Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość pęczek drutu
Czarnulka, lepiej uważaj z tymi kotami, żebyś toksoplazmozy nie złapała!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do 3 sierpnia tylko...osoba ktora zastepuje (bo mam umowe na zastepstwo ) wraca 3 sierpnia no i mnie zwolnia...teraz mam zwolnienie do 4 lipca potem bede miala od 5 lipca do 1 sierpnia no i od 2 sierpnia mi wystawi lekarz do konca sierpnia ale to juz w sumie tylko na kilka dni sie zalapie bo 3 sie konczy umowa i nie wiem co dalej.... i bede wypytywala o ten rehabilitacyjny bo zostane z niczym;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka a wyczerpalas juz chorowe? nie mozesz go kontynuowac po ustaniu zatrudnienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie nie iem Amefka mi kiedys pisala ze mam je kontynuowac do porodu w sensie ze wysylac je juz do ZUSu zamiast do pracy... tak to chyba bylo...takze musze sie tego dowiedziec czy tak moge zrobic nno i o ten rehabilitacyjny tez bym sie dowiedziala czy przypadkiem nie moge sie o to ubiegac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka mozesz go ciagnac do porodu i wlasnie tak jak pisala Amefka zanosisz prosto do zusu, warunek jest taki ze zwolnienie musi miec ciaglosc... ani jednego dnia "dziury":)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to chociaz tyle....tylko co potem...oby mi sie ten rehabilitacyjny nalezal bo nawet na kuroniowke nie moge isc mam za malo dni pracy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka dokladnie tak jak pisze Mamcia :) Mozesz kontynuowac zwolnienie lekarskie do porodu, max 270 dni :) Ja sobie posiedzialam na dworze, troche w sloneczku, ale wiecej w cieniu :) Teraz zajadam sie waflami-moja tesciowa robi pyszna mase truskawkowa... Mniammm :) Jakos ostatnio mimo goraca uwielbiam testowac nowe przepisy i spedzac czas w kuchni, a jeszcze jak widze ze zajadaja ze smakiem to mi sie milo robi :) BlackRosssa sliczny brzusio :) W sukience wyglada wyjatkowo uroczo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wychodzę na dwór jedynie wtedy jak to konieczne a tak to siedzę w biurze na szczescie tutaj mamy chłodno bo w mieszkaniu tez gorąco !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to super chociaz pewne bedzie ze do porodu zawsze to miesiac dluzej :) teraz sie tylko o ten rehabilitacyjny dowiem dokaldnie na cvzym to polega i czy w moim przypadku sie nalezy.... dziewczyny zrobilam se wlasnie kawke mrozona ale chlodzi :D pyyyycha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka z tego co sie orientuje to do zasilku rehabilitacyjnego wzywaja na komisje, wiec pewnie ZUS teraz nie zdecyduje czy dostaniesz czy nie...ale trzymam kciuki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie jestem pesymistycznie nastawiona do tego rehabilitacyjnego ale jak amefce sie udalo to moze i mnie tez....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi nic nie mowiono o komisji... Ciekawe, czy mnie wezwa :P Troche to bez sensu w ciazy, bo jak im udowodnic, ze mam nadcisnienie? Panie w ZUSie powiedzialy, ze w ciazy zawsze przyznaja zasilek rehabilitacyjny, jesli jest zlozony wniosek. Jedynie na okres pologowy nie zawsze sie udaje uzyskac. Mam jedno pytanie do Was ;) Moze ktoras jest bardziej zorientowana w temacie badania piersi? Ostatnio podczas smarowania czuje w jednej piersi cos w ksztalcie fasolki. Jak dotkne ten "guzek" to mnie boli. W drugiej piersi nie mam czegos takiego. Zastanawiam sie, czy to jakas niepokojaca zmiana, czy moze jakis gruczol powiekszony? Piers, w ktorej czuje ta zmiane jest troche wieksza od drugiej. Oczywiscie mam zamiar spytac o to lekarza, ale wizyta dopiero za trzy tygodnie. Chyba sie przejde wczesniej do poloznej, bo sie troche martwie :( Mialyscie w ogole badanie piersi podczas ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa ja nie mialam ani razu badanych piersi, mysle ze moglabys sie przejsc do poloznej zeby zobaczyla....:) a co do tego zasilku to Ty go juz otrzymujesz? moze jak ja pojde teraz i powiem ze do dnia porodu bede miala w sumie to chorobowe placone to mi sie juz nie bedzie nalezal...i niby na 6 tygodni przed zakonczeniem zasliku chorobowego czyli przed 182 dniami nalezy zlozyc taki wniosek...wiec mam pytanie :P liczylas sobie te dni chorobowe z sobotami i niedzielami czy bez?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa ale ty masz inna sytuacje niz malentka wiec jesli chodzi o komisje to hmmm ciazy nie musisz udowadniac:P a po ciazy swoje samopoczucie musisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ja tez nie mialam badanych piersi i nie mam pojecia co to moze byc u ciebie tak czy owak poszla bym to predzej sprawdzic dla swietego spokoju niz czekac na wizyte za 3 tyg. ja mam jutro wizyte nie moge sie doczekac :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za miłe słowa Dziewczynki :) Megan - to Invictia dziś robiła włoski :) Czekamy na relację. No i brzusio śliczny. Amefa - dobrze iść do położnej, bo może Ci się jakiś kanalik zatkał i ona to rozmasuje. Lepiej dmuchać na zimne jak masz możliwość. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do "Do Plotki"... Dziekuje Ci bardzo za namiary o 3D. Pogadam wieczorem z mezem i mysle, ze sie skusimy. Marze o tym, zeby miec takie CD :) To ogromna pamiatka na cale zycie nasze i Filipa. Co do mebelkow... W Naperville jest sklep "Crib to college" (maja tez stronke internetowa, ale nie podaja tam cen) i maja niesamowicie duzy wybor mebli. Jeszcze tam nie bylam, ale sporo dziewczyn dobrze sie o nich wyraza. Nie wiem jak cenowo, ale mysle,ze skoro sa ogromni to kazdy powinien znalesc cos dla siebie. Wybieramy sie tam w sobote wiec bede wiedziala wiecej :) A z wozka tez jestem bardzo zadowolona. Jedna z moich kolezanek go ma i uwielbia. Tu i tak wszedzie sie jezdzi autem, a ile tych spacerow w gondoli nam zostanie jak urodzimy koncem wrzesnia? na wiosne dzieciaczki juz beda siedziec :) Ja mialam 4 usg, ale tylko ze wzgledu na to ze wyladowalismy na pogotowiu w 16 tyg, ale z tego co wiem to mam miec jeszcze jedno pod koniec chyba. Poki co 29 czerwca ide na glukoze i troszke sie martwie, bo cukier to moj najlepszy kumpel od zawsze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka mi te dni obliczyla pani w ZUSie, ale liczyla z sobotami i niedzielami :) Poczatkowo jak jeszcze nie wiedzialam, ze do porodu nie moge byc na zwolnieniu to mi mowily, ze po porodzie moge sie starac o zasilek rehabilitacyjny, wiec mysle ze Tobie tez bedzie przyslugiwal ;) Megan fajny brzuszek :) Trzymam kciuki za wizyte :) Przejde sie do tej poloznej w najblizszym czasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odrosty zakryte:) Ciekawe jak długo farba się będzie trzymała. Trochę wysuszone są po niej;/ aż dziwne, niby tego amoniaku niewiele.. no ale cóż nie można mieć wszystkiego;)Co do usg to ja też już miałam 3 i to na nfz wszystkie. Z tego co wiem to będę miała jeszcze jedno. Uważam że przed porodem też powinni robić to badanie. Koleżanka zaczęła rodzić naturalnie, nie mogło dziecko wyjść i co się okazało mała była ułożona pośladkowo i szybko cesarkę jej zrobili. Dziecko było oplecione 2 razy pępowiną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MamciaJ tak wyczytalam ze mozna skladac ten wniosek na 6 tygodni przed skonczeniem chorobowego a chorobowy jest wystawiany na 182 dni o ile sie nie myle... no nic pojade jutro i sie dowiem moze bedzie mi przyslugiwac, oby....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka ale ciazowego chorobowego przysluguje Ci 270 dni :) I chyba do 6 tygodni przed ukonczeniem tych 270 dni trzeba zlozyc wniosek o rehabiliacyjny. Mi za kazdym razem inaczej to tlumacza hehe :P Zalezy na kogo sie trafi w tym ZUSie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kobitki :) W końcu dziś ładna pogoda, bo już ta szaro bura aura powoli działała na nerwy! Invictia smutne to co napisałaś, ja jednak będę dobrej myśli i będę w Was wierzyć i z całej siły trzymać kciuki! W każdym związku są wzloty i upadki, może to chwilowy kryzys, który jeszcze umocni Wasze małżeństwo :) Trzymaj się i bądź dzielna i silna:) Spóźnione, ale szczere życzenia urodzinowe Doti! Jak najbardziej bezbolesnego porodu i zdrowego dzieciątka :))) Malentka trzymam kciuki za zasiłek, a Megan za jutrzejszą wizytę :) Black Rosssko i Megan piękne, zgrabne domki mają te Wasze maleństwa :) Ja wczoraj miałam studniówkę ;-) A tak wyglądamy dziś: http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/7882387a93451ef5.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
malentka pytalam o 182 bo wiem wlasnie ze 270 jest:) a o zasilek jak najbardziej mozesz sie starac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ulci - gratuluję studniówki :) Tak czekałam na swoja, a tu już tydzień "po' :) Ty to masz zgrabniutki ten domek Kochana :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie Mamcia wszxedzie w necie pisza o tym chorobowym na 182 dni i dlatego juz zaczelam sie bac bo ja mam juz 150 kurde:P no nic mam nadzieje ze moge sie starac o niego chociaz, moze to wywalcze :):):) matko jak goraco jak my dziewczyny wytrzymamy do porodow:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×