Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Słyszałam,że wam już rosną piersi? Kurde,mi nie,a tak bardzo na to liczę,mam lichy biust, a właściwie...brak biustu. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Zazdroszcze,bo moje jak były mikruskami, tak i na razie są,mam nadzieję, że podrosną,bo inaczej nie widzę możliwości karmienia piersią. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny ja jeszcze w łóżku cały tydzień z pracy po minimum 10 godzin to nic mi się nie chce. Ja przed ciąża schudlam 20 kg wiec pewnie szybko nadrobie to z powrotem a najwyżej potem się schudnie bieznie mam kupiona wiec bede biegać narazie nie mogę bo w listopadzie miałam operacje na kolana. Ja we wtorek idę na badania i mam nadzieje ze z moja anemia lepiej. Dziewczyny czy wy tez macie taka ochotę na napoje gazowane? No ja bym je ciagle Piła masakra. Miłej soboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hehe, to mnie pocieszyłaś. :) No ja niestety ciągle piję gazowane, bo jakoś mogę wtedy żyć, bez napojów mdli mnie, takjak np teraz.. Muszę się położyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A,dziewczyny, czym się depilujecie? Bo kremów ponoć lepiej nie,maszynką się boję,że wysypkami wróci..Depilator to dla mnie duży stres. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja pachy nadal robie depilatorem, ale nog juz nie. Nie moge zniesc bolu na nogach :P Chyba zmienil mi sie prog bolu :P Nogi gole nasadka golaca z depilatora. Wg mnie to najlepsze rozwiazanie - nie podraznia i nie wysusza skory ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
poznanski kwiatek polny pisalam w mm wiec chyba dziecko nie takie duze:) nic lekarz nie mowil ze wieksze niz powinno albo wieksze niz przecietnie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
heheheh nie no tak szybko nie rosnie;p chociaz jak pojdzie po tatusiu to bedzie dlugieeeee;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia ja tez wielkie oczy zrobilam jak zobaczylam ten "wymiar" :P Az zajrzalam, ktory masz tydzien i doszlam do tego, ze chyba w mm pisalas ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Dziewczyny, jak po ludzku zrobić obiad aby nie latać co chwilke do kibelka. :P Wymiarami dzidzi się nie mogę pochwalić,bo miałam tylko usg w 6 tc :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Moje w 6 miało tylko 3.3 mm, ale ponoć w normie.:) Ja drobna jestem, to nawet nie liczę,że urodzę 4 kg dziecko.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna ja gdybym miala robic mieso na obiad to tez bym wymiotowala:P Cale szczescie gotuje tesciowa;) Ja moge tylko zupke ugotowac ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Weź, już na szczęście mięso przygotowane, o 15 do piekarnika. Sałatka zrobiona, jeszcze tylko obrać ziemniaki.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Miałam w torebce foliowej grejfruty, dwa już były miękkie jakby obite i spleśniałe po boku. Do nich dotykały inne grejfruty, na skórce trzech owoców z tych innych też jest pleśń, ale nie są one miękkie, mogę normalnie umyć te skórki i wycisnąć z nich sok? Nie są ani miękkie ani co, ale nie wiem czy to pleśń dlatego, że do tych obitych dotykały. Czy lepiej wywalić je wszystkie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jesli sa tylko pobrudzone to je umyj, ale dokladnie. Najlepiej jakas szczoteczka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No wyglądają tylko na pobrudzone, bo nie są ani miękkie ani nic.:) A mi do soku potrzeba, ale w sumie nie wiem.Mogę zrobić sok z tych dobrych a te kilka pobrudzonych wywalić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Plotka napisala o swoim i tak z rozpedu jej odpisywalam, zapomnialam dodac ze mm;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Hej dziewczyny, mam takie dość osobiste pytanie. ;) Kochacie się ze swoimi meżami, chłopakami? Jeśli tak to czy pozostajecie bierne czy bardziej, hmmm..aktywne? Bo ja się zastanawiam czy my trochę nie za bardzo szalejemy, a nie chciałabym zaszkodzić... Ciaża nie jest zagrożona. Ale ja nie umiem uleżeć w miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien Dobry Joanna ja Ci odpowiem jak to jest u nas ze od czasu jak zobaczylam dwie kreski zero przytulanek pozostal strach ze moge jakos zaszkodzic malenstwu jestem na tabletkach i po stracie pierwszej ciazy wiec totalnie nic a nic ale nie ukrywam ze mam wielka ochote juz nie wspominajac o mezu... przed ciaza bylismy bardzo aktywni :) moze za kilka tyg zapytam moja gin czy mozemy chociaz troszke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magda Kowalewska
Widzisz u Ciebie jest inaczej.Moja ciaża jest silna, nie biorę leków i nie robiłam. Gdybym była w Twojej sytuacji na pewno postąpiłabym tak samo.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Sorka,nicki zmieniam. ;) Ale tak prywatnie, to nazywam się Joanna. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna skoro twierdzisz, ze masz tak silna ciaze, to nad czym sie zastanawiasz? Jesli nie czujesz dyskomfortu pdczas seksu, to nic Ci nie bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×