Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Magdalennaaaa

28-29 długość cyklu, w którym dc zaszlyscie w ciaze?:)

Polecane posty

Gość Magdalennaaaa

Witajcie Dziewczyny! Jak w temacie,ktora z Was ma takie cykle i w którym dc zaszłyscie w ciaze? Dzieki za wszelkie porady, rady! Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 14- 15
równo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vchcvxgfhcxc
Ja mam takie cykle i bzzzz było w 11 dc i wtedy zaszłam w ciąże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie był tak że
pierwsza ciąża 17 dc owulacja zatem cykl miałby wtedy 31 dni druga ciąża ostatni stosunek 10 dc, a owulacja była w 13 dc trzecia ciąża ostatni stosunek 11 dc, a owulacja w 14 dc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam owulacje w 40 dniu cyklu ;-), strałam sie kilka lat, a o ironio zaszłam w ciąże w 40 dniu swojego cyklu ;-),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdalennaaaa
Ja mam cykle 28-29 dni. W 14,15,16 dc nie udało się. teraz mam 13 dc, tulasy były w 8 i 10 dc. Jajnik kłuł i bolał mnie w 10,11 dc najwiecej, a teraz tak lekko ćmi... Nie umiem w 100% poznać owulacji;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Podobnie
Kup sobie test owulacyjny, ja polecam http://www.clearblue.com/pl/sprawdzaj-plodnosc-za-pomoca-produktow-clearblue.php też miałam cykle 29 dniowe, zaszłam prawdopodobnie 13 dc, ale też byłam zdziwiona że wtedy właśnie mam owu, bo wg obserwacji to zaczynała się dopiero w 14-15dc. Ten test da Ci jako taki obraz, no chyba że już nie będzie potrzebny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja mam tak samo
9-10dc dziewczynka i 13-14 dzień cyklu chłopiec tak mi wyszło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ja równo w 14
Cykle mam jak w zegarku 28 dni.Mam syna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdaleennnaa
A reszta dziewczyn? Jak u Was? W którym dniu i dziewczynka czy chłopczyk? Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przy chorobach tarczycy tez
nie ma reguly - tzn niby mozna wyliczyc, ale male odchyly (stres, zmiana klimatu, zmeczenie) i obserwacja do d... . Ja zaszłam w ciąże w 28 dc. Pozatym - w najbardziej plodny dzien masz tylko 30% zajścia w ciąże, dodaj jeszcze poronienia biochemiczne, o ktorych nie musisz wiedzieć i.... okazuje się, że o dzieciątko wcale nie tak łatwo ( lekarz powiedział mi, że 60 % ciąż jest traconych z czego ok. 40 % w terminie miesiaczki) aaaa i jeszcze owulacja nie musi w kazdym cyklu wystapic przeciez

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magdallennnaa
podnoszę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania9106
ja ma cykle 28/29 kochałam się w 9 dc więc mam nadzieję,że się uda bo już od 2- 3 dni mam biały gęsty śluz więc chyba jestem już po owulacji;) a dzis dopiero 17dc :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość qwertr
Ja miałam owulację dnia 17. Potwierdzoną przez mikroskop owulacyjny i lekarza. I wtedy też zaszłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×