Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

mikao

doświadczenie w pracy

Polecane posty

Od pewnego czasu szukam pracy, i wszędzie, dosłownie wszędzie słyszę pytanie "ma Pani doświadczenie?" jak nie, to dziękujemy. I mam pytanie gdzie ja mam zdobyć to doświadczenie, jak wszędzie go potrzebują? W domu? Chora rzeczywistość...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghfhgjhklkj
pewnie na studiach... ale nie kazdy pracuje na studiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość TakaAnna86
No właśnie to jest chore. Pracuje w bankowości i dochodzi do sytuacji, że wolą przyjąć osobę z doświadczeniem, ale bez wykształcenia ekonomicznego lub nawet bez wykształcenia wyższego ! Niż osobę która ma ukończone studia ekonomiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory jest system edukacji
Od pewnego czasu szukam pracy, i wszędzie, dosłownie wszędzie słyszę pytanie "ma Pani doświadczenie?" jak nie, to dziękujemy. I mam pytanie gdzie ja mam zdobyć to doświadczenie, jak wszędzie go potrzebują? W domu? Chora rzeczywistość... edukować się powinno ludzi przez doświadczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chory jest system edukacji
No właśnie to jest chore. Pracuje w bankowości i dochodzi do sytuacji, że wolą przyjąć osobę z doświadczeniem, ale bez wykształcenia ekonomicznego lub nawet bez wykształcenia wyższego ! Niż osobę która ma ukończone studia ekonomiczne. wykształcenie to wiedza teoretyczna, którą każdy może przyswoić z książek. często ludzi po studiach nie potrafią stosować teorii do rozwiązywania zadań wyznaczonych przez przełożonych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapewniam Was, ze jest bardzo duza roznica jak sie przyjmuje do pracy osobe, ktora juz gdzies pracowala, niz tylko po szkole. i wcale sie nie dziwe pracodawcom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sorry ale na waszym miesjcu
slyszac NIE MA PANI DOSWIADCZENIA ? opierdolilabym rekrutujacego, ze traci moj czas i jest pieprzonym analfabeta. w cv przeciez to ujelyscie, a oni marnuja wasz czas. Ja juz kilku rekrutujacym niezle pojechalam! Bo szukali kogos innego, nie z moim wyksztalceniem. Skoro z gory zakladano, ze nie pasuje po co traca moj cenny czas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×