Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Rok.A niech kontrolują ja miałam dwie martwe ciążę więc mogą mnie pocałować gdzieś....Już od początku powinnam być na chorobowy kobiet w ciąży zresztą nie kontrolują.Mi się wydaję że jedynie jak pracodawca by ich na mnie nasłał a on wie o wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Kinia ma racje. to zalezy od pracodawcy bo to on musi wtslac im pismo o sparwdzenie a jak ma chodzenie to nic jej nie zrobia. A Zus raczej nie sprawdza ciezarnych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz, Doti, może w pomorskim mieszkasz, co się wproszę. Uwielbiam spagetti :). Mniam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurde,dziewczyny, martwie sie ze to watroba a nie zebra.Alenic takiego w sumie nie jadlam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izka a ty ile pracowałaś u nich wcześniej i wiedzieli o ciąży?I w którym tygodniu jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joanna ja radziala bym ci sie jutro wybrac do lekarza byla bys spokojnieszja jakbys wiedziala co i jak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem coś o tym, ja 2 razy poroniłam :(. Z tego co wiem to kontrolują jak głupi z Zusu, ale mnie to też nie interesuje, nie stresuję się, bo skoro pracuję, to co mogą mi zrobić. I kontrolują nie tylko na zlecenie pracodawcy. Następnym razem jak mi gin będzie chciał dać l4, to się zgodzę. Dzieciaczek jest najważniejszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iza tyle moich kolezanek bylo w ciazy i jakos zadnej zus nie skontrolowal a po co maja cie wzywac jak na badanie wcale nie musisz sie godzic a jak masz uzasadnienie to nic ci nie zrobia. Mozesz nawet jechac poza misato i nic im do tego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo---anna jeżeli chodzi o kolki, to ja też miałam takie. Takie uczucie jakbyś była po sprincie. Dosyć nagłe je miałam i dość silne. To było jakoś w 11 tygodniu. Kilka dni mnie tak trzymało. Potem byłam na genetycznym i gin, ale nie mój prowadzący ciążę, powiedziała, że martwić powinnam się tylko silnymi skurczami podbrzusza, a kolkami czy ciągnięciami mam się nie przejmować. Jeżeli bardzo Ci to dokucza to dla świętego spokoju idź do gina. Ja przeczekałam i jest oki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Tylko, ze u nas nie ma dobrych lekarzy. We wtorek jade 30 kmdo swojego po zwolnienie,mozeod razu go wypytam. A 20 lutego jade 150 km na usg genetyczne,ale to chyba za dlugo tyle czekac. Moze przejdzie ten bol, sama nie wiem.Nie jest jakis nie do zniesienia.jakby lapaly mnie 15 sekundowe kolki, ale pod zebrami.Pozniej pol h albo dluzej spokoju i znowu to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Izka,ale mialas je jakby pod piersia? Pod zebrami,jakby w srodku ciala? Kurcze,moze to watroba,ale mam wrazenie, ze watroba jest jednak nizej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Doti jest tak, że sprawdzają, czy nie zostałaś fikcyjnie zatrudniona. Zazwyczaj sprawdzają kobiety, które krótko pracują, a ja pracuję dopiero miesiąc i myśle, że gin w przyszłym miesiącu wyśle mnie na l4. Fakt, że mam umowę na czas nieokreślony. Dwie moje koleżanki już sprawdzali. Przyjeżdżają najpierw do pracodawcy, sprawdzają umowę, liste obecności, liste płac, zakres obowiązków itd, potem jadą do Ciebie i pytają o to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też, ale najczęściej z lewej strony. Silne jak cholera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to musisz naprawde ktorko pracoeac. ja pracuje juz ponad 3,5 roku wiec mi nic nie zrobia tym bardziej ze zobacza ze w supermarkecie to na logike dla kobiety ciezarnej nie ma tam pracy he. wiec ja sie ich nie boje za soba mam poronienie przepukline kregoslupa teraz bylam w szpitalu wiec nic mi nie zrobia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja pracuję w przedszkolu.Od 4 lat. teraz w grupie 1.5 - 3 latków. Dzieci dużo, trzeba nosić. A co, jesli nie mieszkam w miejscu zameldowania? A do miejsca zameldowania się wybiorą.I mnie nie zastaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinia pracuję u nich od 9 tygodnia ciąży, teraz jestem w 13, w zasadzie od jutra zaczyna mi się 14 tydzień. powiedziałam im, że jestem w ciąży i oki. Umowa na czas nieokreślony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli jestes gdzie indziej zameldowana a gdzie indziej mieszkasz musisz na zwolnieniu tez podawac adres zamieszkania a nie zameldowania bo zusu nie interesuej gdzie jestes zameldowana tylko tam gdzie przebywasz. bo rzeczywscie w razie kontroli lub jakis wezwan beda ci wysylai tam gdzi epodajesz adres a przez to mozna miec probelmy. Ja w zusie pytalalm wiec teraz daje l4 na adres zamieszkania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli nie mieszkasz w miejscu zameldowania, to poproszą o adres pobytu. Moje koleżanki pracowały również krotko, bo 2-3 miesiące i mówiły, że kontrole do przyjemnych nie należą, czepiają się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izunia to dlatego ze one ktorko pracuja a wiesz ludzie roznie kombinuja i dlatego kto pracuje dlugo nie musi sie martwic a jak raz sprawdza pozniej daja spokoj bo wiedza ze i tak nie zdzialaja. Dziewczyny nie musicie do pracy doniesc zaswiadcznia ze jestescie w ciazy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. No cóż jak będą chcieli mnie skontrolować, to będę przemiła, zaproponuję kawę, wypytają co ich interesuję i do widzenia :P. I będę bogatsza o jedno wydarzenie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Laseczki wyłączę się na jakiś czas. Są już biegi narciarskie, więc muszę się skupić. :). Później się zjawię :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wystarczy ze masz mdlosci bole glowy i juz masz uzasadnienie hihi:) tak moja byla znajoma kiedys w zusie powiedziala nie miala poronien ani nic tylko bylo jej nie dobrze. i miala spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
ja chyba teraz podam zamieszkania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo zameldowania nie ma sensu bo przyjada tam gdzie jestes zameldowana a ciebie tam nie bedzie i klapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
jak tam? Ja już po obiadku,niestety całkowicie niezdrowym. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
kobietki, jestescie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×