Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Gość ziutasss
Jak sie dobrze zarabia, to nie ma parcia na "wiecej". Parcie na "wiecej" jest zazwyczaj jak sie zarabia malo, a jest to z reguly zwiazane z gowniana praca i wtedy trzeba brac nadgodziny:) Rozumiesz juz czy jeszcze nie?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Ziutass, Ty chyba masz kompleks malego penisa, bo ciagle piszesz o tym penisie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
Łocholercia to nie bylo do ciebie tylko do pyttajacy dzentelman

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łocholercia
Prawda jest taka, że pytający twoje "sprzeczne wymagania" nie istnieją w realnym świecie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
ziutasss Ziutass, to parcie na wiecej zazwycaja jest ze strony kobiety! Jeszcze tego nie rozumiesz? Mysl chloipie, to naprawde nie boli, myslenie nie boli!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Jak sobie wyobrazasz podniesienie kwalifikacji bez kosztu jakim jest kasa i mniejsza ilosc czasu przeznaczona na rodzine? podnoszenie kwalifikacji nie trwa wiecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponiia
pytajacy, normalne kobiety nie robia w takich sytuacjach problemów, bo wiedza ze cos za cos! nie znam zadnej "zony", ktora sie za to zlosci na meza, posługujesz sie stereotypami. nie masz zadnego poparcia tez- wygloszonych przez jakiegos "specjalisty", albo sam dorabiasz sobie do tego ideologie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
myśleliśmy, że lubisz żarty o swoim mikropenisie.. Zart ciagle powtarzany sie nudzi Poza tym jak pokazuje ten temat, myslenie nie jest wasza najmocniejsza strona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Łocholercia
aaa, bo to "cholera" na początku w twojej wypowiedzi mnie tak.... ekhm :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
pytajacy nie, to ty napisales o tym na poczatku, a ja staram sie tobie uzmyslowic to, ze wiekszosc twoich problemow z kobietami wynika z tego, ze masz malego penisa ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzordz, madre kobiety naprawde istnieja dzieciaku, cierpliwosci a moze kiedys taka osobe spotkasz, oczywiscie ona nie zwroci na ciebie wiekszej uwagi o ile pozostaniesz takim kretynem jak teraz Skonczyles jakies studia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pytający - wybacz ziutasowi, on ma dziewczynę więc ciężko mu się odnieść do twoich kosmicznych teorii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
pomponiia Wlasnie widac jak nie robia problemow, nei robia, bo one w ogole nie widza ze jest jakism problem, nie widza sprzezcznosci w ogole, ten temat i Wy jestescie tego przykladem, no chyba ze Wy nie zaliczaicie sie do normalnych kobiet....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponiia
zs jak zawsze poprawiasz mi humor i dajesz wiare w facetów:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Ziutass, to parcie na wiecej zazwycaja jest ze strony kobiety! Jeszcze tego nie rozumiesz? Tak, jesli facet malo zarabia to nic dziwnego ze jest parcie na wiecej. Jesli zarabia wiecej to parcie sila rzeczy sie zmniejsza. Rozumiesz?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
ziutasss Wlasnie, ja raz napisalem i dalem sobie spokoj, a ty ciagle piszesz o tym penisie - masz jakis problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ściana sie zabetonowuje coraz bardziej ale co se pogadał z kobietami to se pogadał a ile im pokazał swojego genialnego toku myślenia, to pewnie szczęki zbierają, udany dzień będzie miał gościu, normalnie aż z rozpędu pójdzie do tego pośredniaka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Skonczylem studia, i to nie jedne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
No i pominął moje pytanie , brak argumentów konkretnych. Krotka zwiezle i tak jak mysalalam DUPA nie facet standardowo, moze wez sie za gejów moze oni beda mieli mniejsze wymagania nie wiem jak ci pomoc. Albo poporstu poszukaj sobie kogos kto pochodzi z podobnego srodowiska co ty moze wtedy sie dogadacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj przez 3 godziny wkurzałeś się, że nie mamy dystansu do siebie (??) bo nie śmieszy nas twój penis. Ciężko cię zadowolić, poważnie...ale o problemach z zadowalaniem to ty chyba wiesz najlepiej. Sorry, nie mogłam się powstrzymać :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomponiia
ale przykladem czego? stary wyciagnałes jakis frazes jako przyklad- obalilismy go w minute, ty dalej brniesz juz bez uzycia argumentów. twoje teoretyzowanie mialoby sens, gdybys wiedzial cokolwiek na ten temat, na temat zycia w zwiazku i tego jakie sa faktyczne te sprzeczne oczekiwania twojego guru- psychologa, bo z pewnoscią nie chodzi wam o to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Jakie pytanie, nie wiem czy zaywazylas ale mnie sie pyta kilka osob, jest dyskuisja ja na cala reszte, wiec sie nie dziw, ze czasem moze mi umknac jakies pytanie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Wlasnie, ja raz napisalem i dalem sobie spokoj, a ty ciagle piszesz o tym penisie - masz jakis problem Napisales raz i o jeden raz za duzo:) To po prostu daje podstawy, zeby w tym widziec zrodlo twoich problemow i kompleksow;) Wystarczy uwaznie czytac i wyciagac logiczne wnioski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeżuuu, moorland jesteś okrutna pogłębi mu sie mizogizm przez toi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Tak, jesli facet malo zarabia to nic dziwnego ze jest parcie na wiecej. Jesli zarabia wiecej to parcie sila rzeczy sie zmniejsza. Rozumiesz? A ty nadal nie myslisz. Znasz jakas kboiete, ktora by powiedzilaa ze jej maz zarabia za duzo? A znasz jakas taka ktora mowi ze zarabia za malo? Wnioski wyciagnij sam, ale najpierw zacznij myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to które napisała ci w punktach już dwa razy i które uparcie ignorujesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×