Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

hehe :) najwazniejsze ze Wiktoria jest zdrowa i do porodu coraz krocej :) to juz tylko 1,5 miesiaca:):) a Ty mialas pobierana krew po godzinie wypicia glukozy czy po dwoch?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy obciazeniu 50 gr po godzinie a przy obciazeniu 75 gr, gdyz 50 gr wyszlo zle, po godzinie i po dwoch :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja po 75 mialam po godzinie pobrana krew no i przed wypiciem....moze tez powinnam miec po dwoch godzinach dziewczyny juz tu wspominaly ze tez mialy po dwoch godzinach...a ja po godzinie mialam 128

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz, nie znam sie ale ja po godzinie mialam 158 ;) tylko ze niektorym wzrasta chyba dopiero po 2 - u mnie spadlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj lekarz uwaza ze godzina to wystarczajacy czas na wykrycie cukrzycy ale chyba wolalabym sie upewnic.....mozna na wlasna reke bez skierowania w laboratorium wykonac glukoze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Jo anno fajnie że się odezwałaś:)Gratuluję córeczki przepiękne imię wybrałaś Wiki:)Nie martw się będzie wszystko ok.zobaczysz!!Odpoczywaj duzo!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki, staram sie :) A jednoczesnie musze co 1.5 h jesc :) skoro lekarz stwierdzil ze nie ma cukrzycy to zapewne tak jest :) ja drugie obciazenierobilam na wlasna reke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i ja chyba tez zrobie dla swietego spokoju....nic mi to nie zaszkodzi a sie upewnie chociaz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka na Twoim miejscu bym nie robila tego obciazenia. Skoro lekarz tak kazal Ci zrobic i wynik masz dobry to nie ma sie co zamartwiac ;) Kinia moze wklej fotke jak mialas brzuszek wyzej? Mi sie nie wydaje zeby byl jakos nisko :) Chyba tylko Ty mozesz to stwierdzic, jesli czujesz ze lzej Ci sie oddycha albo np zgaga Ci minela. Jestes juz blisko porodu, wiec pewnie Corcia wpycha sie juz tam gdzie trzeba :) Moj Jas juz jest nisko, wiec moj brzuch sie chyba nie opusci bardziej :P Megan Ty pytalas o zaparcia? Mi pomagal kefir. Dziennie szklanka i codziennie chodze :P Teraz biore magnez, wiec nawet bez kefiru jest dobrze. Kiedys mialam tez zastoj przez 4 dni :( Okropne uczucie... Pomogly mi wtedy sliwki suszone-cala paczke zjadlam :) Teraz nie ratuje sie sliwkami, bo ograniczam cukier, ale bardzo dobrze dzialaly :) Zrobilam dzis prasowanko :) Niestety tylko czesc mi sie udalo, bo juz sie zmeczylam. Na stojaco wyprasowalam jeden kaftanik :P Potem juz na siedzaco, a to niezbyt wygodne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze pomóżcie czy
jestem w ciaży wyniki beta hcg * 114.50 mIU/mL nie wiem jak zinterpretować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość polecam nowe ciuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa nie mam właśnie żadnego zdjęcia z wcześniej.Ale widzę że się opuścił bo jeszcze parę dni wcześniej widziałam swój pępek a dziś mam go jakoś nisko że go nie widzę zbyt dobrze i czuję dzidzie bardzo nisko.W dodatku do wc chodzę z 200razy w ciągu doby hihi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*****************************PRZYSZLE MAMUSIE**************************** NICK............WIEK....T CIĄŻY...D. PORODU.....Pł. (Czuje/Wiem) Zussanka........26........39......17.07.2012.........Ant oś p.KwiatPolny....20........35......17.07.2012.........Cór cia ? przyszlamama..25........33......30.07.2012.........Synek< br /> Alcia28...........28........37.......03.08.2012.......có reczka Igieleczka.......21........30.......03.08.2012 Uspavanka......27........30.......03.08.2012 Talusia............20........29.......10.08.2012 Izka...............26........36.......12.08.2012....... .Nikola Nietutejsza......28........29.......13.08.2012........s ynek Jaś Unia77............34........35.......15.08.2012........ coreczka Natalka Doti...............24.........35.......17.08.2012....cór eczka/Kornelcia Moniq123.........27........28.......17.08.2012 Maniusia89.......23........34........21.08.2012........Sy nek Alanek Inflagranti........29........28.......22.08.2012 Kinia1109.........27.......35/37....24.08/11.08......... . córcia Alicja Oliwia27l .........28 ........28........24.08.2012 Marti884..........28........34........27.08.2012......... .Córeczka Maja fabi784............28.........33.......27.08.2012........ ..Synek/? Danuti.............24.........30.......28.08.2012........ ..SYNEK Michał KAJKA30...........30.........27.......30.08.2012 MEGAN86..........25.........34........01.09.2012....... .. SYNEK DAWID Nowa_84...........28........33........01.09.2012...... .CÓRKA! Zuzinka Czarnulka18......18.........29........02.09.2012......... . .córeczka Kama................29.........33.......02.09.2012....... .. ..synek(Manuel) Amefa...............23.........34........03.09.2012...... ... .Jasiek Nika0503...........22.........26........05.09.2012 asia5wrze2012....24........33......05.09.2012..córeczka /Gabrysia? Joanna..............26.........23........06.09.2012...... ......synek/? Polcia91.............20.........23........08.09.2012 MamciaJ............26.........30........09.09.2012 Tala1011101190..21..........25........09.09.2012......... ..synek Staś Dagusia82.........29..........22........10.09.2012 Wiewióreczka_...24.........22........11.09.2012 Invictia............24.........31...... .11.09.2012.............córeczka Malentka..........24..........31....... 13.09.2012............synuś/?? Plotka..............27.........31........14.09.2012...... ......synek/Filip Kaliwia.............24..........30.......14.09.2012...... ..córcia/Natalka Tajeczka...........28..........23....... 16.09.2012............córcia/ Kasiulek91.........21.........23........17.09.2012....... . ....synek? BlackRosssa.......28.........30........19.09.2012......c órcia/Monisia PolaL...............32..........22........22.09.2012..... . .....córcia Ulci.................26..........30........25.09.2012.... .....synek Tymon Tusia 21............23.........14.........20.10.2012..........cór c ia/ ? ****************************SZCZĘŚLIWE MAMUSIE***************************** Nick.............Wiek..........Data Porodu..........Syn/Córka........Imię Pysiulek...........20..............11.03.12............. . synek.....Lukasz Anex88............26..............01.07.2012............S ynek.....Kamil ......................................01.07.2012......... ...Córka....Kinga Acholek............19.............10.07.2012..........Có reczka...Lenka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia no to dzidzia sie juz szykuje powoli :) Zazdroszcze Ci, ze juz masz tak blisko :P Do "Pomaranczki": 114.50 mIU/mL to ciaza. Gratuluje! :) Pewnie bedzie to kolo 4 tygodnia, czyli poczatki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny Ja mam dzisiaj lenia,caly dzien leje i moze dlatego jestem jakas przybita i nie chce mi sie wstac z łóżka Mała dzisiaj stresuje mnie brakiem ruchu.. musze ja pozaczepiać zeby byla reakcja Teraz wlasnie ma czkawke Ma dni kiedy ciagle robi mi w brzuchu rewolucje a czasami musze ja zmuszac zeby dala znak Denerwuje sie :-((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madziulka nie martw sie ;) Nasze dzieci maja takie same humorki jak my ;) Nam sie tez czasem nie chce ruszac, a czasem spezamy aktywnie caly dzien. Zapodaj Dzidzi czekoladke to troche pofika ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki:) Kryzys dzisiaj oj kryzys... Kapalam sie a po policzkach lecialy mi krokodyle lzy:) Z bezsilnosci...Wiem ze to wszystko w dobrej wierze dla naszego dziecka, ale ja juz naprawde nie wyrabiam! Tak mnie bola okolice kosci lonowej i tam na dole ze ledwo nogami powlocze... Siedziec-zle, stac- zle, lezec-zle:( Sprawdzalam dzisiaj w internecie jak przyspieszyc porod ale sama nie wiem... Nienawidze takiej niepewńosci i niepewńosci... Zawsze bylo mnie wszedzie pelno, a teraz naprawde jak starowinka jakas... Pozniej rozmawialm o tym z Mezusiem i powiedzialm mu ze na chwile obecna to zrobimy sobie dluuuuuuuga przerwe przed kolejnym dzidziusiem... Oj trzymajcie kciuki za te moje ostatnie mam nadzieje podrygi. Teraz swietnie rozumiem zniecierpliwienie Anex... No to buziaki:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amefa ty masz tylko tydzień mniej niż ja tylko że mi od początku mówili że szybciej urodzę o dwa tygodnie,Ale ogólnie według OM.to jesteś tylko tydzień za mną!Zussanka rozumie cię też mnie wszytko boli krocze nogi pachwiny podbrzusze czasem to tak mnie całe nogi bolą jak bym miała silne zakwasy czy coś takiego ci zostało parę dni już tylko więc w każdej chwili możesz urodzić!Trzymam za ciebie kciuki żeby wszytko dobrze poszło żebyś miała już za sobą poród i żeby twój maluszek był już z tobą cały i zdrowy:):)Zussanka a powiedz mi też czujesz zmęczenie?Ja nie mam siły na nic dosłownie,a i jeszcze powiedz mi jak u ciebie ze śluzem?Bo ja muszę zakładać podpaski tyle go ostatnio jest tylko nie wiem czy to nie od luteiny którą muszę przyjmować od początku,ale już ostatni tydzień bo mam tylko ją wkładać do 36tygodnia cieszę się bardzo:)A no i najważniejsze mam już ostatnie 40 zastrzyków(Chyba że urodzę szybciej to jeszcze mniej):)W końcu skończą się te kłucia:):)Jaka radość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zussanka pij napar z lisci malin. Kolezanka mi mowila, ze jej pomogl:) mozesz tez sprobowac stymulacji brodawek. Podobno tez wywoluja skurcze;) Kinia ja wlasnie patrze na Twoj wczesniejszy termin hehe:) prawda jest taka ze im blizej terminu tym gorzej sie czeka:P ja bym tak chciala zasnac i sie obudzic na sam porod. Tym bardziej ze jestesmy w trakcie remontu i sie boje ze nie zdarzymy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa w sumie to bym nie robila ale kazda z Was miala robiona ta glukoze tak ze po dwoch godzinach pobierali Wam krew tylko mi tak szybko po godzinie 75 gr;/ i mam styka ze juz po godzinie mialam 128 to co by bylo po dwoch... i ja tez sie boje ze nie zdazymy z remontem jeszcze go nawet nie zaczelismy czekamy jeszcze dwa tygodnie az nam okna wstawia i dopiero bedziemy leciec z koksem..;/ Zussanka dasz rade :) niedlugo zobaczysz swoje malenstwo i bedziesz szczesliwa mamusia:):* a moze sexik by przyspieszyl porod :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka myslalam, ze mialas 50gr glukozy. Dziwne zalecenie, bo przewaznie przy 75gr kaza robic po godzinie i po dwoch, albo tylko po dwoch. Moze lepiej zrobic dla spokoju ducha... Ciezka decyzja :P Ja tez chcialam powtarzac obciazenie, bo wynik mialam na granicy normy, ale ostatecznie zrezygnowalam z tego :) Co do remontu to my czekamy na fachowca i tak powoli wynosimy co sie da z pokoju. Mial sie pojawic po polowie lipca, ale jeszcze sie nie odezwal i czekamy. Bardziej mnie to irytuje niz sam remont :P Juz mamy kupione meble a nie mam gdzie ich wstawic bo pokoj nie gotowy :P A mi sie marzy, zeby juz kacik dla Jasia przygotowac i czekac na walizce na porod :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dlatego normalnie bym nierobila, a ze od razu dostalam 75 g ipobor krwi na czczo i tylko po godzinie to mam styka ze moze cos sie dzieje....nie wiem...ale chyba sobie powtorze....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Dziewczyny:) Kinia: nie jestem jakos mega zmeczona, bardziej tlumacze sobie ze nie powinnam teraz szalec. No i te dolegliwosci mnie ograniczaja. Sluzu jakby troche wiecej ale czytalam ze to normalne, ale lekiej skonsultuj to z lekarzem, bo ja zadnych lekow nie biore. Amefa: szukalm dzisiaj tej herbaty ale nie moglam znalesc:/ Mozna to dostac w sklepie czy trzeba sie pofatygowac do apteki? A brodawki mam bardzo wrazliwe wiec wiecej byloby z tego placzu niz pozytku:/ Ale moze sie przemoge:) Malentka: Kochana z sexikiem to powiem Ci ze taka stresowka ze sie czlowiek przemoc nie moze;) Jakos to przetrzymamy nie my pierwsi i nie ostatni:) Ale wsparcie z Waszej strony robi swoje:) Troche mi lzej jak wiem ze bardziej mńie rozumiecie niz Mezyk, wiadomo facet babki, jeszczew ciazy nie zrozumie;) Ale stara sie jak moze:) Moj Kochany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe na pewno Cie maz wspiera :) co do tych lisci z malin to szczerze mowiac nie wiem gdzie to kupic ale moze rzeczywiscie w aptece? mowisz ze z sexem nie wyjdzie?:P slyszalam tez o olejku rycynowym ze po tym porod szybko przychodzi....:P ale mysle ze co bys nie pija/ nie jadla - porod i tak i tak nadejdzie :) innego wyjscia nie ma :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malentka masz racje ze tak naprawde nie od nas zalezy kiedy to sie stanie. Choc najmlodszy w rodzinie, to Antos wszystkich trzyma teraz w garsci;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Liscie malin mozna kupic w aptece albo w sklepie zielarskim. Najlatwiej bedzie dostac w aptece przy szpitalu z oddzialem ginekologicznym :) Olejek rycynowy powoduje rozwolnienie, co tez moze przyspieszyc porod. Jednak kto by to wypil? :P Zussankaglowa do gory! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To zniecierpliwienie Zussanki i mnie zaczęło się udzielać :P ile jeszcze Ci zostało?3 dni? Eh to ja zapewne też bede siedzieć jak na szpilkach. w sumie to juz bym chciała mieć małego przy sobie. jak minął wam dzisiejszy dzień?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kornelia a na kiedy masz termin? Ja bym chciala urodzic za 6 tygodni :) A termin mam na 3 wrzesnia :) Nie moge sie doczekac, az lekarz na wizycie powie mi, ze moge juz rodzic hehe :) Wiesz moze od kiedy robi sie ktg?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane:) przperaszam ze sie nie odzywalam ale musialam dzialac z ciuszkami dla malej juz cala szafa wypelniona jest ciuszkami i torba spakowana...wiec jestem spokojna...a jutro czeka mnie wyjazd o 9 do 19 pociagiem hihi wytrzymam?? w sumie nie ma upalow jest fajnie bo 22 stopnie ma byc tak jak dzis:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×