Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

jest tu ktos z poznania?

Polecane posty

mieszkam w akademiku a nie mam w ogole tutaj znajomych! jutro nie ide do pracy i znowu czeka mnie 3 dni samotnego siedzenia w pokoju pieknie! sa tutaj tez ludzie w takiej samej sytuacji? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedesińska
noxa i kciukiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojioj
w ktorym akademiku?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jednym z wielu :D po prostu to nie moj akademik bo ja bylam z uam, a to jest z ue ludzie sie tutaj juz znaja a ja jakos nie umialam sie wbic w tlum zreszta pracuje normalnie dzien w dzien i ciezko mi gdzies wychodzic na imprezy ze studiow zrezygnowalam bo niedlugo wyjezdzam z polski wiec tam znajomych tez juz ie mam zreszta jacys dziwni ludzie byli, polaczeni w grupki i kazdy na siebie patrzyl wilkiem :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość denkoo
lubisz sie bzykac, bo przez te trzy chętnie bym pobzykal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jiojioj
ue czyli winogrady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie po prostu pytam bo chyba bedzie mi sie troche nudzic a skoro wiedzialabym, ze rowniez sa tacy ludzie jak ja ktorzy siedza i sie nudza to moze czulabym sie psychicznie lepiej :P ze to nie tylko ja tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wertyp twoje
IQ to -110 :D :O popisales sie :D:D:D:D zednada 2012 roku :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytaj ze zrozumnieniem
KoloroweKredki !!! zrezygnowala ze studiow !!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
studiowalam zaocznie bo musialam sie sama utrzymac dziennikarstwo i komunikacje spoleczna odnajdywalam sie tam idealnie, jesli chodzi o przedmioty, zalozenie tego kierunku itp ale zdecydowalam sie na wyjazd, 2 lutego wyjezdzam z polski bo tu nie ma przyszlosci moja siostra juz spi, jutro idzie do pracy a ze musi rano wstawac po 5, to woli wczesniej isc spac :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka - podjelas
świetną decyzje :D powodzenia ci zycze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agnieszka - podjelas
wertypa - jak dla mnie moze byc z czarnym, zoltym , zielonym czy czerwonym. !!!:P ma byc szczesliwa :D i tego jej zycze !!! a tobie choy do tego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes - ty juz cwaniaku na innym topiku pisales ze ja juz pewnie zona angola jestem :D a poza tym co ty tak masz z tymi angolami? nie wazne czy polak, czy rosjanin, czy niemiec wazne zeby kochal, szanowal i ufal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nie patrze na narodowosc, ja patrze na oczy :) facet musi miec takie oczy, gdzie bede w nich widziec lobuza, szalenstwo, troche ryzyka moj byly takie mial jasne, zielone jak sobie przypomne to o mamuniu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość debilek...
i mial czarnego badonga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×