Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość skazana na samotność

Pozostanę samotna - wiem to

Polecane posty

Gość rolling in the deep
"Hehe fajnie że Ci sie podoba, bo moje pocieszanie jest dosyc specyficzne." Było fajne w sumie :) "Ja jestem tego pewien wręcz. Twój zaj**isty charakter + to że jesteś ładna(wierzę ci na słowo) to iscie wybuchowa mieszanka, ale znajdzie się ktoś kto to ogarnie." Cały świat jakoś tego dostrzec nie potrafi "Załamania nerwowe, to częsc twojego życia czy bedziesz sama czy nie." Ale fajnie byłoby uchronić się chociaż przed tym jednym załamaniem "Bredzisz cos mi się zdaje. Kobiety maja łatwiej...chyba że bedziesz jak Rhovanionn, która myśli, że ma małe wymagania i jest gruba i ona mówi, ze ja mam zakłamany obraz rzeczywistosci." "Charakter powinie ci sie zmienić około 21 wiosny, ale nie wiadom czy na lepsze czy gorsze." Ta teoria się nie zgadza, bo zmieniłam się na lepsze około 16-17 roku życia "Zdenerwował mnie ten wpis . Ale wiem że miał być motywacyjny. Załóżmy że mnie trochę zmotywował. Przede mną naprawdę cięzkie chwile i ja o tym wiem. Mam nadzieje, że je przetrwam." Cieszę się, że Cię wkurzyłam :) I też mam nadzieję, że przetrwasz "Nawet nie wiesz, jak ci tego zazdroszczę. Chociaż to moze całkiem inna sytuacja jak moja. Ty pewnie miłas całkiem nieuzasadnione kompleksy, a jesteś jak bóstwo . A ja...szkoda gadac " Jestem zwykłą dziewczyną, a nie bóstwem. Od Ciebie bije negatywnymi emocjami. Już tyle razy napisałeś, że jesteś brzydki, że szkoda gadać :( Zaraz napiszesz, że właśnie tak jest, no ale co Ci się tak nie podoba w sobie? Ja mam wiele defektów, ale jakoś składają się w całość. Przywykłam do nich i umiem z nimi zyć. "NIe lubię włosów , wiec fyzjer odpada . Zebym ja wyglądał przystępnie, to musiałbym włożyc w to tyle wysiłku, że gra chyba nie jest warta świeczki. Może jak zmienie prace na lżejszą, to zabiore się za siłownie znowu, ostatnio schudłem 1 kg " No widzisz, jak znów zaczniesz chodzić na siłownię poprawisz sobie samoocenę :) "Teoria tak prawdziwa, jak kłamliwe zepewnienia o wiernosci...FAceci są jak zwierzęta w większości, ale nie piszmy na ten temat, nie chce ci odbierac złudzeń." Myślisz, że nie wiem jacy są (niektórzy) faceci? Błagam. To aż bije po oczach, ale znam też tych normalnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Wooow, ale się wkręciłeś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To, że nic nie mam. Musiałabym coś sfotografować, a rysunki najlepiej wyglądają na zdjęciach przy dziennym świetle No tak, ale bardzo mnie to ciekawi, ale toć cię nie zmusze do tego, ale mogłabyś sie pochwalić. Przecież się uczę, już i tak mam wysoki poziom w szkole Nie no, to dobrze, jestem z ciebie dumny! Nie jest z toba tak źle jak piszesz. JA w LO przez trzy lata, moze z 10 razy się uczyłem czegokolwiek. Wiem? No cóż, udało się raz, może uda się i drugi. Na pewno się uda kurwa! :D jeżeli jestem zbyt wulgarny to napisz:D "Oczywiście że nie twoja, ale to czyni Ciebie wyjątkową " Wyjątkowa = nienormalna? Tak. Normalni ludzie są nudni. Nie mam za dużo wymagań, ale nie mógłbym być z normalną dziewczyną. Haha, no i bardzo dobrze Co nie znaczy , że nie bede cie dalej denerwował, nie jestes w stanie mi zagrozić przez monitor, chyba posiadasz paranormalne zdolności :D. Toć moze sobie jeszcze pomożesz Niby tak, ale na razie to dopiero zalążki...ale cięzko bedzie mi sobie pmóc, bo jestem wkurwiający. Cos tam niby będe próbował działac. Juz trzy razy odmówiłem palenia zioła. Ludzie móią , zę robię sie dziwny:D. Z ich ust to jak komplement. No to idź, nic nie tracisz Juz kiedys sie umówiłem i poszedłem, poczekam na gorszy moment który pewnie nadejdzie niedługo. No to jeśli od psychologa zarobisz w ryj to możesz go pozwać, więc w sumie zabawnie NIe pozwał bym go, nie lubie policji i sądów itp. wię c z włąsnej woli rtam sie nie wybiore. Z premedytacja bym sie pewnie droczył z tym psychologiem, juz taki jestem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"No tak, ale bardzo mnie to ciekawi, ale toć cię nie zmusze do tego, ale mogłabyś sie pochwalić." W tym momencie nie mam czym "Nie no, to dobrze, jestem z ciebie dumny! Nie jest z toba tak źle jak piszesz. JA w LO przez trzy lata, moze z 10 razy się uczyłem czegokolwiek." Nie no, uczę się w sensie, że chodzę do tej szkoły i zdaję co roku, więc tak źle nie jest :) "Na pewno się uda k**wa! jeżeli jestem zbyt wulgarny to napisz" Nie no, jest ok :P "Wyjątkowa = nienormalna? Tak. Normalni ludzie są nudni. Nie mam za dużo wymagań, ale nie mógłbym być z normalną dziewczyną. " Tylko jeszcze zależy jak kto postrzega tą 'normalność' "Co nie znaczy , że nie bede cie dalej denerwował, nie jestes w stanie mi zagrozić przez monitor, chyba posiadasz paranormalne zdolności . " Może posiadam, ha? :D "Niby tak, ale na razie to dopiero zalążki...ale cięzko bedzie mi sobie pmóc, bo jestem wk**wiający. Cos tam niby będe próbował działac. Juz trzy razy odmówiłem palenia zioła. Ludzie móią , zę robię sie dziwny . Z ich ust to jak komplement." No widzisz, z resztą ludzie zawsze będą coś gadać :P "Juz kiedys sie umówiłem i poszedłem, poczekam na gorszy moment który pewnie nadejdzie niedługo." Poszedłeś i co? "NIe pozwał bym go, nie lubie policji i sądów itp. wię c z włąsnej woli rtam sie nie wybiore. Z premedytacja bym sie pewnie droczył z tym psychologiem, juz taki jestem." Ja też się zawsze obawiałam, że tak bym zrobiła, wymyślała coś i czekała na reakcje, wiec nie byłoby sensu nawet iść :P Ja mam na fb koło 150

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Było fajne w sumie Ciesze sie jedyne chyba co w sobie lubię to moje poczucie humoru, umiem rozśmieszac ludzi i rozładować atmosfere nieodpowiednim żartem :D Cały świat jakoś tego dostrzec nie potrafi Jak ty dziecko jeszcze jesteś. Całe życie przed tobą młoda :P Ale fajnie byłoby uchronić się chociaż przed tym jednym załamaniem Załamanie z powody samotnosci, albo z powodu problemów w zwiazku, niby ten sam chuj. Ta teoria się nie zgadza, bo zmieniłam się na lepsze około 16-17 roku życia Tak to juz jest że z biegiem czasu ludzie zaliczają progres bądź regres. Cieszę się, że Cię wkurzyłam heh uwielbiam cie , za takie poczucie humoru, wkurzanie ludzi to moje hobby :D. Parenascie razu prawie dostałem w ryj, a pare razy dostałem i nie tylko w ryj. Wracajac do czasów dzieciństwa, kiedyś kolega mnie rzucił mnie kamieniem centralnie miedzy oczy. Potem go dogoniłem i na pełnej predkości skosiłem tak, że obdarł sobie cały bok :D. I też mam nadzieję, że przetrwasz Fajnie mieć taka miłą emo terepautkę dzięki ci :D Jestem zwykłą dziewczyną, a nie bóstwem. Zwykłę dziewczyny są najładniejsze i najbardziej naturalne. Od Ciebie bije negatywnymi emocjami. Co ty gadasz? :D Już tyle razy napisałeś, że jesteś brzydki, że szkoda gadać Zaraz napiszesz, że właśnie tak jest, no ale co Ci się tak nie podoba w sobie? Naprawde, chcesz słuchac, co mi sie w sobie nie podoba? Bede wtedy jak yuhhiuyigh. Wyśle ci kiesy fotkę to zobaczysz, nie mawrtw nie bedzie to naga fotka:D Ja mam wiele defektów, ale jakoś składają się w całość. Przywykłam do nich i umiem z nimi zyć. Np? Jak chcesz o tym pisać? Chociaz dla mnie i tak byłabys ideałem, kazdy ma jakie defekty, tylko niektórzy maja ich wiecej jak ja. No widzisz, jak znów zaczniesz chodzić na siłownię poprawisz sobie samoocenę No wiem, tylko słabe geny do ćwiczeń, ale nie wszystkie dziewczyny lubią nadmiernie napakowanych gości. OStanio zaczałem, tak troszke cwiczyć. Dzisiaj zrobiłem 38 pompek na raz i padałem ze zmeczenia, nie jestem juz w takiej donrej formie... Przed wszystkim musze zaczac ćwiczyc nogi ,bo mnie wkurwiają, ze sa takie chude. Myślisz, że nie wiem jacy są (niektórzy) faceci? Błagam. A to spoko myślałem, ze jesteś aż tak naiwna. To aż bije po oczach, ale znam też tych normalnych No niby są jak ty to mówisz "normalni"(nienawidze tego słowa chociaz sam go używam.), ale wiekszosc do po prsotu zwierzęta, ale wszyscy jestesmy zwierzętami, niektorzy bardziej niektorzy mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kafe winnig
Pan Bóg ci wybaczy nie martw się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Ciesze sie jedyne chyba co w sobie lubię to moje poczucie humoru, umiem rozśmieszac ludzi i rozładować atmosfere nieodpowiednim żartem " Zawsze na plus jak już coś się w sobie lubi :) "Jak ty dziecko jeszcze jesteś. Całe życie przed tobą młoda " Całe życie to ja już czekam i nic "Załamanie z powody samotnosci, albo z powodu problemów w zwiazku, niby ten sam ch*j." Jednak jak jest się w związku to są też jakieś miłe chwile, a jak się jest samotnym to nie wiem... miłe chwile z kompem? :( :D "heh uwielbiam cie , za takie poczucie humoru, wkurzanie ludzi to moje hobby ." Miło mi :D "Parenascie razu prawie dostałem w ryj, a pare razy dostałem i nie tylko w ryj. Wracajac do czasów dzieciństwa, kiedyś kolega mnie rzucił mnie kamieniem centralnie miedzy oczy. Potem go dogoniłem i na pełnej predkości skosiłem tak, że obdarł sobie cały bok ." Hahaha, co to była za opowieść o kamieniu? :D Bardzo przejmujące :D "Fajnie mieć taka miłą emo terepautkę dzięki ci " Do usług :) "Zwykłę dziewczyny są najładniejsze i najbardziej naturalne." Fajnie, że masz takie zdanie "Co ty gadasz? " No napierniczasz o tej kiepskiej samoocenie, a sam gadasz, żeś brzydki. No i po co? Trzeba było przekonać forumowiczów, że jesteś przystojniak to by Ci od razu samoocena skoczyła :D "Naprawde, chcesz słuchac, co mi sie w sobie nie podoba?" No właśnie oczekiwałam, ze mi powiesz. "Bede wtedy jak yuhhiuyigh. " Nie będziesz chyba, że będziesz powtarzać to milion razy, a potem powiesz, ze właśnie przez to już zawsze bedziesz sam, bo kobiety Cię przez to nie zechcą. "Wyśle ci kiesy fotkę to zobaczysz, nie mawrtw nie bedzie to naga fotka " Jestem wielce uradowana, że chociaż Ty się do zdjęcia ubierzesz :D "Np? Jak chcesz o tym pisać? Chociaz dla mnie i tak byłabys ideałem, kazdy ma jakie defekty, tylko niektórzy maja ich wiecej jak ja." No na przykład mam krzywe zęby, duży nos (może nie duży, ale do mojej twarzy lepiej by pasował drobny nos, a mam taki kartofel z pewnej perspektywy :D), trądzik (to jakoś da się zamaskować) i wielkie czoło, ale z tym żyję :D Już przywykłam do tego jak wygląda moja twarz i właśnie taka mi się podoba. "No wiem, tylko słabe geny do ćwiczeń, ale nie wszystkie dziewczyny lubią nadmiernie napakowanych gości. OStanio zaczałem, tak troszke cwiczyć. Dzisiaj zrobiłem 38 pompek na raz i padałem ze zmeczenia, nie jestem juz w takiej donrej formie... Przed wszystkim musze zaczac ćwiczyc nogi ,bo mnie wk**wiają, ze sa takie chude." Forma jeszcze wróci i będzie git :D "A to spoko myślałem, ze jesteś aż tak naiwna." Wybacz, ale nie jest to trudne do zauważenia "No niby są jak ty to mówisz "normalni"(nienawidze tego słowa chociaz sam go używam.), ale wiekszosc do po prsotu zwierzęta, ale wszyscy jestesmy zwierzętami, niektorzy bardziej niektorzy mniej." No właśnie nie jesteśmy zwierzętami, potrafimy zapanować nad swoimi instynktami. Po coś mamy ten dodatkowy płat mózgu, nieprawdaż?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zawsze na plus jak już coś się w sobie lubi NO tak ale to jedyna rzecz, u mnie. Dla wiekszosci dziewczyn nadaje sie tylko na przyjaciela który bedzie ją rozśmieszał. Całe życie to ja już czekam i nic hahaah całe życie? Nie martw, sie jeszcze trochę pożyjesz chyba że cie samochód pierdolnie(przesadziłem ?:P) Jednak jak jest się w związku to są też jakieś miłe chwile, a jak się jest samotnym to nie wiem... miłe chwile z kompem? I w komputerze można sie zakochać, jak ma ładną obudowe :D Hahaha, co to była za opowieść o kamieniu? Bardzo przejmujące Sam chyba nie wierzył, ze mnie trafi tym kamieniem. Potem jego ojciec przyszedł na skarge, ze mu podarłem ubrani i poraniłem. Ale jak zobaczuył guza wielkości piłki golfowej miedzy mymi oczami, to zmienił zdanie. Ogólnie byłem bardzo nieznosnym dzieckiem, nadal jestem nieznośny, tylko , ze już nie jestem dzieckiem. "Fajnie mieć taka miłą emo terepautkę dzięki ci " Do usług Mam nadzieję , ze mnie nie zostawisz bez uprzedzenia :( Fajnie, że masz takie zdanie Nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Tobie chociaż chce pomóc w szukaniu, a ja jestem zdana tylko na siebie. Nawet facebook mi nie pomógł! :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"NO tak ale to jedyna rzecz, u mnie. Dla wiekszosci dziewczyn nadaje sie tylko na przyjaciela który bedzie ją rozśmieszał." No to kopnij takie w dupę, Albo wszystko, albo nic. Trzeba być stanowczym, może któraś by zatęskniła :D "hahaah całe życie? Nie martw, sie jeszcze trochę pożyjesz chyba że cie samochód pie**olnie(przesadziłem ? )" No co Ty :D przywykłam. Z reszta na samochody to ja uważna jestem, dzisiaj ani jeden mi nie zagrażał mimo, ze tak ślisko, ha :D "I w komputerze można sie zakochać, jak ma ładną obudowe " No mój jest ładny, ale bez przesady :( "Sam chyba nie wierzył, ze mnie trafi tym kamieniem. Potem jego ojciec przyszedł na skarge, ze mu podarłem ubrani i poraniłem. Ale jak zobaczuył guza wielkości piłki golfowej miedzy mymi oczami, to zmienił zdanie. Ogólnie byłem bardzo nieznosnym dzieckiem, nadal jestem nieznośny, tylko , ze już nie jestem dzieckiem." Interesujące :D "Mam nadzieję , ze mnie nie zostawisz bez uprzedzenia " No dobra, to będę pamiętać, żeby Cię uprzedzić wcześniej :D "Nie tylko ja." Może nie tylko Ty, ale to nie zmienia faktu, ze i tak mało kto na mnie leci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Co ty gadasz? " No napierniczasz o tej kiepskiej samoocenie, a sam gadasz, żeś brzydki. No i po co? Trzeba było przekonać forumowiczów, że jesteś przystojniak to by Ci od razu samoocena skoczyła Nie bedę oszukiwał nikogo,a te "co ty gadasz", to była ironia, ale nie umiem zrobic ironicznej minki:D. "Naprawde, chcesz słuchac, co mi sie w sobie nie podoba?" No właśnie oczekiwałam, ze mi powiesz. Strasznie chude nogi, nieproporcjonalne. Z racji tego , że miałem poważne złamanie barku z przemieszczeniem na kręg szyjny, obojczyk i kośc ramienną, trochę krzywa postawę. Duży(mozę nie az tak), trzykrotnie złamany nos. Miałem rozbity łuk brwiowy, wiec jest trochę nierówny. No zęby miąłem kiedyś bardzo ładne, a teraz ma drobna wada zgryzu która nie jest na szczeście zbyt widoczna i trochę mi sie zęby starły:\, ale to przez dysfunkcje stawu skroniowo żuchwowego. Tzw,zaciskanie żebów przez sen, przez stres, teraz staram ograniczac stres i ide z tym do lekarza. Co czar prysł? Wyśle ci fote kiedy, to ocenisz. "Bede wtedy jak yuhhiuyigh. " Nie będziesz chyba, że będziesz powtarzać to milion razy, a potem powiesz, ze właśnie przez to już zawsze bedziesz sam, bo kobiety Cię przez to nie zechcą. NIe no nie jetem aż tak pojebany jak on, jest jego wersja light. Jestem wielce uradowana, że chociaż Ty się do zdjęcia ubierzesz NIe ma natury ekshibicjoniztycznej(nie umien tago napisac). No na przykład mam krzywe zęby, duży nos (może nie duży, ale do mojej twarzy lepiej by pasował drobny nos, a mam taki kartofel z pewnej perspektywy ), trądzik (to jakoś da się zamaskować) i wielkie czoło, ale z tym żyję Już przywykłam do tego jak wygląda moja twarz i właśnie taka mi się podoba. Dla mnie ideał :D, a i ja tez mam drobny trądzik, ale to chyba przez śmieciożarcie, kiedyś nie miałem, jak nie miałem kasy. Forma jeszcze wróci i będzie git Mejbi :D Juz ważyłem, 6 kg wiecej niz teraz ale zmieniłem prace na wykańczajaca, zmieniłem, nie z własnej woli. No właśnie nie jesteśmy zwierzętami, potrafimy zapanować nad swoimi instynktami. Po coś mamy ten dodatkowy płat mózgu, nieprawdaż? Ja ma inna toeir na ten temat, jestesmy tylko ssakami, nie stawiam wyzej ludzi od zwierząt. Szkoda mi zwierząt chyba bardziej od ludzi. Kiedyś chicałem być weterynarzem. Ogólnie uwielbiam naturę. Kupiłem mojej siostrze nowa duzą klatke dla chomika, bo mi go szkoda było :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Nie bedę oszukiwał nikogo,a te "co ty gadasz", to była ironia, ale nie umiem zrobic ironicznej minki . " No cóż, nie zaczaiłam :D "Strasznie chude nogi, nieproporcjonalne. Z racji tego , że miałem poważne złamanie barku z przemieszczeniem na kręg szyjny, obojczyk i kośc ramienną, trochę krzywa postawę. Duży(mozę nie az tak), trzykrotnie złamany nos. Miałem rozbity łuk brwiowy, wiec jest trochę nierówny. No zęby miąłem kiedyś bardzo ładne, a teraz ma drobna wada zgryzu która nie jest na szczeście zbyt widoczna i trochę mi sie zęby starły:\, ale to przez dysfunkcje stawu skroniowo żuchwowego. Tzw,zaciskanie żebów przez sen, przez stres, teraz staram ograniczac stres i ide z tym do lekarza. Co czar prysł? Wyśle ci fote kiedy, to ocenisz. " Większość z tego co napisałeś to jakieś szczegóły typu nierówne to, trochę za duże tamto. Nie widzę tutaj jakiegoś odrażającego wyglądu. Krzywą postawę ma większość osób, mało kto to zauważa. Ja też mam, ale jakoś to olewam, bo chyba nikt tego nie widzi, za to zęby mam strasznie krzywe, czego nie da się ukryć. "NIe no nie jetem aż tak poj**any jak on, jest jego wersja light." Mistrzowi nie dorównasz :P "NIe ma natury ekshibicjoniztycznej(nie umien tago napisac)." Cieszę się :) "Dla mnie ideał , a i ja tez mam drobny trądzik, ale to chyba przez śmieciożarcie, kiedyś nie miałem, jak nie miałem kasy. " No dobra, ale wymieniałam tylko mankamenty twarzy :D "Mejbi Juz ważyłem, 6 kg wiecej niz teraz ale zmieniłem prace na wykańczajaca, zmieniłem, nie z własnej woli." A co się stało? Wywalili Cię? "Ja ma inna toeir na ten temat, jestesmy tylko ssakami, nie stawiam wyzej ludzi od zwierząt. Szkoda mi zwierząt chyba bardziej od ludzi. Kiedyś chicałem być weterynarzem. Ogólnie uwielbiam naturę. Kupiłem mojej siostrze nowa duzą klatke dla chomika, bo mi go szkoda było " Ojej, to słodkie z tym chomikiem :) Ludzie mają tą przewagę, ze potrafią myśleć nad swoim zachowaniem, a nie kierować się tylko instynktami, to nas jednak stawia nad zwierzętami, ale tylko to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to kopnij takie w d**ę, Albo wszystko, albo nic. Trzeba być stanowczym, może któraś by zatęskniła No właśnie w tej chwili nie mam żadnej "przyjaciółki" tylko z tamta pisze na fejsie. No co Ty przywykłam. Do mojego poczucia humoru? Rhovanionn raczej za nim nie przepada:d. Z reszta na samochody to ja uważna jestem, dzisiaj ani jeden mi nie zagrażał mimo, ze tak ślisko, ha Brawo,jestem z ciebie dumny! Musisz mieć niesamowita koordynacje psychoruchową! No mój jest ładny, ale bez przesady Miłość nie wybiera, tylko trafia w nas czy tego chcemy czy nie :D. Interesujące Odebrałem to jako sarkazm, wiem że moje anegdoty nie zawsze są ciekawe :D. No dobra, to będę pamiętać, żeby Cię uprzedzić wcześniej Ok, to jest uczciwe postawienie sprawy. Może nie tylko Ty, ale to nie zmienia faktu, ze i tak mało kto na mnie leci Poczekaj, poczekaj jeszcze nie jednemu złamiesz serce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Do mojego poczucia humoru? Rhovanionn raczej za nim nie przepada:d." No :D Nie jest takie złe "Brawo,jestem z ciebie dumny! Musisz mieć niesamowita koordynacje psychoruchową! " Haha, dzięki, ale musiałam wyglądać jak debil kiedy chodziłam jak żółw, zeby tylko się nie wywalić przed skrzyżowaniem :D "Miłość nie wybiera, tylko trafia w nas czy tego chcemy czy nie ." Wolałabym kogoś żywego i ciepłego. "Odebrałem to jako sarkazm, wiem że moje anegdoty nie zawsze są ciekawe ." No trudno, chociaż przywykłeś :D Przynajmniej o czym umiesz mówić :) "Ok, to jest uczciwe postawienie sprawy." No to cieszmy się z tego, że jestem taka uczciwa :D "Poczekaj, poczekaj jeszcze nie jednemu złamiesz serce " Chyba oni mi :( chlip

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Większość z tego co napisałeś to jakieś szczegóły typu nierówne to, trochę za duże tamto. Nie widzę tutaj jakiegoś odrażającego wyglądu. Krzywą postawę ma większość osób, mało kto to zauważa. Ja też mam, ale jakoś to olewam, bo chyba nikt tego nie widzi, za to zęby mam strasznie krzywe, czego nie da się ukryć. Jeżeli dla ciebie to szczególy... wyśle ci zdjęcie do oceny moze :D. NIe pisałem nigdy, ze jestem odrażający przecież, tylko że brzydki :). Mistrzowi nie dorównasz I nie chce, w najgorszym scenariuszu stanę się taki jak on. No dobra, ale wymieniałam tylko mankamenty twarzy Skoro rzeczywiscie nie jesteś taka znowu piękna, ale siebie za taką uważasz to ci na serio zazdroszczę. A co się stało? Wywalili Cię? Zlikwidowali ten magazyn na którym pracowałem, a było tak zajebiście... wtedy jeszcze byłem dobrej myśli. Ojej, to słodkie z tym chomikiem Heh dzięki, ogólnie bardzo mi szkoda zwierząt, ludzie potrafia byc wobec nich okrutni. A ten chomiczek miał taka mąłą klatke, nie miał co w niej robic...a to tylko 60 zł, ktore pewni bym wydał na jakies głupoty, tak to przynajmniej chomik ma fajna trzypiętrowa klatke. Ludzie mają tą przewagę, ze potrafią myśleć nad swoim zachowaniem, a nie kierować się tylko instynktami, to nas jednak stawia nad zwierzętami, ale tylko to. Myśle że przeceniasz ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Jeżeli dla ciebie to szczególy... wyśle ci zdjęcie do oceny moze . NIe pisałem nigdy, ze jestem odrażający przecież, tylko że brzydki ." W każdym razie nie opisujesz się w jakichś superlatywach, a ja nie widzę tutaj żadnych wielkich mankamentów urody. "I nie chce, w najgorszym scenariuszu stanę się taki jak on." I dobrze. "Skoro rzeczywiscie nie jesteś taka znowu piękna, ale siebie za taką uważasz to ci na serio zazdroszczę." No, bo zwyczajnie wady trzeba akceptować, twarzy sobie nie wymienię. No i cicho bądź, według mnie jestem piękna, przecież krzywe zęby nie muszą od razu czynić z kogoś brzydala. "Zlikwidowali ten magazyn na którym pracowałem, a było tak zaj**iście... wtedy jeszcze byłem dobrej myśli." No to nieciekawie się zrobiło. :( Ale może teraz będzie ok w końcu. "Heh dzięki, ogólnie bardzo mi szkoda zwierząt, ludzie potrafia byc wobec nich okrutni. A ten chomiczek miał taka mąłą klatke, nie miał co w niej robic...a to tylko 60 zł, ktore pewni bym wydał na jakies głupoty, tak to przynajmniej chomik ma fajna trzypiętrowa klatke." Jeju, urzekłeś mnie tą historią o chomiczej klatce :D "Myśle że przeceniasz ludzi." Możliwe, powinnam napisać, że z perspektywy biologicznej tak jest, ale nie każdy to wykorzystuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Nie jest takie złe Dzięki, nie każdemu pasuje. Haha, dzięki, ale musiałam wyglądać jak debil kiedy chodziłam jak żółw, zeby tylko się nie wywalić przed skrzyżowaniem Ja tak samo chodze jak paralityk, nawet nie mam obuwia zimowego. Wolałabym kogoś żywego i ciepłego. Jak chcesz, tak ci tylko mówie :D. No trudno, chociaż przywykłeś Doc czego? Przynajmniej o czym umiesz mówić Wow, kazdy chyba umie mówic prawie Chyba oni mi chlip Oni tobie też ,a ty innym taka kolej rzeczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"a tak samo chodze jak paralityk, nawet nie mam obuwia zimowego." Smutno mi z tego powodu :( Czemu nie masz? To nawet ja chodzę, a nie lubię "Jak chcesz, tak ci tylko mówie ." Komp już jednak taki monotonny, z resztą komp i chłopak się nie wykluczają :P "Doc czego?" Że Twoje anegdoty nie są ciekawe :D "Wow, kazdy chyba umie mówic prawie " Ja czasem mam z tym problem "Oni tobie też ,a ty innym taka kolej rzeczy." Niestety..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
Czemu? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W każdym razie nie opisujesz się w jakichś superlatywach, a ja nie widzę tutaj żadnych wielkich mankamentów urody. Moze nie sa one wielkie, ale jest ich w chuj. "Skoro rzeczywiscie nie jesteś taka znowu piękna, ale siebie za taką uważasz to ci na serio zazdroszczę." No, bo zwyczajnie wady trzeba akceptować, twarzy sobie nie wymienię. No i cicho bądź, według mnie jestem piękna, przecież krzywe zęby nie muszą od razu czynić z kogoś brzydala. No wiadomo, na pewno jestes ładna, ale chodzi mi o to że zdajesz sobie sprawę ze swoich wad i je lubisz\akceptujesz, dla mnie na razie to nierealne. No to nieciekawie się zrobiło. Ale może teraz będzie ok w końcu. Myśle ze skoro przestałem jarać, to w koncu sie wezme za robote. Ale na razie to jest katorga i męki dla mnie. Jeju, urzekłeś mnie tą historią o chomiczej klatce Hehe nie przesadzaj... to nic takiego,moim zdaniem jestem stanowczo zbyt wrażliwy. JAk widzę bezdomnego psa, to zawsze zatrzymam sie żeby go pogłaskać, i daje mu cos do jedzenia, a jak odchodzę , a on patrzy na mnie swoimi smutnym oczetami, to mi sie płakac chce, Czasami zachowuje się jak jakas ciota. Możliwe, powinnam napisać, że z perspektywy biologicznej tak jest, ale nie każdy to wykorzystuje Z tym sie zgodze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu? :( No bo jest psychiczna moze i bardziej ode mnie. Wiem, że to przeze mnie płacze, bardzo sie przejmuje moja sytuacja życiowa. A ja jeszcze na nią nawrzeszczałem, że ja też cały czas mam jakies jazdy , ale nie chodze i nie płaczę. I powiedziałem, ze mogła mnie nie rodzić i zrobić aborcje a nie teraz lamentuje, wiem przesadziłem. Ale zawsze jestem szczery, szczery do bólu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Smutno mi z tego powodu Czemu nie masz? To nawet ja chodzę, a nie lubię NIe żartuj że ci smutno :D. Po prostu nie lubie zimowych butów i wolę marznąć i chodzić w letnim obuwiu. Jak coś to kase mam by sobie kupić. Komp już jednak taki monotonny, z resztą komp i chłopak się nie wykluczają No nie wiem...komputer może być zazdrosny :D Że Twoje anegdoty nie są ciekawe Hehe mysłałem, ze zaprzeczysz z grzecznosci, że jednak są ciekawe:D Tez bym chciał posłuchac jakies twoje nieciekawe anegdoty :D Ja czasem mam z tym problem Aha, ja tez czasem. Czasem dostaje słowotoku, a czasami sie zamykam w sobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rolling in the deep
"Moze nie sa one wielkie, ale jest ich w ch*j." No to co? Ja mam głupie blizny po cięciach, które też odbierają mi atrakcyjności, ale trudno "No wiadomo, na pewno jestes ładna, ale chodzi mi o to że zdajesz sobie sprawę ze swoich wad i je lubisz\akceptujesz, dla mnie na razie to nierealne." No daj spokój. Przecież nie można być jakoś ślepo zapatrzonym w siebie, żeby nie widzieć swoich wad. Z resztą nie ma ludzi idealnych, a ważne jest właśnie to, żeby sobie się podobać :) "Myśle ze skoro przestałem jarać, to w koncu sie wezme za robote. Ale na razie to jest katorga i męki dla mnie." Cóż, życie nie jest łatwe, dobrze, że w ogóle się za to wziąłeś. To już sukces. "Hehe nie przesadzaj... to nic takiego,moim zdaniem jestem stanowczo zbyt wrażliwy. JAk widzę bezdomnego psa, to zawsze zatrzymam sie żeby go pogłaskać, i daje mu cos do jedzenia, a jak odchodzę , a on patrzy na mnie swoimi smutnym oczetami, to mi sie płakac chce, Czasami zachowuje się jak jakas ciota." Oj daj spokój. To piękne, że masz w sobie uczucia, a nie jesteś jakimś zimnym kamieniem jak inni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×