. zdecydowałam się na ten STERNTALER. Wszystko w jednym i mają super wzory. Tylko jeszcze muszę zdecydować się na jakiś i zamówię, bo niestety w sklepie nigdzie w okolicy tego nie mają. Muszę się pochwalić efektem mojej i mężowej pracy. Co prawda bardziej mężowej, ale ja też mam w tym swój wkład także jestem dumna podwójnie :) http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/106d7debee2c2940.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/42da26a87c09039c.html http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/9512c69b663a558a.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - pięknie wyszły te ściany. Gratuluję Tobie i Mężowi pomysłu i realizacji :) Jeszcze jak wstawisz mebelki, o których pisałaś - będzie bosko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny ja dzis mam wizytę u gina na 16 i juz nie moge sie doczekać :) zazdroszczę wam tych pokoików, wózków itp my mamy dopiero łóżeczko a pokoiku nie bedziemy mieli na razie dla maleństwa :( Wczoraj wybraliśmy się do znajomych i wróciliśmy o 1 w nocy dzis jak nigdy obudziłam sie dopiero o 9 i juz jestem w pracy od 1,5 godz sama siebie podziwiam że jeszcze daję radę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci fajnie Wam to wyszlo :) Alcia ja tez mam dzisiaj wizyte :) Tylko, ze o 18.40! :( Pewnie jeszcze obsuwa bedzie i wejde moze kolo 20... Zawsze jechalismy wczesniej, bo jeszcze przy okazji jakies zakupy i inne sprawy, a dzis widze ze maz nie ma ochoty na wczesniejszy wyjazd :( Pojedziemy dopiero o 17, a szkoda bo czas szybciej by mi zlecial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
******************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wie) Zussanka........26.........34.........17.07.2012.......An toś p.KwiatPolny...20.........34.........17.07.2012.......có rcia ? przyszlamama.25.........33..........30.07.2012......synek Alcia28.... .....28.........32........ .03.08.2012......córeczka Igieleczka......21.........30....... ..03.08.2012 Uspavanka.....27.........30.........03.08.2012 Talusia...........20.........29.........10.08.2012 Izka.............26..........31.... ....12.08.2012...............Nikola Nietutejsza... 28..........29.........13.08.2012............ synek Jaś Unia77...........34.........30.........15.08.2012......co reczka Natalia Doti..............24.........31.........17.08.2012....córec zka/Kornelcia Moniq123........27.........28.........17.08.2012 Maniusia89......23.........30.........21.08.2012......Syn ek Alanek Inflagranti.......29.........28....... .22.08.2012 Kinia1109........27.........30........ 24.08.2012.......córcia Alicja Oliwia27l ........28 .........28........24.08.2012 Marti884.........28.........30........27.08.2012...... Córeczka Maja fabi784...........28.........30........27.08.2012...... Synek/? Danuti............24.........27........28.08.2012.......c órcia/SYNEK KAJKA30..........30.........27........30.08.2012 MEGAN86.........25.........29.........01.09.2012...... SYNEK DAWID Nowa_84.........28.........27.........01.09.2012... ..CÓRKA! Zuzinka Kama..............29.........28.... ....02.09.2012..... synek (Manuel) Amefa.............23.........29.........03.09.2012...... Jasiek Nika0503.........22.........26.........05.09.2012 asia 5 wrze 2012.24........28.........05.09.2012.córeczka /Gabrysia? Joanna............26.........23.........06.09.2012....... synek/? Polcia91...........20.........23........ 08.09.2012 MamciaJ...........26........ 22.........09.09.2012 Tala1011101190..21.........25.........09.09.2012.......sy nek Staś Dagusia82.........29.........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Invictia............24.........24...... .11.09.2012........córeczka Malentka...........24.........26....... 13.09.2012.......synuś/?? Plotka..............26.........27........14.09.2012...... .SYNEK Kaliwia.............24..........25....... 14.09.2012.......córcia/Natalka Tajeczka...........28.........23....... 16.09.2012........córcia/ Kasiulek91.........21.........23.... ...17.09.2012........synek? BlackRosssa.......28.........26..... ...19.09.2012......córcia/Monisia PolaL...............32.........22.........22.09.2012..... ..córcia Ulci.................26........25........25.09.2012..... ..synuś Tymon Czarnulka18......18.........25........27.09.2012.......co reczka Tusia 21............23........14........20.10.2012........córcia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki dziewczynki :) A ja trzymam kciuki za Wasze wizyty! :) Moja dopiero za 10 dni...a już czekam 27 dni :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Rosssko, to ja. Nie myślałam jeszcze o butelce, bardzo chciałabym karmić piersią. Może to głupie pytanie, ale gdyby udało mi się karmić naturalnie to mimo wszystko potrzebna byłaby mi do czegoś butelka?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - ja też mam zamiar wyłącznie piersią karmić, ale tak jak pisałam rano, wolę się zabezpieczyć. Myślę nad kupnem jednej butelki w razie, gdyby Dzidzia nie chciała jeść naturalnie. Właśnie zastanawiam się nad tą z MAM, bo są samosterylizujące się i odpada ten problem, w sytuacji, gdy jeszcze nie potrzebuję takiej ilości :) Czytam różne opinie i są bardzo dobre. Chyba zdecyduję się na tą mniejszą. Wolę być spokojna. A co do smoczków, to masz zamiar ten kupić? No i czy od razu ten ich "wypasiony", czy na początek ten tańszy do 2 m-cy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaa12081982
BLackRosssa - jeśli jeszcze nie kupiłaś mebli, to szczerze odradzam Ci KLUPŚ, sama je mam od ok roku i są naprawdę beznadziejne. Też mam misia z gwiazdką. Niesolidne, odwarstwiają się, kiepskie wykonanie. Gdybym miała jeszcze raz decydować to wolałabym dołożyć i kupić coś lepszego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję Moniko, ale już mam w domu to łóżeczko. Jeszcze nie skręcone. Mam nadzieję, że moje się nie rozwarstwi. Kurcze. Trochę mnie zmartwiłaś. Może akurat tak się Tobie nieszczęśliwie trafiło. Obym miała więcej szczęście. Niemniej dziękuję za ostrzeżenie. Zwrócę na to baczniejszą uwagę. Ulci - jeszcze jedna rzecz mi przyszła do głowy... sprawa wyjścia z domu. Zostawi się wtedy trochę ściągniętego pokarmu i mąż będzie mógł nakarmić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Butelki na zapas raczej nie będę kupowała, a jeśli się zdecyduję i okaże się, że będzie potrzebna to z pewnością kupię tę MAMBABY. Też trochę czytałam o tej firmie i nie wiem czy już pisałam, ale nasza siostrzenica ma już któryś z kolei smoczek MAM i super się spisuje. Niestety coś teraz szwankuje ich strona, ale co do smoczków, to mają podzielone na kategorie wiekowe także najpierw jest 0-2, później 2-6 więc na początek kupię ten pierwszy, potem ten drugi 2-6. A Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje łóżeczko KLUPŚ (5 lat) jest po moich dwóch siostrzeńcach i szczerze mówiąc oprócz tego, że drewno minimalnie ściemniało (przy naturalnym drewnie niestety zawsze jest ten problem, że zmienia barwę na jaśniejszą lub ciemniejszą) i był mały problem z szufladą (którego mąż pozbył się w 15 minut) łóżeczko wygląda jak nowe. Nie rozwarstwia się, nie ma żadnych ubytków itd. Może po prostu koleżanka trafiła na jakąś pechową partię...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja kupię na początek ten 0-2 m-ce, później zastanowię się, czy kupować te dostosowane do wieku, czy ten nowy taki cieniutki. Chociaż i tak zmienia się smoczki, to nie wiem czy jest sens kupować ten najdroższy. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monikaaa12081982
Być może trafiła mi się jakaś ferelna partia, oprócz łóżeczka mam też regał i komodę, i jeśli chodzi o samo łóżeczko to jest ok, gorzej z komodą i regałem. Generalnie dla mnie meble te nie są zbyt solidne, i z tego co wiem nie mają najlepszej opinii, ale jak na pierwsze 2-3 lata myślę, że wystarczą, później można wymieniić na coś solidniejszego. Powodzenia i wszystkiego dobrego! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tez sie zaskoczylam ta opinia o Klupsiu... Chyba faktycznie jakas wadliwa partia sie kolezance trafila. Monika nie mozesz tego reklamowac? Firma juz sporo lat produkuje meble. Jak widac ciesza sie ogromna popularnoscia, wiec moze przyjma reklamacje? Dziewczyny co do butelek MAM to czytalam, ze ta podstawke trzeba jakos odkrecic podczas karmienia, zeby sie odpowietrzala i ciezko to zrobic jak sie jedna reka dziecko trzyma. No i smoczek i budowa nie przypomina piersi, przez co moze sie potem pojawic problem z karmieniem. Ale jesli karmi sie dziecko butelka raz na jakis czas, to chyba nie stwarza to problemu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×