Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Gość znowbycszczupla
wedlug tego co piszesz to teraz jeszcze doszlo to ze zwiazek sie rozpada bo facet jest asertywny w zwiazku, ty sam masz tak nasrane w glowie a czepiasz sie kobiet sam nie wiesz czego chcesz i w tym tkwi problem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
wiec jak to jest rozpadaja sie zwiazki z powodu zbyt wygurowanych wymagan kobiet czy z powodu pms? bo juz sie pogubiałm i chyba ty tez Rozumiem ze wg Ciebie jedno wyklucza drugie ludzie, wy udajacie czy naprawde jesrescie tak ograniczeni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
moze wiecej empati dla kobiet wtedy wiecej do ciebie dojdzie i nie bedziesz pieprzył takich głupot

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, my robimy ci wodę z mózgu popijając herbatę i rysując kulfony w paintcie :) i

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
psycholodzy - Lew Starowicz, Izdebski, Komorowski, Wojdyllo, Santorski, Czapski, Wojciszke, Dolinski, Grzyb, Ohme

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Wiesz, w czasie PSM wole sie nie wczuwac w kobiete, dla jej dobra...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
nie, my robimy ci wodę z mózgu popijając herbatę i rysując kulfony w paintcie hehe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zarzuć cytatami ;) I myślę, że nie wiesz nawet co to jest PMS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty...a przy okazji, czy ja dobrze myślę, że znowu korzystasz z wywiadów na interii i onecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Wg was to moge nawet nie widziec co to jest dom czy matka Wasze wypowiedzi o mnie, jak pokazal historia, maja tyle wspolnego z prawda, co sprawiedliwosc ze sprawiedliwoscia spoleczna w czasie PRL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Wiesz, w czasie PSM wole sie nie wczuwac w kobiete, dla jej dobra... Nawet nie masz takiego problemu i zapewnie nie bedziesz mial;) Do kobiet trzeba miec po prostu podejscie, a wtedy bedziesz mial super zycie, wierz mi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland Ustalilsmy juz, ze myslenie nie jest wasza najmocniejsza strona, czego niejednokrotnie daliscie wyraz w tym temacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
kolego mniej zawzietosci, a wiecej empatii, to moze jakas cie w koncu zechce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Super zycie? To nie przypadek ze faceci zyja krocej niz kobiety....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Ziutass A czy ja pisalem ze zadna mnie nie chce? Gdzies to wyczytal? prosilem cie zebys sie nauvczyc czytac ze zrozumienim, dla wlasnego dobra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
pytajacy krotko, ale intensywnie:) poza tym samotnicy tez krotko zyja, umieraja z zawisci i ze zgryzoty :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i vice-versa, zabawne, prawda? Przy okazji, tak szukam i szukam i jakoś nie mogę znaleźć nic o sprzecznych wymaganiach od tych panów...hm....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
nie musiales tego pisac, zebym wiedzial, ze zadna kobieta cie nie chce i zapewne nie zechce;) takie jęczybuły jak ty, omijaja nawet najwieksze desperatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
pyttajacy dzentelman udowodnilismy ze jestem zakompleksioną ciota , bez własnej godnosci i honoru sfrustrowanym facetem ktory nie ma ani kasy, ani kobiety ani pomysłu na zycie. I nie genenralizujemy bo jest sporo fajnych facetów ktorzy wiedzą jak trkatować kobietę i nie maja najmniejszego porblemy aby sie z nami dogadac wrecz przeciwnie. Empat doswiadczyłes z naszej strony niejednorktonie, pisalismy ze ci wspolczujemy. Ale jak juz wspomniałam nie bede sie powtarzac brak ci asertywnosci i empakti wiec tego nie jestes w stanie zorumiec i ogarnąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
ziutasss Wiesz, wg Ciebie Sylwia to facet, nie jest powazna osoba, sam sie skresliles

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Przy okazji, tak szukam i szukam i jakoś nie mogę znaleźć nic o sprzecznych wymaganiach od tych panów...hm.... moze dlatego ze inteligencja to nie grzeszysz, szukac tez trzeba umiec, tak samo jak myslec a jak jakas osoba pisze cos zupelnie innego niz napisano, to raczej to dobrze o jej inteligencji swiadczyc nie moze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Nie napisalem, ze Sylwia to facet, czytaj ze zrozumieniem:) Napisalem, ze wg mnie ten tekst napisal facet, bo juz wiele takich czytalem, napisanych przez frustratow twojego pokroju:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
nie genenralizujemy bo jest sporo fajnych facetów ktorzy wiedzą jak trkatować kobietę i nie maja najmniejszego porblemy aby sie z nami dogadac wrecz przeciwnie. A czy ja napsialem ze nie ma takich facetow? Nauczc sie czytac ze zrozumieniem, ucza tego jeszcze w przedszkolui Ciezko jest z wami dyskutowac, skroo non stop zarzucia mi cos, czego n ie napisalem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
ustalilismy juz, ze ty do ludzi inteligentnych sie nie zaliczasz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Napisales, nie osmieszaj sie juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
ustalilismy juz, ze ty do ludzi inteligentnych sie nie zaliczasz A "ustlila" to osoba ktora uwaza ze Sylwia to facet...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to forum staje się forum sfrustrowanych ludzi :( i to wszystko przez takich facetów :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Napisales, nie osmieszaj sie juz Nie, nie napisalem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
fiku mikuu nie nazywaj go facetem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Napisales, podalem Ci link z podpisem ze autorem jest Sylwia, stwierdzilez ze autorem jest facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×