Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patita

wyjeżdzam do pracy za granice i mam wątpliwości

Polecane posty

Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
patita - w sprawie tabletek anty.nie pomoge Ci! Twoj facet i kumpel byli juz kiedys na obcej ziemi czy jest to ich 1wszy raz jakk i Twoj? mozna wiedziec co bedziesz robila w NL??)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaałka
Ja juz lece...odezwij sie jak zrobisz zakupy:D POWODZENIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość patita
facet nie był, ale kolega był 2 tygodnie z work force czy jakos tak i mówi ze fajnie, jeszcze z nim pogadam co i jak :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiem :(
Hej. Był ktoś w pracy w Holandi przez firmę Axidus ? Jakie były warunki? Odpiszcię szczęże na moje gg 42304352

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrtyna
mam wyjechać z kumpelą do Holandii w przyszłym tyg z biura axidus... czytam o tym biurze i jestem w szoku... jak coś ktoś wie to proszę piszcie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wszystko tylko nie axidus!
moja kolezanka przez te biuro pracuje i chce zwiac jak najpredzej! pracuje 2-3dni w tygodniu reszte siedzi w domu i na czysto na tydzien ma 20euro! a warunki na domu tez beznadziejne!ostatnio firma ta dostala straszna kare no i dobrze im tak! ja pracuje przez randstad i jest ok! aha i druga agencja polux tez omijac szerokim lukiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marrtyna
dzięki wielkie;) czyli jednak sobie odpuszczę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matia89
??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Matia89
Błagam Cie dziewczyno,co ty opowiadasz,jedziesz nie wiesz dokladnie nawet jak firma sie nazywa opowiadasz glupoty,dostalas kartki od tej firmy w ktorych jest napisane ze kase sciagaja z wakacyjnego i pierszych wyplat jedynie busa musisz oplacic sama! dostalam dzis to wiem ,wystarczy sie przylozyc a nie lamentowac!radze czytac i ruszyc glowa a nie panikowac na forum!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patity
Patita, mieszkam w holandii na stałe. Do jakiej miejscowości się wybierasz? mogę pomóc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka)))))))))))
patiti a mi tez mozesz pomoc?? ja tez wybieram sie do holandii przez agencje ale boje sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patity
A dokąd się wybierasz? w jaki rejon i przez jaką agencję?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka)))))))))))
covebo jeszcze nie wiem wyslalam formularz zadzwonili i powiedzieli ze niedlugo zadzwonia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka)))))))))))
a ty gdzie mieszkasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do patity
ja mieszkam w Helmond,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka)))))))))))
a jak znalazlas prace?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka)))))))))))
jestes tam jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuupiiiii
ja tez chce wyjechac w okolice Eindhoven, ktora agencje pracy polecacie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka)))))))))))
juuupi a skad jestes?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuupiiiii
opolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość juuuuuupiiiii
a Ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczynka)))))))))))
lubelskie a ile masz lat ? pisalas juz do jakiejs agencji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mcjkefncv
rozumiem ciezko znalesc dobra agencje........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cardevillo
Witam, jest ktoś kto był w pracy z axidusem w tym roku ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Axidus nie daje zarobić, duzo osób siedzi na rezerwie. Zarabia się na czynsz, który jest wygórowany. Jak masz kłopoty to Cię wykopią, a nie pomogą, kłamią i nakładają kary wysokie za byle co. O 40h tygodniowo można pomarzyć, więcej pracuja młodsi, ale przy małej stawce też nie zarobią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, ta firma to jakieś kpiny. Obiecali złote góry a zaoferowali pracę na spłatę domku i opłaty na dojazd do pracy czyli robisz za darmo. Na umowie Axidus gwarantuje od 1 do 40 godzin pracy w tygodniu, większość czasu siedzisz w baraku. Opiekunowie totalnie zaćpani 24/7, nie potrafią podjąć rzetelnych decyzji. Do pracy (o ile już jest) jedziesz ok 2 godziny a powrót do 3 godzin. Baraki położone na zadupiu zdala od sklepów. Najbliższy sklep około 5km. Ogólnie odradzam firmę, mowię to ze swojego własnego doświadczenia. Dodam że nie piłem i nie jarałem żadnego g***a bo nie było mnie na to stać. Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Soood
Patita, byłaś już ja jadę za kilka dni jak było proszę o odpowiedź. Jak z tym Axidusem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po prostu... odradzam. I to bardzo. Nie wierzcie proszę w te pozytywne komentarze, bo są to wyjątki i najczęściej ludzie spieprzają z tej agencji gdzie pieprz rośnie. A jeśli liczycie, że będziecie tym cudownym wyjątkiem, to powodzenia. Warunki mieszkalne nie są nawet przeciętne. Grzyb i smród wszędzie, ale nikt z tym nic nie zrobi, bo i po co? Kontrole czystości mogą być właściwie kiedykolwiek i nie licz, że jedynie sobie przyjdą i pójdą. Oni wprost uwielbiają grzebać Ci po szafkach i lodówkach. A to tylko jeśli chodzi o zakwaterowanie. Co o pracy? Nie licz na pełne 40 godzin w tygodniu. Nieliczni tak mają. Inni zbierają max 20, a potem siedzą w soboty w robocie i harują za czterech. Masz jakiś problem w pracy? Nie trać pieniędzy i nerwów na dzwonienie do biura. Oni nigdy nic nie wiedzą. Mi wlepili karę 122 euro za ekskluzywny przejazd z pracy do domu. Dlaczego? Bo się źle czułam i szef wysłał mnie do domu. Za bus do polski płacę z 60-70 euro. Za półgodziny jazdy z przewoźnikiem do ośrodka płaciłam dwa razy tyle. Śmiech na sali, co? A to dopiero początek. Bywa, że zawożą Cię do pracy, a po godzinie biorą do domu i tyle. Nic nie zarobiłeś, a jeszcze płacisz za powrót do domu. Przewozy do pracy i z pracy też darmowe nie są. 5,50 za jeden przejazd. W moim przypadku 2,75. Za trzy dni przewozów płaciłam im 30 euro. Skąd ta suma? Nie wiem. Pobierają opłatę za ubezpieczenie w wysokości 25 euro za dwa dni (chociaż mowa była o tej cenie za cały tydzień). Szychy z biura to jedno wielkie bagno, bez szacunku do drugiego człowieka. Nie biorą odpowiedzialności za wypadek w pracy czy chorobę. Jedną wizytę u lekarza masz za darmo. Za drugą i każdą kolejną płacisz już 34 euro. Trzy pralki na 200 osób. Żetony na pralkę tylko w poniedziałek o godzinie 18-19. Szkoda, że większość siedzi wtedy jeszcze w pracy. A co do pracy; godzina zbiórki na parkingu? Godzina szósta, piąta, czasem i czwarta rano. A godzina rozpoczęcia pracy? A no wiecie... taka tam siódma, ósma. I godzina siedzenia na kantingu. Więc tak, nie polecam. Nikomu. Chyba, że komuś zależy na niezłej szkole życia. Wtedy zapraszam i zachęcam do zakupienia dwóch biletów - jeden do Holandii i drugi powrotny, tak na wszelki wypadek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Następnym razem jak nie jesteś pewna agencji to lepiej poszukaj ludzi którzy już byli z jakąś. Ja byłem w Norwegii przez Euro Kontakt. Wszystko tak jak na umowie (pamiętajcie, że umowy należy dokładnie czytać) i jestem mega zadowolony, pojadę jeszcze nei raz. Tylko ta paskudna pogoda tam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×