Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jo------anna

Termin lipiec - wrzesień 2012, jest ktoś?

Polecane posty

Joanna ja mialam cos podobnego od mrozu i klimatyzowanego powietrza w pracy takie obszczypane dlonie mi pomoglo czeste kremowanie rak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
No nie, bo poprzednim razem miałam na łydkach, dwa dni, a na 3 byłam u lekarza i już nie było. :P Kazał te próby wątrobowe zrobić,zrobiłam, wyniki w normie. Od środy był spokój a dziś znowu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mialyscie goraczke bedac w ciazy? Ja od wczoraj mam katar, a dzisiaj popoludniu doszla goraczka :( Ginekolog kazal mi isc jutro do lekarza rodzinnego. Martwie sie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
Ja miałam, polecam na gorączkę herbatkę z kwiatu lipy, naprawdę działa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie, ja nie miałam,więc nie pomogę. Może jakieś okłady na czoło?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlamama1987 a w ktorym tygodniu mialas goraczke? Joanna dobry pomysl :) Nie pomyslalam o tym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
amefa a jak wysoka masz ta goraczke? ja bylam mocno przeziebiona katar gardlo ale bez temperatury

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
megan a co na gardlo i katar?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przyszlamama1987
W 12 jeśli dobrze pamiętam, lekarz powiedziała że jeśli lipa nie pomoże to trzeba będzie jakieś leki, ale mnie pomogła. Nawet nie zła w smaku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez wlasnie w 12 jestem. Teraz mam 37,8 :( Ostatnio mialam katar bez goraczki, a teraz sie rozlozylam calkiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja pilam na okraglo ciepla herbatke za herabatka z miodem i cytryna i gardlo ustapilo po 3 dniach a katar po tygodniu do lekarza nie poszlam bo temperatury nie mialam a nie chcialam odrazu jakis lekow i domowe sposoby pomogly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
mozna w ciazy pic wapno?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Nie powinno się, ale w małych dawkach nie zaszkodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Jest taki syrop dla kobiet w ciąży http://ibeauty.pl/artykuly,104,108,1404,zdrowie-mamy-prenalen-syrop-dla-kobiet-w-ci-zy Ponoć niesmaczny, bo malina z czosnkiem, ale nie o smak tu chodzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
widze ze mi tez jakas wysypka wylazi wiec myslalam ze moze wapno by ją skutecznie uciszyło;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jo-------anna
Ja jedno wypiłam jakoś tydzień temu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Joanna pilam ten syrop jak ostatnio mialam katar i szybko pomogl. Mam po nim tak potworne mdlosci... :( Dzisiaj tez wypilam jedna dawke i wiecej nie dam rady. Zamowilam sobie teraz tabletki prenatal grip care, ale dopiero jutro beda w aptece.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez wlasnie wrocilam z USG,bije serducho pieknie,dzidzia rosnie,ogolnie wszytsko ok ale dala mi jeszcze duphaston..L4 na miesiac wypisane dopoki sie lepiej nie poczuje nie mam co wracac do pracy. mamy nawet pozwolenie na przytulanki wiec moj M sie ucieszy:) musze sie teraz ustawic tylko na genetyczne do lekarza. dziewczyny czy Was tez bola krzyze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tajeczka mnie od poczatku boli kregoslup i stawy w nogach :( Nieraz nawet lokcie bola... To dlatego, ze spie wciaz w jednej pozycji na lewym boku. Podobno dla dziecka jest zdrowiej na lewym boku;) Lekarz twierdzi, ze nie jest to bol od ciazy ale ja wiem swoje :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja sie cala noc przewracam nie umiem spac tylko na jednym boku.nigdy wczesniej mnie tak krzyze nie bolaly,czuje przy kazdym wstawaniu takie lekkie rwanie.powiedzialam o tym mojej gin to od razu mi zrobila jeszcze usg na nerki ale wszytsko tam ok mowi ze mozliwe ze to polaczone z tym plamieniem jest,tak jak inne boli brzuch to inne bolec moga krzyze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha jutro big day,idziemy poewiedziec tesciom ze beda dziadkami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
na lewym zdrowiej dla dziecka czy na lewym lepiej spac przy mdlosciach, nudnosciach, wymiotach itp?:) stanowoczo wole prawy boczek wiec pytam;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
tajeczka duze juz jest Wasze dzieciatko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny !!! Chętnie się do Was przyłączę , jeśli oczywiście pozwolicie . Mam wstępnie termin na 14.08. , dziś zaczęliśmy 13tc. Jest to moja pierwsza ciąża i będą bliźniaki :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
o kurcze:) to chyba spore:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MamciaJ
moniq123 zapraszamy:) dopisz sie do naszej tabelki, jest kilka stron wczesniej:) okolo 93 str:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×