Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Mamcia mocno wypychaj ;) Nie moge wyjsc z podziwu, gdzie Twoj Jas sie miesci :) Duzo przytylas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bazarek
Witajcie, Dziewczyny jeśli macie konto na FB zapraszamy do naszego bazaru, na którym oddajemy, sprzedajemy i wymieniamy się ubraniami dla dzieci, ciążowymi i innymi mamowo-dzieciowymi gadżetami. Grupa jest w pełni moderowana, więc jest porządek. Zapraszam: http://www.facebook.com/groups/341140235913481/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh maz mnie namawia zebym co tydzien robila zdjecie pamiatkowe, ciekawe co ma byc na nim widac ;) w pierwsze 3 miesiace schudlam 7,5 kg... teraz 3 na plusie wiec chyba tak normalnie, jasiek tez ma sie dobrze, kiedys moze sie ujawni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia nie bedziesz przynajmniej miala czego zrzucac po porodzie ;) Moze na zdjeciach bedzie wlasnie widac roznice? Ja dzisiaj ogladalam swoje. W 19tc brzuch wydawal mi sie juz taaaaki wielki, a teraz jak porownam to jest dopiero wielki! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa bedzie co zrzucac, ojjj bedzie :) mam kilka zdjec z roznych okazji i jedyne co widze to wieloryba! :) ale to stanowczo nie w brzuchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invicta szkoda :( następnym razem się uda ! ehhh U mnie też dzisiaj o wiele chłodniej było niż wczoraj, a jak jechaliśmy na szkołę na 18 to zaczęło kropić. Wyszliśmy po 20 to już fessst kałuże były ale nie padało. Piękna ulewa była... Ładne macie te brzuszki :) mój to jest wieeeelki jak na 30 tydzień :) ale mi ,,nic nie brakowało przed :PP to taka duża teraz hihi Co do płynów do krocza to też o mydle słyszałam że zwykłe szare najlepsze. Ale wyposażę się chyba w to tantum rosa , zobaczymy.. Dobra Dziewczyny :) Ja już uciekam . Dobrej przespanej nocki :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki!!! Invictia szkoda, następnym razem się uda:) ważne, żeby się zapisać szybko na kolejny tak jak czynisz teraz:) Mam zamiar dzisiaj wybrać się do rodziców mojego M , bo mamy tam trochę naszych gartów-mieszkaliśmy tam rok czasu 2 lata temu. Chcę powyrzucać rzeczy lężącze i kurzące się, i zobaczyć co wziąc do nas dla małej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny Ja już w pacy. Invictia nie poddawaj się następnym razem się uda :) Dziewczyny jak ja puchne masakra twarz, nogi, ręce właściwie cała. Dziś wstawałam 6 razy do toalety no zwariować idzie !!! A jak u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa brzuszek masz konkretny i uroczy:) Invictia fajnie ze sie nie zalamujesz tylko dalej do przodu:) nastepnym razem sie uda:) BR a gdzie sie wybieracie?? morze, gory, jeziorko?:) my tez sie zastanawialismy nad wyazdem ale odpuscilam bo sie boje ze po drodze cos wyniknie:p ja to ogolnie przyciagam nieszczesia wiec teraz dmucham na zimne:p ja wybralam materac kokos-pianka-kokos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, Invictia - trzymam kciuki za następny raz. Nie poddawaj się :D Wczoraj byliśmy w tym kinie :D Nie nastawiałam się specjalnie, a film ("Królewna Śnieżka") mnie zachwycił i był bardzo w moim guście :) Dzidziuńka trochę kopała, ale jak trzymałam rękę na brzuszku to się uspokoiła. Megan - jedziemy niedaleko nas (1,5 godz) na jeden cały dzień :) Miejscówka -las i zalew. Tam będą znajomi, więc ich odwiedzimy. Dalej boję się jechać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny mam pytanie o wit d3 i k? kupujecie je razem czy osobno?nam polozna na szkole rodz mowila zeby osobno ale razem chyba wygodniejk?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marti - może położna dlatego polecała osobno, bo czasem podaje się mniej D3, a więcej K. Czytałam, że jak dziecko już jest na świecie latem i wychodzi się z nim na słońce (w czasie spaceru) i promienie padają na rączki i buźkę, to wystarczy 1 min, aby wytworzyła się odpowiednia ilość D3. Czasem już w szpitalu podają K i wtedy w domu podaje się później. Wszystko zależy od zaleceń pediatry i sytuacji. Ja będę kupowała osobno. Tak będzie mi łatwiej dobrać odpowiednie proporcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupię już po porodzie, w zależności od potrzeby i zaleceń. W każdej aptece są, więc nie widzę sensu, aby zalegało mi w szafce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny ale dzisiaj pogoda. Całkiem chłodno :) Kurcze tak źle i tak niedobrze :) jak tu dogodzić :P kurcze chyba wezmę materac ten gryka pianka kokos aaaale jeszcze myślę :) Wczoraj wróciliśmy po tej szkole i rodzice i rodzeństwo czekali z torcikiem i szampanem:) 2 rocznicę Ślubu z Arturem mieliśmy :) to sobie torcikiem pojadłam hihi mniaaam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Asiu - gratuluję rocznicy i wszystkiego najlepszego z tej okazji :) My też w tym roku drugą rocznicę obchodzimy (na początku lipca) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Racja nie wiadomo, co nam powiedzą. Pytałąm bo zamawiałąm wszystkie rzeczy apteczne i zastanawiałam się czy to też wziąć. Dziewczyny na doz.pl tantum rosa 10 sasz jest za 26 zł-import równoległy-dzowniłam do apteki-to ten sam produkt tylko z możliwością sprzedaży w innych krajach dlatego tena inna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My tez w tym roku druga rocznice mamy :) Planuje zrobic w tym dniu chrzciny :) Marti ja juz kiedys pisalam o tym Tantum ;) Teraz nawet maja w promocji ten nie z improtu :) Ogolnie to u nich czesto mozna znalezc tansze odpowiedniki, zwlaszcza lekow na recepte.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa nie doczytałam widocznie:) prześlij proszę stornkę bo nie wiedzę nigdzie p[ormocji tego tantum w doz.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny. Dzieki za słowa otuchy, jutro się zapisuje na kolejny, nie wygrają ze mną;p Byłam dzisiaj w pobliskim ciuszku i kupiłam kocyk.. długo dumałam, czy wziąć go, czy nie ale jednak wziełam. To taki co kupowałyście na allegro z zameczkiem i zatrzaskami, kosztował 2 zł. Zawsze się przyda ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny.:) Amefa śliczny brzuch masz.:) Invictia jesteś ambitna i bardzo dobrze.:) nie przejmuj się następnym razem się uda.:) Asiu gratulacje z okazji rocznicy ślubu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobitki, Ostatnio mam urwanie glowy w pracy i malo czasu na kafe :( zaczal sie okres urlopow, a ze moj musi poczekac do wrzesnia, to pracuje za wszystkich :) Amefka, super ten twoj brzusio :) W sobote idziemy na 3D :) :) :) :) I na sama mysl juz wariuje ze szczescia. W pakiecie, ktory wybralismy jest 30 min plytka z nagraniem calej sesji w 3D i 4D, pluszowy misio z nagranym odglosem serduszka naszego synka, 18 zdjec (takich do portfela), i 8 w sam raz do ramki :) no i oprocz tego roczny dostep do naszych fotek na internecie :) Chyba oszaleje do soboty!!!!! :D Z mojej listy zaczynaja znikac cudenka :) juz 8 rzeczy jest kupionych, a dopiero w poniedzialek wyslalismy zaproszenia na shower :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no Plotka świetne macie te badanie 3d tyle tego będziecie mieli super.:) dziewczyny ja nam pytanie do was może będziecie wiedziały. Mam zwolnienie do 4 lipca i miałam mieć tego dnia wizytę ale dzwonili do mnie z przychodni i przełożyli ma 6 lipca. I co teraz z tym zwolnieniem? Czy jak pójdę 6 lipca to wystawi mi zwolnienie od 5? Można tak wystawić je wstecz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Invictia ale okazja Ci sie trafila! A ja musialam dac za ten kocyk 60 zl :P Szczesciara z Ciebie :) Plotka to sie naogladasz Filipka za wszystkie czasy! Mam nadzieje, ze nam tez pokazesz :) Malentka a dowiedzialas sie, co z tym rehabilitacyjnym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plotka, ale czadzik z tym 3/4D. My dostalismy tylko plytke z calym badaniem, dopiero pozniej poronilam sobie z nich fotki. Ale i tak fajnie wyszlo:) Wlasnie wrocilam od ginka:) Dzidzius ma sie SWIETNiE:D No i mam kolejny dowod na to ze bedzie Antos. Jak to mowi moj Mezyk:" Taaaaaaka torba, a siusiaczek taki malusi:D" Ale jest- wszystko sie zgadza:) Wazy okolo 2,7 kg. Oj czuje to az nazbyt wyraznie;) Dzisiaj znow bylam na zakupach dla Maluszka i znow upolowalam super ciuszki, juz sie susza:D Szkoda ze nie moge przesylac fotek bo ciekawa jestem czy by sie Wam podobaly:) U Was tez tak duszno? A propo dusznosci, mowie dr ze mi strasznie stopy puchna, wlsciwie caly dzien mam je spuchniete, a on zebym nie solila(ok) i mniej pila. Upal jak cholerka a tu mniej pic?! Nie do zrealizowania:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×