Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Nie ma co zakłądać z góry :D Moje przypuszczenia wywodzą się z autopsji. I dlatego sądzę, że w końcu powinno się to odmienic. Sądze , że swiat nie działa na takiej zasadzie. W stresie organizm nie trawi pokarmów, tylko przepuszcza je przez siebie. Może tu leży problem? Stres to z pewnością mój największy problem. Miał spory wpływ na moje zdrowie niestety... Tak ogólnie to sram trzy dwa razy dziennie :D Ja to bym mogła codziennie pizzę wcinać i nie tyć No bo jesteś kobietą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Grałam kiedyś w gry on-line, ale zabierało mi to za dużo czasu i jakoś znudziło mi sie potem MI też w sumie sie znudziło, ale czasem tam pogram w cos. Ee, ja raczej nie lubię sportu, nienawidzę biegać jak jakaś małpa za piłką po boisku :D Wybaczam ci to bo jesteś kobietą:D. Zdecydowana większosc nie rozumie idei sportu. Chociaz sa też kobiety ,które lubią sport, ale to bardzo rzadkie. Przynajmniej podczas sportu można się wyżyć trochę :D Ja bym chciała sobie pograć na konsoli, ale niestety jej nie mam Denerwujące jest to ,że jesteś taka zajebista :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Jak to się stało że nie zakceptowałaś siebie, a teraz akceptujesz? Zdradź mi tą tajemnicę mistrzu Bo ja mam z tym problem." Uznałam, ze już nic w sobie nie zmienię (to co się dało zmienić usiłowałam jakoś poprawić na lepsze) i zaakceptowałam swoje wady. W sumie to ich nie zaakceptowałam, tylko przestałam o nich biadolić, żeby nikt nie wiedział, ze je mam :D i po jakimś czasie stały mi się już obojętne "JAką? tylko nie gadaj, że będziesz spokojnie leżała w trumnie " Kiedyś na pewno będę :D Ale tak serio to sobie wyobrażam, ze jak mi się poszczęści to będę studentką i większość energii będę poświęcać na samorealizację na studiach. Jakieś inne rozrywki też pewnie będę miała, ale chciałabym się na poważnie rozwinąć. Pewnie będzie to wyglądało podobnie jak teraz. "Nadal podświadomie pewnie lecisz na metali... " Nie sądzę, bo szczerze to nie zamykam się wyłącznie w muzycznych ramach metalu. Lubię sobie czasem posłuchać czegoś innego. "Moze ci pójdzie w cycki " Przydałoby się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Sądze , że swiat nie działa na takiej zasadzie." A ja sądzę, że tak jednak jest. To moje jedyne pocieszenie w czasie dołów, ze jak jest źle to w końcu przyjdzie lepszy okres "Stres to z pewnością mój największy problem. Miał spory wpływ na moje zdrowie niestety... Tak ogólnie to sram trzy dwa razy dziennie " Tego mogłeś sobie oszczędzić, ale przynajmniej wiesz gdzie leży problem "No bo jesteś kobietą..." Ale nie mam takiej mozliwości i muszę żyć na jogurtach i jakichś nędznych plackach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze zalezy co uważasz za tą normę społeczną. Wszystkie rzeczy które sa nam wpajane od dzieciństwa jako "normalne". NIektórzy przyjmują wszystko i się nawet nie zastanawiają czy to ma sens... Może i jestem, ale jakoś nie widać tego po moim zachowaniu, które jest nielogiczne i często głupie (chociaż to dostrzegam, ale po zbyt długim czasie) Wiesz należy rozróżniać inteligencje, od mądrości i bycia odpowiedzialnym i rozważnym. Mi np. raz na jakiś czas ktoś powie, że jestem inteligentny, nie powiem, pasuje mi to :D, ale moim zdaniem jestem bardziej elokwentny niż inteligentny, moze być też tak w twoim przypadku. a tak na prawdę to nienawidzę hipokrytów, a sama czasem zachowuję się jak oni. Co za tym idzie nienawidzę sama siebie. Jestem bardzo paradoksalnym człowiekiem Oj chuj, normalnie kocham cię za te słowa! Identyczne słowa nieraz sie wypowiadałem, albo w myślach albo w rozmowach. Jesteś chyba żenska i ładniejszą wersją mnie. Wiesz co? Idź do piekła, skoro wróżysz mi taką parszywą przyszłość. dzięki dawno nie słyszałem tak miłej rzeczy :D. W piekle nie musi być tak źle :P. Życie na ziemi to piekło dopiero dla co poniektórych. Jeśli ja zajdę w nieplanowaną ciążę to świat się skończy Nie skończy sie. Skończy się dla ciebie :D. No to wielkich wymagań w tym zakresie nie masz Wbrew pozorom to duze wymaganie,. bo moje żarty często są nie na miejscu. Ale potrafie raczej rozśmieszac ludzi... Chociaż ja lubię być chamem i na złość nie śmiać się z czyjegoś żartu i obserwować tą konsternacje kiedy mi tłumaczy co w tym miało być śmiesznego I to jest właśnie specyficzne poczucie humoru:D:D:D nie zmieniaj się! Na pewno ktoś to doceni. JA ogólnie często jestem nazywany chamem, wtedy odpowiadam, że nie jestem chamski tylko szczery :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Wybaczam ci to bo jesteś kobietą ." O dzięki Ci wielki Panie za wybaczenie :D " Zdecydowana większosc nie rozumie idei sportu. Chociaz sa też kobiety ,które lubią sport, ale to bardzo rzadkie. Przynajmniej podczas sportu można się wyżyć trochę " Skoro Ty odnajdujesz w tym jakieś plusy to dobrze ;) "Denerwujące jest to ,że jesteś taka zaj**ista " Takie życie 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Wiesz należy rozróżniać inteligencje, od mądrości i bycia odpowiedzialnym i rozważnym. Mi np. raz na jakiś czas ktoś powie, że jestem inteligentny, nie powiem, pasuje mi to , ale moim zdaniem jestem bardziej elokwentny niż inteligentny, moze być też tak w twoim przypadku." Jednak inteligentny człowiek bardziej uważa na swoje czyny i raczej nie pakuje się w jakieś bagno wielokrotnie, więc może jednak brak mi tej inteligencji "Oj ch*j, normalnie kocham cię za te słowa! Identyczne słowa nieraz sie wypowiadałem, albo w myślach albo w rozmowach." Haha, no nie gadaj. Ale mi jest normalnie wstyd za to. Współczuje ludziom, którzy ze mną przebywają :D No i ja się jednak nie przyznaję do swojej hipokryzji, bo co za tym idzie musiałabym się przyznać do innych rzeczy, żeby to udowodnić, a nie mam zamiaru :D "Jesteś chyba żenska i ładniejszą wersją mnie." Jeśli to miał być komplement to dziękuję :D "W piekle nie musi być tak źle . Życie na ziemi to piekło dopiero dla co poniektórych." To niestety prawda :( a piekło to tylko bajka dla małych dzieci, żeby były grzeczne "Nie skończy sie. Skończy się dla ciebie ." Spadaj, wcale tak nie będzie 😠 "Wbrew pozorom to duze wymaganie,. bo moje żarty często są nie na miejscu. Ale potrafie raczej rozśmieszac ludzi..." Skoro raczej ich rozśmieszasz to nie jest tak źle ;) "I to jest właśnie specyficzne poczucie humoru nie zmieniaj się! Na pewno ktoś to doceni. JA ogólnie często jestem nazywany chamem, wtedy odpowiadam, że nie jestem chamski tylko szczery ." Nie mam zamiaru się zmieniać, o nie :D No i bardzo dobrze im odpowiadasz, bo pewnie sobie na to zasłużyli :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uznałam, ze już nic w sobie nie zmienię (to co się dało zmienić usiłowałam jakoś poprawić na lepsze) i zaakceptowałam swoje wady. W sumie to ich nie zaakceptowałam, tylko przestałam o nich biadolić, żeby nikt nie wiedział, ze je mam i po jakimś czasie stały mi się już obojętne JA to mogę w sumie poprawić swoje niektóre wady, ale kosztowało by mnie to tyle wysiłku, że nie weim czy to możliwe, moze kedyś sie wezme za siebie, na razie nie ma siły. Chociaz dzis zrobiłem łącznie 120 pompek i przysiadów, szczerz to cały chuj, ale dobre na początek robienia czegokolwiek właściwego. Kiedyś na pewno będę Ale tak serio to sobie wyobrażam, ze jak mi się poszczęści to będę studentką i większość energii będę poświęcać na samorealizację na studiach. Jakieś inne rozrywki też pewnie będę miała, ale chciałabym się na poważnie rozwinąć. Pewnie będzie to wyglądało podobnie jak teraz. Good idea my friend! (nieźle nawijam po angielsku nie? :D) Pójdzies zna studia to zobaczysz co to będzie się działo! Naprawdę szczerze i cholernie ci zazdroszcze, ja nie miałem moźliwosci pójścia na studia w sumie...mam 21 lat, wszyscy mówią że jeszcze tyle życia przede mną...jakoś tego nie czuje.... :( Nie sądzę, bo szczerze to nie zamykam się wyłącznie w muzycznych ramach metalu. Lubię sobie czasem posłuchać czegoś innego. To tak jak ja. Chociaż nie do końca. Szczerze nienawidzę popu. Lubię rap, ale rzadko kto mi podpasuje. Jednak Słon to jest mistrz:http://www.youtube.com/watch?v=v3cpguutW8U NIe wiem jak dla ciebie ale dla mnie to poezja która odzwierciedla moje życie. Przydałoby się :D Oj tam każde cycki są fajne :D. Jak się tyje to i w cycki idze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja sądzę, że tak jednak jest. To moje jedyne pocieszenie w czasie dołów, ze jak jest źle to w końcu przyjdzie lepszy okres Fajnie masz tak myśleć :D. Tego mogłeś sobie oszczędzić, ale przynajmniej wiesz gdzie leży problem Teraz rozumiesz co miałem na myśli mówiąc , ze jestem szczery bezpośredni? :D Poza tym jestem anonimowy w sumie Ale nie mam takiej mozliwości i muszę żyć na jogurtach i jakichś nędznych plackach Powiem ci że gdyby nie jedzenie słodyczy, to już w ogóle bym się załamał, jak sie wyprowadzę, to bede musiał oszczedzac, teraz przepierdzialam wypłate w dwa trzy trygodnie :(. NAprawde musze sie wyprowdzić by wyjsc z tej matni. I zrobie to ale nie teraz ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"JA to mogę w sumie poprawić swoje niektóre wady, ale kosztowało by mnie to tyle wysiłku, że nie weim czy to możliwe, moze kedyś sie wezme za siebie, na razie nie ma siły. Chociaz dzis zrobiłem łącznie 120 pompek i przysiadów, szczerz to cały ch*j, ale dobre na początek robienia czegokolwiek właściwego." No i bardzo dobrze :D Początki zawsze są trudne, ale każdy kto chciał do czegoś dojść kiedyś zaczynał :) "Good idea my friend! (nieźle nawijam po angielsku nie? )" No jasne :D "Pójdzies zna studia to zobaczysz co to będzie się działo! Naprawdę szczerze i cholernie ci zazdroszcze" Sama nie wiem co będzie się działo :D Pierwszy rok rycie, żeby mnie nie wywalili :D "ja nie miałem moźliwosci pójścia na studia w sumie...mam 21 lat, wszyscy mówią że jeszcze tyle życia przede mną...jakoś tego nie czuje...." Dziwne, ze nie czujesz, ale może w końcu nastąpi Twoje odrodzenie :) "To tak jak ja. Chociaż nie do końca. Szczerze nienawidzę popu. Lubię rap, ale rzadko kto mi podpasuje." Mi tam pop jakoś specjalnie nie zwadza, chociaż jeszcze zależy jaki. "Jednak Słon to jest mistrz:http://www.youtube.com/watch?v=v3cpguutW8U NIe wiem jak dla ciebie ale dla mnie to poezja która odzwierciedla moje życie." Ja jakoś nie czuję rapu :( Słuchałam zawsze smutnych metalów, bo to odzwierciedlało mnie. Z resztą teraz też tak często bywa "Oj tam każde cycki są fajne . Jak się tyje to i w cycki idze" Najlepiej byłoby gdybym w ogóle nie przytyła, z resztą w cycki idzie chyba na końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Fajnie masz tak myśleć ." Może Ty też zacznij "Teraz rozumiesz co miałem na myśli mówiąc , ze jestem szczery bezpośredni? Poza tym jestem anonimowy w sumie" To nie było szczere i bezpośrednie, tylko nie na miejscu :D "Powiem ci że gdyby nie jedzenie słodyczy, to już w ogóle bym się załamał, jak sie wyprowadzę, to bede musiał oszczedzac, teraz przepierdzialam wypłate w dwa trzy trygodnie . NAprawde musze sie wyprowdzić by wyjsc z tej matni. I zrobie to ale nie teraz ...." Przynajmniej wiesz, ze jednak zrobisz Z resztą u mnie jedzenie słodyczy tez było sensem istnienia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak inteligentny człowiek bardziej uważa na swoje czyny i raczej nie pakuje się w jakieś bagno wielokrotnie, więc może jednak brak mi tej inteligencji Są rózne rodzaje inteligencji, jesteśmy inteligentni i chu...Mówiac to w sposób wulgarny. Moze brak ci bardziej jakiegos instynktu? Haha, no nie gadaj. Ale mi jest normalnie wstyd za to. Współczuje ludziom, którzy ze mną przebywają No i ja się jednak nie przyznaję do swojej hipokryzji, bo co za tym idzie musiałabym się przyznać do innych rzeczy, żeby to udowodnić, a nie mam zamiaru Chodzi mi o to ,ze te słowa to jakbym ja wypowiedział. A że jestem hipokrytą? I tak mniejszym niz większosć zakłamanego społeczeństwa Jeśli to miał być komplement to dziękuję Bynajmniej nie nazwał bym tego komplementem, ale skoro tak to odebrałas to niech będzie:D . To niestety prawda a piekło to tylko bajka dla małych dzieci, żeby były grzeczne Piekło jest na ziemi, a nagrodą jest śmierć :D Spadaj, wcale tak nie będzie Prędzej to niz to ze pozostaniesz samotna. Nie mam zamiaru się zmieniać, o nie No i bardzo dobrze im odpowiadasz, bo pewnie sobie na to zasłużyli heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"No cóz z tymi małpkami to nie było śmieszne! " Ale ja to tak odbieram :D "Moze brak ci bardziej jakiegos instynktu?" Możliwe, ale ja raczej nazwałabym to bezmyślnością i pochopnością w działaniu "Chodzi mi o to ,ze te słowa to jakbym ja wypowiedział. A że jestem hipokrytą? I tak mniejszym niz większosć zakłamanego społeczeństwa" Jeśli tak na to patrzeć to pewnie też moja hipokryzja nie dorówna reszcie, co jednak nie zmienia faktu, że jednak hipokrytką jestem ;) "Piekło jest na ziemi, a nagrodą jest śmierć " Bez przesady, aż tak źle to nie jest "Prędzej to niz to ze pozostaniesz samotna." Wątpię ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne :D Wiem to moja przyszłość :D Sama nie wiem co będzie się działo Pierwszy rok rycie, żeby mnie nie wywalili Z tego wiem, to mieszkanie w akademiku to szaleństwo. Aha i już widzę te twoje rycie yhy.....:D Dziwne, ze nie czujesz, ale może w końcu nastąpi Twoje odrodzenie Kiedyś to czułem, teraz jestem chyba chory psychicznie trochę...ale nie ja jedyny w tym kraju. Mi tam pop jakoś specjalnie nie zwadza, chociaż jeszcze zależy jaki. Dla mnie jest zbyt optymistyczny i badziewny. NIenawudze pierdolenia o miłości, szczęśliwa miłośc nie istnieje. "Love forever", bardziej do mnie przemawia he he. Najlepiej byłoby gdybym w ogóle nie przytyła, z resztą w cycki idzie chyba na końcu hahahahaah ja zajdziesz w ciąze to dopiero przytyjesz! :D :D ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ważyłam 20 kilo więcej miałam epickie, a nie całkiem nie złe. Zaraz...dalej takie mam. No, ale 18 cm mniejsze niż wtedy :( Cóż, ja wiem co czuje rolling bo też przez większość życia jestem na diecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może Ty też zacznij Sama chyba nie wierzysz w to co piszesz. To nie było szczere i bezpośrednie, tylko nie na miejscu O tym własnie mówię. Przynajmniej wiesz, ze jednak zrobisz NO bo nie mam innego wyboru! Z resztą u mnie jedzenie słodyczy tez było sensem istnienia Kolejne podobieństwo:D. Uwielbiam białą czekoladę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ja to tak odbieram :D Spadaj kasztanie :D hehe Możliwe, ale ja raczej nazwałabym to bezmyślnością i pochopnością w działaniu Albo nieodpowiedzialnościa. W moim przypadku skrajną, mam to po ojcu. On w tej chwili przebywa za granica, bo w kraju jest poszukiwany, bo ma dług wobec rządu i różnych ludzi:D. Jeśli tak na to patrzeć to pewnie też moja hipokryzja nie dorówna reszcie, co jednak nie zmienia faktu, że jednak hipokrytką jestem każdy jest hipokrytą, ale lubi zabłysnąc w towarzystwie używają tego jakże górnolotnego słowa :D. Bez przesady, aż tak źle to nie jest Może dla ciebie... "Prędzej to niz to ze pozostaniesz samotna." Wątpię Nieźle kokietujesz :D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Z tego wiem, to mieszkanie w akademiku to szaleństwo. Aha i już widzę te twoje rycie yhy..... " Akademik akademikiem, ale jak dostanę się z jakiegoś końca listy to będę musiała poryć trochę, żeby zdać rok :D "Kiedyś to czułem, teraz jestem chyba chory psychicznie trochę...ale nie ja jedyny w tym kraju." Nie ma ludzi zdrowych psychicznie, są tylko niezdiagnozowani :D "Dla mnie jest zbyt optymistyczny i badziewny. NIenawudze pie**olenia o miłości, szczęśliwa miłośc nie istnieje. "Love forever", bardziej do mnie przemawia he he." Jakoś specjalnie nie zagłębiałam się w pop, zwyczajnie nie zwadza mi jako gatunek muzyczny. Może sobie istnieć, ale za to disco polo nie zniosę 😠 "hahahahaah ja zajdziesz w ciąze to dopiero przytyjesz! ;D" Hahahhahahaha no :D wiesz... jednak nie Rhv - dopiero teraz zaczęłam poważniejszą dietę, wcześniej robiłam sobie tylko czasem jakieś wyrzeczenia (nie jeść od którejś tam godziny, przestać zajadać się słodyczami itp), zeby nie przytyć za bardzo, bo waga mi się dosyć mocno wahała, ale tym razem może jednak ustabilizuje ją w końcu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rhovannion Rhovanionn ty samolubie! Twoje epickie cycki sie marnuja podczas twojej samotności! A jeżeli chodzi o diety to wam zazdroszcze:D Chcaiłbym przytyc i to bardzo.Przpierdzielam prawie cała wypłate na żarcie a i tak jestem chudy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Akademik akademikiem, ale jak dostanę się z jakiegoś końca listy to będę musiała poryć trochę, żeby zdać rok Rycie ryciem, ale ciągłe imprezy to druga sprawa. Nie ma ludzi zdrowych psychicznie, są tylko niezdiagnozowani Tez lubie te powiedzonko. Tylko w formie są ludzie pozamykani w zakładach i ci nie przebadani :D disco polo nie zniosę JA teraz też ale kiedyś podczas libacji alkoholwych, słuchałem :D Hahahhahahaha no wiesz... jednak nie Chociaż nie ,żona mojego kolegi, po ciaży jest tylko troche grubsza niż przed, ale nie wiadomo jakie ty masz skłonności.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Sama chyba nie wierzysz w to co piszesz" Jeszcze nie znasz mojej naiwnej natury :) "NO bo nie mam innego wyboru!" Zawsze jest wybór, ale zazwyczaj jest to wybór pomiędzy złym i jeszcze gorszym. ;) "Kolejne podobieństwo . Uwielbiam białą czekoladę " Co Ty mi gadasz o czekoladzie jak ja teraz otręby muszę jeść :( Ale jeśli już powiedziałeś to ja kocham mleczną z orzechami :) "Albo nieodpowiedzialnościa. W moim przypadku skrajną, mam to po ojcu. On w tej chwili przebywa za granica, bo w kraju jest poszukiwany, bo ma dług wobec rządu i różnych ludzi ." Heh, no ciekawie się zasłużył. Ja na szczęście nie jestem nieodpowiedzialna "Może dla ciebie..." Jeszcze wiele może się zmienic. Nie warto widzieć świata tylko w szarych barwach. We wszystkim da znaleźć się pozytywy (no może prawie wszyskim). Tylko, że jak ktoś jest zdołowany to nawet te pozytywy nic nie dają. "Nieźle kokietujesz ..." Noo, akurat :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Hej bauntyy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I.T. Nie, nie marnują się. Od czasu do czasu są sfotografowane, i wiszą sobie na jakiejś wystawie. A poza tym, cały świat ma je okazję podziwiać na imprezach. Nie budzą specjalnego zainteresowania, ale ja tam je lubię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Rycie ryciem, ale ciągłe imprezy to druga sprawa." To mnie w sumie cieszy, chociaż w LO podobno też są ciągłe imprezy, a ja jakoś na nich nie bywam :D "Tez lubie te powiedzonko. Tylko w formie są ludzie pozamykani w zakładach i ci nie przebadani " No, tak też można :D Swoją drogą zawsze się interesowałam tym jak może wyglądać życie w psychiatryku "JA teraz też ale kiedyś podczas libacji alkoholwych, słuchałem " Ja po alkoholu mogę słuchać wszystkiego :D "Chociaż nie ,żona mojego kolegi, po ciaży jest tylko troche grubsza niż przed, ale nie wiadomo jakie ty masz skłonności. " Pierw trzeba byc w ciąży, no i wypadałoby mieć z kim w tą ciążę zajść ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Rhovannion sądzę, że jednak wzbudzają zainteresowanie, tylko o tym nie wiesz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×