Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Gość Jo-------anna
Można około 13, ale to malo prawdopodobne, chyba ze dziecko wyjatkowo dobrze sie ustawi. Zwykle koło20 rodzice poznają płeć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pysiulek911
up :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja bym nie wytrzymała z tą przyjemnością do maja :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
A macie już terminy na usg połówkowe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Kochana, ja genetycznego jeszcze nie miałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Mówisz o mierzeniu przezierności? Bo ja tego np nie robiłam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No ja mam za tydzień,w połowie 12 tc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja to USG mialam juz ponad 2 tyg temu. Moim zdaniem warto je zrobić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Wiesz co to badanie tylko sprawdza wady wrodzone, których nie da się leczyć, więc jeśli kobieta nie usunie ciąży z chorym maleństwem to tylko się zamartwia do porodu. Moim zdaniem bez sensu, ale to tylko moja opinia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Oczywiście nie życzę,pytam hipotetycznie,sądzę,że skoro nie robiłaś badania,to nawet jeśli dziecko byłoby chore,to być je urodziła? na pewno jest zdrowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Tak, nawet jeśli okazałoby się że dziecko jest chore to bym urodziła, więc nie będę się zamartwiać na zapas, wierzę oczywiście że wszystko jest w porządku i urodzi się śliczne maleństwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
To podziwiam. :) Naprawdę. ja juz teraz wiem,że nie byłabym na tyle silna psychiczanie.Alenie ma co się martwić,nasze dzieci są zdrowe! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
ja z racji zawodu wiem ze opieka nad takim dzieckiem cholernie boli i jest mega ciezka wiec musimy miec zdrowe i tyle:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja dopiero zjadłam obiad, a już myslę co tu dalej zjeść. :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Laski, moja dzidzia ma już przyklejoną kosmówkę i krwiaczek, który był gdzieś "poleciał". Jeszcze tydzień leżę, żeby się go pozbyć zupełnie....i za tydzień do pracy hurrra! Co prawda nie wiem, jak będę wstawać o 5:30 rano jak teraz leżę w łóżku do 9:00, ale i tak b. się cieszę. CHcę pracować do połowy maja, jak dam radę. Potem mam 3 miesiące na przygotowanie wszystkiego. Moje male ma 2,1 cm (urósł 7 mm przez 6 dni), walące na maxa serducho, widziałam też ręce i nogi, bo szaleje na maxa i robi fikołki! ;) 27.02. mam USG na przyzierność karku, więc znów go zobaczymy ;0 Co do wyprawki, to zerknijcie - pełno tego w sieci : http://www.edziecko.pl/pierwszy_rok/1,79855,3297218.html a, i warto czasem zapytać swojej położnej w szpitalu gdzie chcecie rodzic, czy nie trzeba wziac czegos "na szpital" - w Warszawie jak rodzila moja Sister, to tam prikaz byl, zeby kazda rodzaca dala na szpital jedna paczke dodatkowo pieluch i jakiś ciuszek - dla porzuconych maluchów ;( Pisałyście o seksie. Trochę szkoda mi facetów. My przed ciązą kochalismy sie wiele razy w tygodniu (4-5) a teraz dlugo nie moglismy (na moje 10 tyg zrobilismy to 2 razy) bo u mnie ciagle jakies problemy, to wiadomo. Mi strasznie tego brakuje. Wiem, że rola kobiety się przestawia, wiadomo, ale pamiętajcie o swoich facetach....polog trwa 6 tygodni, nie zapominajcie o potrzebach swoich facetow w ciazy jak i juz po porodzie ! ;) Poza tym, jutro są Walentynki! ciao walentynki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kaliwia
Dziewczyny, i oczywiscie wielkie dzieki za otuche ;) jestescie kochane! ja jade na sledziach, uwaga - doszly parowki cielece (wow!), soki cytrusowe mnie ratują i wszystko, co kwasne....dalej schudlam 2 kg. W koncu mam szczuple nogi, pewnie jednak nie na zbyt dlugo ;) całuski moje Brzuszki ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
kaliwia , tak sięcieszę! :) Widzisz, wszystko jest dobrze. cudownie:) Ja o swojego faceta dbam,przynajmniej raz w tygodniu. ;) Aaaa i kupiłam sobie 7 daysa, ale w składzie jest tak: mąka, nadzienie kakaowe, - a w tym nadzieniu na 6 pozycji alkohol etylowy. Mogę to jeść? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mamcia a jak Twoje badanie moczu odebrałaś już?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
Izka jutro dopiero...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
nie chce nawet o tym myslec:( od piątku jade na szkolenie z firmy, moze jak sie czyms zajme to przetrwam od wizyty do wizyty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlasnie wstalam po popoludniowej drzemce:) kaliwia super ze z Twoim babelkiem wszystko dobrze ciesze sie razem z Toba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja jakoś ostatnio nie mogę spać ani w dzień ani w nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie wiem sama.. Jakieś głupoty mi się śnią, chodżę do wc co 1.5 h. Mam dość. Teraz ta wysypka jeszcze, h wie od czego. Wszystkie wyniki w normie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Moja koleżanka miała taką wysypkę od płynu do zmywania naczyń, i wyskakiwała jej najbardziej na zimnie. Spróbuj może dwa dni nie zmywać i zobaczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Aleja wcześniej miałam taką na łydkach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
O kurcze, a pokazywałaś to swojemu lekarzowi? Bo może się na jakiś składnik proszku do prania albo płynu do płukania uczuliłaś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×