Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość patita

wyjeżdzam do pracy za granice i mam wątpliwości

Polecane posty

Gość gość
Lepiej jechać do Szwecji. Tam jest więcej pracy I można więcej zarobić. I wszystko dużo tańsze niż w Holandii. W Szwecji dostaniesz do ręki conajmniej 100 skr/godz w każdej pracy czyli ok 50zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sie przekonuje
rozwieje wasze wątpliwości... zapytajcie sprytnego pana z opola przez telefon czy to prawda ze pobierają 5,50 euro za dzień dojazdu do pracy i 27,5 tygodniowo czyli ponad 100 miesięcznie. dlaczego o tych opłatach i karach nie informują w polsce tylko za granicą, jak już nie masz wyjścia i musisz tu pracować. zapytajcie dlaczego jak źle się czuję i ma ktoś po mnie przyjechać wcześniej bo nie mogę pracować to trzeba płacić karę za każdy kilometr powrotu przewoźnikiem z pracy po skończeniu i to nie małą sume 2,70 euro od kilometra no a przecież biorą od nas jak za taksówke po 5 euro dziennie. dlaczego musisz jechać firmą "wojtex" za pierwszym razem, przecież "luxada" ma wi-fi. zarobki na formularzu które widzisz są zawyżone, prawda wacha się miedzy 100-190 euro za 40 godzin tygodniowo. dlaczego w tabelce podali tygodniówki, przecież wypłacają co miesiąc i to z opóźnieniem 2-3 dni. okłamywanie ludzi jak sie tylko da, już co raz ciężej im idzie pozyskiwanie nowych ludzi. niechcą starych pracowników bo są obeznani i dlatego biorą nowych którzy nawet sofi nie mają bo wiedzą że tacy nie uciekną bo nie będą umieli. a negatywne komentarze są tutaj usuwane bo firma wie jak dbać o renome bede te komentarz wklejał az sie zesracie w tym sraxidusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem sie przekonuje
radze unikać tego biura niema tam nic pozytywnego. na miejscu ludzi mówią to samo i zjeżdzają do polski po 3 tygodniach jak wyjazd sie zwróci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop axidus
LUDZIE !! nie badzcie glupi i nie wyjezdzajcie z nimi do HOLANDI!! to sa oszusci i zlodzieje niepotrafiacy zapewnic pracownikowi godnych warunkow mieszkalnych!! na wiekowce nie zarobisz wiecej niz 180 euro a poza wiekowka beda cie kroic jak tylko moga. !! moj maksymalny solaris poza wiekowka za 50h to niecale 300 euro! !! w dodatku !! nie zapewniaja bezpieczenstwa pracownikowi na hotelu badz w domku a koordynatorzy maja na wszystki wy*****e!! sa to najwieksze szuje !! nie jedzcie z nimi !!! a w Projecten czyli w biurze do ktorego was zabiora z polski podpisujesz kontrakt a nawet nie mozesz go przeczytac na spokojnie ! NIE POPELNIAJCIE TEGO SAMEGO BLEDU CO MY POPELNILISMY!! CHCESZ BYC NA MINUSIE!? PRACUJ W AXIDUSIE ! Pozdro frajerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stop axidus
LUDZIE !! nie badzcie glupi i nie wyjezdzajcie z nimi do HOLANDI!! to sa oszusci i zlodzieje niepotrafiacy zapewnic pracownikowi godnych warunkow mieszkalnych!! na wiekowce nie zarobisz wiecej niz 180 euro a poza wiekowka beda cie kroic jak tylko moga. !! moj maksymalny solaris poza wiekowka za 50h to niecale 300 euro! !! w dodatku !! nie zapewniaja bezpieczenstwa pracownikowi na hotelu badz w domku a koordynatorzy maja na wszystki wy*****e!! sa to najwieksze szuje !! nie jedzcie z nimi !!! a w Projecten czyli w biurze do ktorego was zabiora z polski podpisujesz kontrakt a nawet nie mozesz go przeczytac na spokojnie ! NIE POPELNIAJCIE TEGO SAMEGO BLEDU CO MY POPELNILISMY!! CHCESZ BYC NA MINUSIE!? PRACUJ W AXIDUSIE ! Pozdro frajerzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Daro540
Jak chcecie zarobić na chleb, kartofle i cebulę i na nic więcej to jedźcie i sami to przeżyjcie,bo resztę ukradnie wam axidus!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcecie zarobić na chleb, kartofle i cebulę to jedźcie tam i sami się przekonajcie,bo resztę ukradnie wam AXIDUS!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robert

wyjeżdżaj z otto i nie będziesz miał żadnych wątpliwości 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Polecam współpracę z Dobrą sztelą. Jeżdzę jako opiekunka do niemiec z nimi. Nie narzekam. Dobre pieniądze, nie zdążę się stęsknić bo krótkoterminowe a potem mam kasę na życie. Sprawdź sobie oferty, mnóstwo tego na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Polecam współpracę z Dobrą sztelą. Jeżdzę jako opiekunka do niemiec z nimi. Nie narzekam. Dobre pieniądze, nie zdążę się stęsknić bo krótkoterminowe a potem mam kasę na życie. Sprawdź sobie oferty, mnóstwo tego na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Polecam współpracę z Dobrą sztelą. Jeżdzę jako opiekunka do niemiec z nimi. Nie narzekam. Dobre pieniądze, nie zdążę się stęsknić bo krótkoterminowe a potem mam kasę na życie. Sprawdź sobie oferty, mnóstwo tego na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Klaudia

Polecam współpracę z Dobrą sztelą. Jeżdzę jako opiekunka do niemiec z nimi. Nie narzekam. Dobre pieniądze, nie zdążę się stęsknić bo krótkoterminowe a potem mam kasę na życie. Sprawdź sobie oferty, mnóstwo tego na ich stronie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×