Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Blondyna.d

autko - jeździk na roczek ?

Polecane posty

Za tydzień wybieramy się do znajomych na roczek ich Synka i pomyślałam zeby kupić taki jeździk - autko. jak myślicie - pasuje? w rodzinie mam juz całkiem starsze dzieci i przyznam ze zapomniałam co można kupić na tak poważne urodziny :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nasturcja
Super ja uważam że to świetny pomysł. Jestem na bieząco syn ma prawie rok ;-) Z innych to np. miś szczeniaczek uczniaczek też fajna rzecz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczeniaczka uczniaczka kupiliśmy jak byliśmy na 1 wizycie zobaczyć maluszka - koleżanka zakazała ubranek to kupiliśmy tego pieska wiem ze krzesełko takie do karmienia mają.. rowerek 3 kołowy u nas okazała się mega nie wypałem.. i tak mi się przypominało to autko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dr psychologii
autorko, jestes upośledzona? nie umiesz sie wyslawiać? nie mowi się roczek, tylko rok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy są takie autka na gumowych kołach? bo my mieliśmy na plastikowych - fakt ze jeździk był mega wytrzymały ale tez troche głośny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Nasturcja
autka na gumowiutkich kółeczkach są słodziutkie, uwielbiam patrzeć oczkami jak dzidziusie jedżą nimi po podwóreczku z traweczką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwsadaws
nam ortopeda powiedział że dzieci nie powinny mieć takich zabawek, na których siedzą okrakiem i odpychają sięnogami od podłoża

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
qrcze to juz sama nie wiem - moj Syn miał ale fakt ze było to 5 lat temu, teraz sama nie wiem co kupić :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mamama27
u nas hitami na roczek jest fontanna z piłeczkami, pileczkowa żyrafa i dinozaur z pileczkami, i mula z ikei a co do jeździka - podstawa to przednie skrętne koła - i też super sprawa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a te małe figurki z fishera? moj Syn miał kolejke z FP do tego były takie figurki i zwierzaki tylko czy na to roczne dziecko nie jest za małe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dwsadaws
pchacz to dobry pomysł, chyba ze dziecko juzdobrze chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w zeszłym tygodniu wiem ze sam zrobił 5 kroków - przy meblach chodzi fajnie, po schodach się wspina baardzo szybko.. no męczy mnie ten jeździk..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość atoz
jak najbardziej mój synek właśnie dostał jeździk crazy riders:) super zabawa ale jeszcze jest trochę niezdarny więc ściany są już poobijane;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×