Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

a g n i e s z k a _

jest tu ktos z poznania?

Polecane posty

taki mam wyraz twarzy powaznie ;) kazdy mi to mowi ze na smutna a niektorzy mowia ze patrze jakbym uwazala sie za wazna, jakbym byla suka, tak z wyzszoscia ale to nieprawda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam o tym wczesniej rodzice mi pomagali finansowo, wiec to nie z powodu pieniedzy ja bylam w uk, pojechalam tam zaraz po maturze, moi rodzice tam mieszkaja wrocilam poltora roku temu na studia ale z takim zamiarem ze zrobie magistra i wracam ale to bez sensu, ten papier nic mi tam nie da a ja nie wyobrazam sobie mieszkac w polsce kiedys chcialabym miec rodzine, a jak mozna zalozyc rodzine skoro w polsce dzieje sie to co sie dzieje? obcinanie ulg, podatek na ubrania, leki, recepty, emerytury, bezrobocie, ewentualnie jak masz znajomosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak 1 nie ma to 2 moze nadrobic za 1. ale naprawde podobne jestscie jak mroczki. nie znam blizniakow. dawaj fote z siostra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
prezes, ty chyba ksiazke o mnie piszesz co? :P ona keidys byla tu na kafe, pod nickiem gosialicious a zdjecia jej nie dam bo nie wiem czy moge zreszta! mniej wiesz, dluzej zyjesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podobne nie jestesmy az tak bardzo teraz jak bylysmy male to wlosy blond, nie da rady odroznic jedno jest takie zdjecie gdzie za cholere nie wiem kto jest kto :o teraz ona ma dluzsze wlosy do pasa, czarne, ma ciemniejsze oczy i wieksze ale takie same usta i taki sam nos usmiechy mamy inne ;) a co bym chciala konkretnie? nie wiem, jakas propozycja? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam agnieszka
poszukiwania na sympatii ? :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jak tam agnieszka
wysłać do Ciebie oczko ? czy chcesz misia ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×