Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dorsebb

Maz mnie zdradzil? Nie wiem co robic? POMOCY

Polecane posty

Gość jakbym miał żonę pasożyta
to też bym szukał czegoś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dorsebb Więc główny problem to nie zdrada , tylko to że w razie czego pozostaniesz bez środków do życia :D:D:D No cóż.. bedac pasożytem nie masz zbyt wielkiego wyboru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Eeerrr...
Czyli Twoj maz nie dosyc, ze Cie zdradzil, to jeszcze imprezowal z kolega podczas, gdy Ty siedzialas z dzieckiem w domu i nawalil sie do nieprzytomnosci!!! Na Twoim miejscu wstydzilabym sie przyznac, ze z kims takim jestem! Po ile Wy macie lat, 17??? Normalni ludzie w pewnym wieku wola juz kulturalne posiadowki ze znajomymi przy dobrym winku i kolacji, a nie dzikie popijawy i budzenie sie w cudzym lozku jak w akademiku. Nie wiem nad czym sie zastanawiasz, a ksiadz jest ostatnia osoba, u ktorej szukalabym porady. Od razu jak sobie wszystko "przypomnial" powinnas byla wystawic mu walizki za drzwi! O szczescie dziecka sie nie martw, bo bardziej nieszczesliwe bedzie z takim ojcem, na dzieciaka placic i tak bedzie musial, widywac sie tez moga, a Ty jako samotna matka lepiej na tym wyjdziesz. Swoja droga nie wiem jak mozna dopuscic do sytuacji, kiedy jestes od kogos tak zalezna. Przeciez wiadomo jak zycie czasami sie uklada - zawsze trzeba miec plan B!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lonard
Masz problem, nie wiesz jak dalej ułożyć swoje życie, jesteś na życiowym zakręcie lub codzienne sprawy zaczynają Cię przytłaczać. Porozmawiaj o tym ze specjalistą bez wychodzenia z domu. Usiądź wygodnie przed komputerem i wejdź na http://psychospace.pl/. Umów się ze specjalistą całkowicie anonimowo i rozwiąż swoje problemy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dorsebb Witam, jestem w podobnej sytuacji i bardzo chcialabym z kims o tym pogadać bo sobie nie radze ,ale nie na forum jesli sie zgodzisz podaj do siebie jakis kontakt .pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A co jezeli zrobil jej dzieciaka???? I bedzie ojcem?? Za duza ilosc wypitego alkoholu to NIE JEST ZADNE WYTLUMACZENIE.Moze jeszcze jakies chorubsko do domu przyciagnal?! Niech sie zbada. Sciskam Cie mocno, podejmij madra decyzje, glowa do gory!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Upil sie do nieprzytomnosci...na imprezie.....ojciec malej dziewczynki a matka siedzi w domu?!! Brakuje mi slow, z kim Ty sie zwiazalas???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×