Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Ja wrociłam. Wyniki mam takie: ALT 6 u\l (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
alcia28 a prowadziłaś te wózki? wiesz jakie one są w praktyce?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kurde, post mi zeżarło, a tak się produkowałam:D Wróciłam,wyniki mam takie: ALT 6 u\l (

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak moja siostra ma taki tylko na 3 kołach. Napewno zanim cos kupie to i tak najpierw wypróbuje jak go sie prowadzi gdzieś w sklepie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No co jest, wyników nie można zamieszczać? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez fajny. Ja sama jeszcze nie wiem jaki kupimy i tak bede kupowała dopiero jak dziecko sie juz urodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
O a ja mam zamiar kupić wcześniej, myślisz, że lepiej po porodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem tak sobie myślałam że w końcu i tak od razu z dzieckiem po mieście biegać nie będę a nosidełko do auta mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
No to chyba że tak... Ja właśnie 3w1 kupuję i nosidełko razem z wózkiem więc pewnie kupię gdzieś na początku lipca o ile maleństwu nie będzie się na świat spieszyło :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jeju, ja nawet nie patrzyłam na wózki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Ja w zeszłym tygodniu zaczęłam oglądać ze względu własnie na finanse, bo mam określony budżet i chciałam sprawdzić czy będę w stanie coś kupić za tą kwotę, czy raczej coś używanego, ale teraz po oględzinach widzę że do 1500 zł można kupić naprawdę sensowny wózek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przyszlamama1987 za 1500 zł kupisz już właściwie każdy rodzaj wózka i to nowego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
A ile planujecie przeznaczyć kasy na wózek, fotelik, przewijak, wanienki, wyprawkę, łóżeczko.macie jakieś ustalone kwoty? Kupujecie nowe ubranka czy dostajecie od kogoś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na poczataek musze kupic ubranka bo moja siostra której synek za 2 dni konczy roczek sprzedała te najmniejsze a potem to troche od niej i troche nowych. Jeśli chodzi o wózek, łóżeczko itp to nie mam żadnej ustalonej kwoty ale nie mam zamiaru przesadzać z wydatkami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
alcia28 i tu nie mogę się z tobą zgodzić, bo te co mi się podobają kosztują w granicach 2500-3500 zł a tyle na pewno nie wydam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja właśnie też nie mam od kogo wziać ubranek....I to w pierwszej kolejności zakupię.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny po co szalec z tym wszystkim jak za rok i tak juz sie z niczego raczej nie bedzie korzystać. Ubranek tez nie ma co kupować nie wiadomo ile bo i tak po miesiącu wszystko za małe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja nawet nie wiem ile tych ubranek miałabym kupić aby nie było też za mało:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Joanna jak po tygodniu z dzieckiem stwierdzisz ze masz za malo np. body to wyslesz mezusia z lista do sklepu i mysle ze na tyle da sobie rade:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Ja gdzieś czytałam że my na początek to same body, śpioszki, żadnych bluzek czy spodni, ale to moje pierwsze dziecko i nie wiem ile w tym prawdy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dokładnie. Gorzej jak kupisz za dużo i potem oddasz za darmo no chyba że dla następnego bobaska zatrzymasz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ja jesli bedzie chlopak to bede miala wszystkie ubranka od siostry a jak dziewczynka to bede musiala kupic bo przewaga niebieskich jest:) wozek i lozeczo bede musiala zakupic ale to sama frajda bo wybiore to co mi sie podpoba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Mój Rafał ma znajomego - przyjaciela,który ma córę 6 miesięczną, ale przecież nie wyskoczy z pytaniem-słuchaj,a ubranka może jakieś macie. ;) Jak sam zaproponuje,to co innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie,bo nie znam płci, umówiliśmy się, że będziemy kupować jak poznamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nic a nic nawet o tym nie myslalam i szybko nie zaczne w ogole nic kupowac poczekam do lata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Chociaż można kupować zółte czy zielone, ale zawsze jakoś lepiej gdy wiadomo, tzn ma się wizję synka lub córeczki a nie tak bezosobowo. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja planuje kupic ciuszki dopiero kolo maja/ czerwca... ale oczywiscie moj A. juz zaczyna kupowanie... mamy mnostwo rzeczy po jego chrześniaku (z metkami bo troszke przesadzili z wyprawka):D wiec licze ze tylko bedziemy uzupelniac braki...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×