Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Gość ytytytyt
MASZ JAKIŚ PROBLEM ZE SOBĄ, WZROST CIĄŻY CI NA PSYCHICE I JEST DLA CIEBIE ŚWIETNĄ WYMÓWKĄ DO TEGO, ŻE JESTEŚ SAM to są jej słowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
tępak - przyjmuję do wiadomości, że nie mam baby bo mam zrytą psychikę i chujowy ch-er. ale skądś się one wzięły. jakby psycha i cher były perfect to też bytm baby nie mial bo nie mam fizycznosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytyt widzisz oceniasz mnie przez jakichś stereotyp. Ja nie stawiam w pierwszej kolejności na wygląd, chciałam dać szansę niskiemu facetowi ale mnie oszukał. Widzisz, ludzie są różni. Osobiście uważam, że jeśli nie ma się wyglądu to trzeba nadrabiać osobowością, zresztą to też tyczy się ludzi z urodą bo uroda przemija, powszednieje a ciekawym i pełnym pasji można być zawsze. Mimo wszystko, a głównie tego, że życzysz mi jak najgorzej, to ja życzę Ci wszystkiego dobrego, przede wszystkim zaś spokoju wewnętrznego i więcej wiary...wiary w ludzi, w życie, w lepsze jutro, bo jak już wspomniałam - cuda się zdarzają. To tyle co mam Ci do powiedzenia, więcej tłumaczyć się nie będę, możesz sobie wypisywać na mnie do woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh - po raz kolejny pytam, no i co? Ja w myśl tej tabeli jestem za wąska w ramionach i talii do swojej wagi, za to mam za grube uda. Mam za duży biust i za małe biodra. No i? Mam się zabić? Bo nie jestem taka, jak w tej tabelce napisali? Bardziej mi zależy, żeby być inteligentną, oczytaną, wykształconą osobą, niż tabelkowym ideałem. I nie szukam faceta z tabelką i centymetrem. Wisi mi to, ile facet ma w biodrach, czy w kostkach. Liczy się dla mnie to, żeby mnie pokochał, żebym mi się podobał i żebyśmy mieli o czym rozmawiać. Żeby był dla mnie dobry. A nie to, czy wg tabeli jego barki są dostatecznie szerokie czy też nie. Dorośnij chłopaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy -dla takich jak ja cuda się nie zdarzają. nie oceniam Cię przez stereotyp, tylko przez to co piszesz. nadrobic osobowością wszystkiego się nie da. o tym daniu szansy - ręce opadają. paskudy odrzucane przez wszystkich nie chcą niskich, a taka jak Ty by chciała. i ciężko jest byc pełnym pasji kiedy nie możesz normalnie życ. mało - kiedy wiesz, że nigdy nie będziesz mógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh Rhovanionn ma rację co do ciebie. Odpowiedz mi na pytanie: Co cie kurwa obchodzi co napisał jakis idiota w tabelce? Gdybyś zmienił nastawienie psychiczne, to twoje problemy byłyby drugorzędne. Ale jak to uczynić? SAm chciałbym mieć inne nastawienie do życia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pisałaś wcześniej że facet musi cię podniecać. A jak ja mam być pociągający dla kobiety skoro mam więcej cech kobiecych niż meskich. Mam wąskie barki jak kobietai to nie wyglada pociagajaca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytyt ten niski facet był bardzo zabawny, wręcz uroczy i mieliśmy dużo wspólnych tematów, jakbys uważniej czytał co o nim napisałam to byś wiedział, że mnie zauroczył. Chyba widzisz i słyszysz to co chcesz. cześć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh - ma podniecać MNIE, a nie kogoś, kto robił tę tabelkę. Facet, w którym się kochałam przez 3 ostatnie lata, ma wcięcie w talii, niedowagę i płaskodupie. Na dodatek ma krzywe nogi. I co? Dla mnie był najbardziej podniecającym, najseksowniejszym facetem na świecie. A facet, który ma 193, szerokie bary, jest umięśniony i przystojny mnie nie podniecał. Nie ma reguły. Naucz się tego wreszcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - na kafe to co druga jakiś niski zauroczył. a kończą i tak w ramionach wysokich. mieszkam w wojewódzkim mieście i nigdy nie widziałem niskiego sparowanego. przypadek? jak tam w przypadki nie wierzę. a zabawny, uroczy z tysiącem wspólnych tematów to może byc kolega, partner musi tez się fizycznie podobac, choc trochę. więc niski odpada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie decyduj o moich upodobaniach, podobał mi się, ale nie powiem dlaczego bo Ty wszystko wiesz najlepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy albo masz wielkiego pecha albo smierdzisz albo masz okropny charakter albo jestes masterem fotoszopa bo innego wytlumaczenia dla twojeje samotnosci nie widze no moze jeszcze wygorowane oczekiwania czyli czekasz na ksiecia z bajki tylko zeby za 5lat ksiaze nie okazal sie misiowatym lysym kurduplem z 2000 na reke

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
bauntyy - więc jak wyjaśnisz fenomen braku niskich z kobitkami na ulicach? jak to, że 100% kobiet pytanych jaki powinien byc facet zaraz na początku podaje "wysoki" a większosc zapytana z jaką osobą by się nie spotykało odpowiada "z niską". wszedzie masz - facet zaczyna się od 18X. Jak dziewczyna która może miec każdego, czy prawie każdego bierze kurduple, któremu kazdy na głowę pluję. błagam Cię, może nie jestem tytanem intelektu, ale takich kitów to nie łykam. zmyslac też trzeba umiec, jak raz przesadzisz to Ci potem nikt nie uwierzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bauntyy - daj spokój, nie warto. Jest do tego stopnia sfrustrowany, że nic do niego nie dociera.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yyughiuh Czytam was i wiem już jak wkurwiający musze być ciągle narzekając. Jednakże mam trochę lepsze argumenty ytytytytyt, albo yughiyggh. Oni już przesadzają, nie wróże im ciekawej przyszlości z takim myśleniem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
tępak - a z innym myśleniem wróżysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wariatka 2904
Nie martw sie. Ja tez juz zawsze bede samotna bo idealem jest dla mnie moj maz ktory zostawil mnie z malym dzieckiem i poszedl w dluga z zona mojego kuzyna, w dodatku pijak... Ale co tam, drugiego takiego tak "wspanialego" mezczyzny nie ma... A ja glupia nadal go kocham i po cichu wierze w to ze sie ogarnie i wroci,... Zal mi samej siebie :-( ale coz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
Wariatka 2904 - oj tam, daj spokój, co z tego, że Cię zostawił, co z tego że pijak, w końcu jest wysoki, możesz się przy nim poczuc jak malutka kobietka i szpilki najwyższe ubrac. a jakie to słodkie jak stajesz na palcach, żeby go pocałowac, och i ach:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ytytytyt
baunty ty wredna i podla suko wypierdalaj stad w podskokach bo juz mnie na nerwy dzialasz. matka polka sie znalazla a w rzeczywistosci korwa jak wszystkie inne. napewno szmato smierdzisz i odpychasz tym facetow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ytytyt wiesz co przesadziłeś teraz. Masz naprawdę jakiś problem, co takiego Ci zrobiłam, że mnie tak obrażasz? Żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malinkowa noc
Polecam znakomite ebooki ksiażki poradniki itp :) Jak osiagnąć pełnię szczęścia i zacząć cieszyć się życiem w pełni http://pewnosc-siebie.zlotemysli.pl/mojadrogadoszczescia,1/ -- Dowiedz się jak zarabiac wieksze pieniadze nie sama ciezka praca ale za pomoca nieszablonowego myslenia http://zarabianie-pieniedzy-czy-praca.zlotemysli.pl/mojadrogadoszczescia,1/ -- Odnies sukces i miej wplyw na innych oraz osiagaj wyznaczone cele http://szpiedzy-umyslow.zlotemysli.pl/mojadrogadoszczescia,1/ -- Dowiedz sie jakie istnieja 2 drogi do szcześcia i dlaczego ludzie czesto nimi nie podazaja, ale takze co zobic aby je odnależć http://szczescie.zlotemysli.pl/mojadrogadoszczescia,1/ -- Jak zrozumieć meżczyznę i stworzyć związek by być szczęsliwym i kochanym http://mezczyzna.zlotemysli.pl/mojadrogadoszczescia,1/ -- Serdecznie zapraszam Cie do partnerskiego Zlotego programu partnerskiego http://pp.zlotemysli.pl/mojadrogadoszczescia,1/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×