Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość różowa pomarańcza

KARMIENIE PSA

Polecane posty

Gość różowa pomarańcza

mam problem bo mój pies nie chce jeść wogóle warzyw,tylko mięso i mięso lub kości gotowane,jak próbuje mu dać marchewke czy ziemniaka to powącha i nie je..jak zmienić jego nawyki żywieniowe,tzn.z czym mu podawać te warzywa żeby wreszcie zaczął jeść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pelikane wszystkożerne
chcesz karmic psa ziemniakami?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
no wiesz takie gotowane do mięsa podrobione,oczywiści że nie surowe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
po pierwsze pies ziemnniaków nie je! Gotuj mu mięso razem z marchewką, pietruszką, ryzem. Pozniej wszystko wymieszaj. Tylko nie przesadz z iloscią warzyw. Podstawa to ryż, mięso i warzywa jako dodatek. Po wymieszaniu nie będzie miał jak tego oddzielić. Wrzuc mu do miski. Jesli nie zje to trudno. Może jak będzie głodny to zmądrzeje, tylko nie lituj sie nad nim i nie dawaj mu czegos innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
próbowałam już taki patent to on i tak mięso wyjadł i troche kaszy gotowanej a marchewki wogóle nie ruszył:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spróbuj z ryżem i rozgnieć troche te marchewke. W ostatecznosci troche zmiksuj z papki to juz nic nie wybierze. I nie dawaj mu nic innego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
oprócz tego normalnie je kasze czy ryż,suchą karme ma cały czas w misce i wode ,mokrej karmy nie chce jeść,nie smakuje mu,resztki z obiadu dostaje.. tylko te warzywa jakby zjadał toby było ok:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość psu nie wolno dawac
ziemniakow :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
a czemu niby nie? moja sąsiadka daje swojemu ziemniaki i mówi że wpierd.. aż mu sie uszy trzęsą:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Karminowa Panna od niedawna częśc weterynarzy zmieniła poglądy na ziemniaki spróbuj psu dawać inne warzywa niż te "standardowe", np. buraka, paprykę, ogórka. pies moze jesc wszystkie warzywa byle z umiarem. spróbuj tez z owocami, mój pies np. kocha mandarynki. a poza tym wcina wszystkie warzywa i owoce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
no mojej siostry pies nawet pomidora zje i wszystkie owoce i ona z nim problemów nie ma tylko mój tak wymyśla..francuski piesek:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a może po prostu nie lubi i nie ma sensu go męczyć? jeśli martwisz sie że nie dostarczasz mu w jedzeniu wszystkich niezbędnych witamin to kup u weterynarza specjalne witaminy. jeśli pies je jedzenie przyrządzone prez własciciela a nie gotowe, nawet przy najlepszych checiach istnieje ryzyko ze nie dostarczy się mu wszystkiego co potrzeba. ja mojejdaje do jedzenia kilka kropli witamin codziennie i jestem spokojna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
ok dziekuje wszystkim za odp.a jeszcze powiedzcie mi czy jak pies zjadł prawie całą tabliczke czekolady to nic mu nie będzie??słyszałam że czekolada jest zabójcza dla zwierząt..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak przygotowujesz mu jedzenie, to te warzywa musisz bardzo drobno pokroić, albo nawet tłczkiem do ziemniaów zrobić z nich papkę. Wtedy na pewno zje zmieszane z mięsem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ziemniakami to coś tam bło, że chyba ich nie trawi. A z czekoladą to żartujesz sobie, tak? Dla psa to trucizna i radze jak najszybciej udac sie do weta :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
nie nie żartuje,wczoraj mój wskoczył na stół jak nikogo w pokoju nie było i zeżarł prawie całą czekolade,za słodyczami to też jest przepadzisty tak samo jak za mięsem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moonshadow robienie papek nic nie da. jeśli pies nie lubi marchewki to po prostu nie zje Karminowa kiedys sie uważało że siemniaki "przelatują" przez psa i nie dają mu żadnych wartości odżywczych. teraz sie odchodzi od tej teorii aale jaka jest prawda to cholera wie... z tą czekoladą to pewnie podszyw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zadzwoń do weterynarza i zapytaj co masz zrobić. Jaki to pies? Rasa, wielkość, itp? To, że pies cos lubi nie znaczy, ze ma to jesc :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
średni pies,mieszaniec,ma 9 lat ale raczej zachowuje sie normalnie,nic go chyba nie boli,je normalnie,spał też normalnie...trzeba go pilnować jak małe dziecko bo czasami takie rzeczy mu odwalają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pokrój marchewkę na bardzo drobne kawałki, albo wręcz blenderem, no i z ryżem wymieszaj (takim bardzo kleistym). Nie będzie miał jak oddzielić, mojemu się w każdym razie nie udaje ;) Chyba że wybitnie nienawidzi marchewki i warzyw, to nie tknie w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość różowa pomarańcza
nie bawie sie w podszywy:O...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hsfhjfhed
pogniec marchewke widelcem na papke (zacznij od naprawde niewielkiej ilosci ledwo wyczuwalnej, a z kazdym razem ta ilosc zwiekszaj), dodaj ryz (tez malo) i duzo miesa. kolejnym razem zmniejszaj ilosc miesa a zwiekszaj ryzu i marchewki. jesli nie bedzie chcial jesc, niech miska stoi az zglodnieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
od doctor dog jest bardzo dobra sucha naturalna karma, ja juz ja kupuje jakis czas mojemu psu bardzo smakuje, poprawil mu sie nawet wyglad siersci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polecam karmę Pedigree, mój pies ją jadł i dzięki niej pozbył się kamienia nazębnego oraz brzydkiego zapachu. Dużym plusem jest również, że jadł ją z apetytem jak żadną inną karmę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pedigree jest dobrą karmą. Dużym plusem jest stosunek jakości do ceny. U mojego psa zdziałała cuda jeśli chodzi o stan zębów, który przez stosowanie innych karm był tragiczny. Serdecznie polecam wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wandzia888
Może przemyć mu ją w dobrej karmie. Ja mojemu podaje z Doctor Dog, to są takie zdrowe karmy z naturalnych składników, no i one mają w sobie dużo mięsa, WARZYW itp. Może jak tak mu poprzemycasz to potem pójdzie łatwiej. A tak btw to ta karma jest bardzo dobra dla psa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×