Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dsda

Nierealne, sprzeczne i wciaz rosnace wymagania kobiet wzgledem facetow

Polecane posty

Gość znowbycszczupla
przeciez nie od dzis taki pms mamy czizas .... mowisz ze wymagania kobiet sie zmienily ale przeciez pms jest od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland rozumiem ze zjesc ciastko i miec ciastko to miniumum konieczne do zycia, dobre.... hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz o pms, bo znowu piszesz brednie,,,,, ludzie czytajcie ze zrozumieniem, nie dodawajcie sobie czegos czego nie ma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ty, a właśnie to jest ciekawe, jedyny gość którego znam i który tak pieprzy też kiedyś przyznał się kolegom, że ma 11cm penisa. :D Dlatego nie należy być jedynym pijanym w towarzystwie które cię nie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
A ja znowu o tym czlonku, bo nadal sie upieram, ze to, obok braku pieniedzy, glowne zrodlo twoich kompleksowi i problemow z kobietami:) Malo tego, uwazam, ze maly penis i brak funduszy powoduja, ze NIENAWIDZISZ kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
wlasnie czytam i to doklanie wyobraz sobie ze umiem czytac miedzy wierszami nawet, to sie nazywa kobieca intuicja , no ale skad ty mozesz o tym wiedziec przeciez jestes " facetem"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Dlatego nie należy być jedynym pijanym w towarzystwie które cię nie lubi... hehe dobre, zapisalem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Ziutass, co sa warte twoje wypowiedz przed chwila pokazalem ktos kto Sylwie uwaza za faceta, nie moze byc traktowany powaznie, sam sie skresliles Poza tym gdzies wyczytal ze nienawidze kobiet? Znowu czytasz czegos czego nikt nie napisal,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
prosze nie nazywajcie go facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też uważam, że nie mogła tego napisać kobieta, a wręcz podejrzewam, że napisałeś to TY. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
pyttajacy dzentelman Facet ma byc asertywny? haha dobre sobie Jesli facet mailbym byc asertynwy zawsze to zaden zwiazek by nie przetrwal Asertwyn facet w czasie gdy kobieta ma PSM to oznacza jedno - ciagle klotnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland dobra dobra, wy jestescie madrzu i nie piszecie glupiotm a ja i tysiace psychologow sie myli, niech tka bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland Co by ja napisalem, o ktory tekst Ci chodzi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
a co mnie obchodzi jakas Sylwia obchodzi? Nie znam jej. Tekst przypomina wywody jakiegos frustrata (np ciebie). Poza tym to zdanie jednej kobiety i zapewne zartobliwe, a ty to przywolujesz jako tekst naukowy;) to juz lepiej skup sie na tym Starowiczu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to doczekam się tych nazwisk? Nie muszą być tysiące, wystarczy 10.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
jakie tysiace psychologow?;) prosilem cie, zebys wymienil przynajmniej 10, nie zrobiles tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
ziutasss Jakie tekst naukwoy? Gdzie ja pisalem ze to jest tekst naukowy? Kurt..... ludzie, nie oslbaiajc mnei. Ja cos napisze a wy do tego dodacie tysiac e rozne rzeczy... wy normalni jestescie czy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
ziutasss Chyba nie sadzis ze bede wymienial nazwiska psychologo osobie ktora uwzza Sylwie za faceta.... troche powagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
pyttajacy dzentelman znowbycszczupla Przeczytaj jeszcze raz moja wypowiedz o pms, bo znowu piszesz brednie,,,,, ludzie czytajcie ze zrozumieniem, nie dodawajcie sobie czegos czego nie ma czytam i co widzę ?o to co widze pyttajacy dzentelman Facet ma byc asertywny? haha dobre sobie Jesli facet mailbym byc asertynwy zawsze to zaden zwiazek by nie przetrwal Asertwyn facet w czasie gdy kobieta ma PSM to oznacza jedno - ciagle klotnie i co źle widzę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
Moorland, ja nie moge sie odgonic od pisania odpowiedzi na wasze ciagle brednie zero empatii...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
znowbycszczupla Ale co zle widzisz, nie wiem o co ci teraz chodzi, naskoczyclziscie wszyscy na mnie, i sie dziwicie ze nie wiem o co wam wszystkich chodzi dokladnie zero empatii w was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze empatii byś chciał? ja sobie wole nie wyobrażać jak to jest być tobą..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyttajacy dzentelman
postaw sie na moim miejscu w trj dyskiusji i sprobuj wylapac ironie, gdy ciagle piszecie bredni, piszecie ze cos napisalem podcxas gdy nic takiego nei napisalem a, chyba nie znasz do konca pojecia empatia, polecam slownik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Wymien 10 psychologow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znowbycszczupla
Jest cos takiego jak kultura osobista czlowiek ktory jest kulturalny w tym asertywny,wie jak sie zachowac kiedy kobieta ma pms wiec jak to jest rozpadaja sie zwiazki z powodu zbyt wygurowanych wymagan kobiet czy z powodu pms? bo juz sie pogubiałm i chyba ty tez pyttajacy dzentelman Facet ma byc asertywny? haha dobre sobie Jesli facet mailbym byc asertynwy zawsze to zaden zwiazek by nie przetrwal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no nie miałabym problemu, przecież rozumiem ironie którą inni kierują do ciebie. I jak będzie z tymi 10 psychologami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Empatia - umiejętność wczucia się w cudzą sytuację, wyobrażenia sobie tego jak się ta osoba czuje i co myśli. Nawet NIE chcę wiedzieć co siedzi w twojej głowie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ziutasss
Autorze widzisz co brak kobiety moze zrobic z czlowieka, dla mnie jestes pol-wariatem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×