Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość katy_11111111

ciąża po escapelle

Polecane posty

Gość gość
czy krwawiac 8dni po escapelle nadal jest mozliwosc ciazy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzięłam escapelle w 10dc, kilka dni później dostałam okres. Tabletka zadziała, było to 3 lata temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a ile on trwał? bo tu sa dziewczyny co mialy plamienie a i tak były w ciazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak normalny okres u mnie, czyli 5 dni. Był bardziej obfity. Escapelle wzięłam 4h po stosunku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dziewczyny, wzięłam tę tabletkę 3 godziny po stosuku w dni płodne. Po zazyciu czułam się fatalnie i przespałam prawie caly weekend trzęsąc się z zimną, ciagle marudząc swojemu mężczyznie. Byłam bez sił do życia. Po 6 dniach wystąpiło bardzo obfite krwawienie trwające 5-6dni, równo miesiąc po tym krwiawieiu dostałam "normalnego" okresu (w między czasie nie wystąpiło plamienie). W dniu spodziewanej miesiączki zrobiła test. Wyszedł negatywny. Od całego zdarzenia mineły prawie 2 miesiace. W ciązy nie jestem. Tabletka zadziałała, ale radzę wam bardzo uważac podczas stosunku i najlepiej jako zabezpieczenia nie uzywac jedyie prezerwatywy, bo roznie z nimi bywa (niestety nawet durexy pekaja i nic nie jest pewne). Escapelle spełniła swoją role, ale nawet półtora miesiąca po czuje się nie swojo przez zaburzenia hormonalne jaki spowodowala. Moja rada? Nie martwcie sie na zapasa. Ważne zeby przyjac tabletke jak najszybcej, wtedy ryzyko zajscia w ciaze spada prawie do 0. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kiikii
Ja przyjęłam po 21h, plamienie zaczęło się po 5dniach i trwa już 2 tygodnie. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak dlugo ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja też dołączyłam do "szczęśliwców" , u których nie zadziałała :( Wpadka była w środku cyklu, escapelle 30 godzin po i.... wczoraj zrobiłam test (a raczej kilka!!) i 2 kreski :((( (tydzień temu powinnam dostać okres).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie escapelle również nie zadziałało. Obecnie jestem w 21 tyg ciąży i według usg i badań prenatalnych malutka rozwija się prawidłowo. Nie darlowalabym sobie gdyby coś się stało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zakoczonagłupotąswoją
O to ja! NAJBARDZIEJ NIEODPOWIEDZIALNA Z WAS WSZYSTKICH! Nasza córka ma 4,5 miesiąca, miesiąc temu z mężem podczas stosunku mąż nie zdążył wyjść, dni płodne, 13 godzin po EllaOne.. Od przewidywanego dnia miesiączki minęły 2 tygodnie, okresu i jakichkolwiek objawów nie ma i nie było... Mąż poszedł po test, rano robię test, mąż karmi 4,5 miesięczną córkę, wychodzę z łazienki... Mamy ellałanowe dziecko, jestem w ciąży! USG, ginekolog wściekła, 7 tydzień ciąży, 4,5 miesiąca po cięciu cesarskim... Mąż zadowolony, bo drugie dziecko w drodze... a ja? ... a jeśli nie daj Boże coś będzie nie tak? coś z Dzidziusiem? może wcześniak? może coś nie tak? jak dam sobie radę z dwójką maluszków, w czerwcu termin, czerwiec/lipiec obrona magsterki, studia dzienne... ola Boga!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ellaone nie zawsze dziala
Ellaone zazylam 24h po stosunku. 3 dni po planowanej miesiaczce 2 kreski na tescie. Jestem teraz w 17 tyg i maluszek rozwija sie ksiazkowo.lekaz mi nie chcial uwierzyc ze zaszlam po tej tabletce. Jednak sie zdarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośescapella_bombella
Hej dziewczyny. Wiem, że został tu poruszony wątek o ciąży po escapelle, ale przez to forum złapałam takiego doła, że już gorzej to być nie mogło. Escapelle zażyłam dwukrotnie i to w dość krótkim odstępie czasu. Za pierwszym razem pękła prezerwatywa i szybko poleciałam do lekarza. Wypisał receptę, kupiłam i połknęłam tabletkę po dobie. Nie wiem w jakim dniu cyklu mogłam być bo karmię piersią i nie miałam jeszcze okresu. I zaczęło się... Werbowałam fora i popadałam w straszny dóóóóół. Dość, że ta tabletka robi spustoszenie w organizmie i libido równe jest zeru, to jeszcze wszędzie napisane, że po esc... zachodzi się w ciążę. Po 5 dniach pojawił się okres. Jak się okazało to krew po zażyciu bomby hormonów, a nie okres. I zaraz powtórka z historii i znowu zażyłam esc... tym razem po 8 h. Ponoć były dni płodne. Tak stwierdził lekarz. Na szczęście w ciąży nie jestem. To nie był dobry czas, mając dwoje dzieci w tym kilku miesięcznego szkraba. Tabletki zadziałały,ale to co ze mną zrobiły, porównywalne jest z tym co niektóre wypisują na tych forach i zgniatają psychicznie inne dziewczyny. Także głowa do góry. Tabletki działają. Jednak ja zainwestowałam w inną metodę antykoncepcji, bo tego świństwa już nie chcę brać. Trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam podobny problem... A w sumie to się pogubiłam we wszystkim Z mężem kochaliśmy się i coś poszło nie tak dzien przed owulacji Escapelli wzięłam 38 godzin po stosunku Jutro mija 14 dzień od stosunku Spóźnia mi się okres 3 dni Dodam że nie miałam żadnych planów po escapelli. Ofd kilku dni czuję się fatalnie... Wydaje mi się że mam objawy typowo ciążowe... A może to tylko mój mózg nakręca moje ciało. Już sama nie wiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zaszłam w ciąże po ellaone. Przyjęłam ją po 6 godzinach od wspołzycia w 14 dniu cyklu. Okres spoznił sie tydzien , zrobiłam test i 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja też wzięłam Ellaone po 2 godzinach i jestem w ciąży :( na różnych forach jednak piszą że ta Ella jest jednak mniej skuteczna od Escapelle. Może gdybym wzięła Escapelle to nie byłaby. W tak trudnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam dwukrotnie w drugiej dobie po stosunku i nie jestem wciąży. Efektów ubocznych może poza lekkim bólem brzucha ( byc może że z nerwów) tez nie miałam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Escapelle działa : zażyłam po 8 godzinach , okres w normalnym terminie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wzięłam escapelle po 24 godzinach, efekty uboczne to był ból lekki głowy i brzucha. Nic oprócz tego i w ciąży nie jestem na pewno więc musiała zadziałać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie bez objawowo po Escapelle i nie jestem w ciazy :) ostatnio dużo sie słyszy o bardzo złych opiniach o Ellaone (nieskuteczność i ciężkie działania uboczne). Zastanawiam sie dlaczego Escapelle która jest jak widać dużo skuteczniejsza i bezpieczniejsza jest ciagle na receptę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie też ok! Ja escap. Brałam już drugi raz i bez efektów ubocznych i niejestem w ciąży

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Abcdee
Escapelle zażyłam w drugiej dobie. Byłam w połowie cyklu. Z objawów pamiętam tylko ból brzucha i piersi. Nie było to szczególnie uciążliwe. No i okres opóźnił się o pare dni i był bardziej niż zwykle obfity. Oczywiście w ciąży nie jestem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Assika8
Kochałam się z moim chłopakiem 23.08 (koło 1 w nocy; 11 dzień cyklu - cykl trwa u mnie około 30 dni (mam nieregularnie). Po dojściu we mnie zauważyliśmy, że prezerwatywa została we mnie (szybko ją wyciągnęłam, ale to co miało się dostać, się dostało). Escapelle zażyłam po 40 h. Objawów po tabletce raczej żadnych. Tylko trochę bolały mnie jajniki i miałam skąpy, przezroczysty i bardzo gęsty śluz (zapewne dzień owulacji). W ciąży nie jestem - dwa testy negatywne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zuzialli1
Lek działa i jest ok. Tylko okres spóźniony o 5 dni i jest bardziej obfity.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Udało się! Esca zadziałała :)) czuje się dobrze polecam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ry/paj się dalej i bierz tabletki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Spadaj z tego forum! To forum dla kobiet a nie dla frustratów w obcisłych śmierdzących gaciach! Bede zażywać ile chce i co chce! Moja macica mój wybór!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie wszystko ok :)) esca działa i nawet dobrze to zniosłam :) miałam tylko bardziej obfity okres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj przypadek wydawal sie beznadziejny. Mam dwojke dzieci i jest tak ze bardzo latwo zachodze w ciaze. Z mezem praktycznie sie nie stralismy i udawalo sie od pierwszego razu. Dwa miesiace temu zapomnielismy sie i zdazylo sie zblizenie bez zabezpieczenia w okolicy owulacji. Escapelle zazylam po dobie od stosunku. Cale szczescie okres przyszedl o czasie... Duzo nerwow i nieprzespanych nocy ale sie udalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tabletke zazylam w 15 dniu cyklu. Wszystko w porzadku , zadzialala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja brałam po jakichś 24 h. dopiero, stosunek był w pierwszej fazie cyklu, zaraz po miesiączce, więc małe prawdopodobieństwo żebym zaszła w ciąże, ale wiecie jak to czasem jest, tak dla świętego spokoju :) Nie wiem czy to dzięki niej, ale w ciąży nie byłam, plamienia po niej nie miałam, jedynie co to z 28dniowego cyklu zrobił mi się wtedy 42dniowy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×